Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

TEHNIČNA POSREDOVANJA NA POSTOJNSKEM

Moderator: Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.

Objava darko » 5. april 2007, 22:08

Ena lepših od zadnje nesreče.
Darko
Priloge
hruš1.JPG
darko

Objave: 2932
Registriran: 18. november 2003, 14:06

Objava darko » 9. november 2007, 15:15

V dobrem tednu so se na pivškem zgodile dve nesreči s smrtnim izidom. V obeh primerih je prišlo do čelnega trčenja z vlačilcem, v obeh primerih je poškodbam podlegel šofer osebnega vozila.
Gasilci smo v obeh primerih sodelovali. Včerajšnja nesreča se je zgodila okoli 5. ure zjutraj na glavni cesti Postojna – Pivka. 33-letni voznik osebnega vozila iz Pivke je vozil po glavni cesti iz smeri Prestranka proti Pivki. Pri odcepu za Gradec je zapeljal na nasprotni prometni pas in čelno trčil v nasproti vozeče tovorno vozilo, ki ga je pripeljal 32-letni voznik iz okolice Ilirske Bistrice. V trčenju se je voznik osebnega vozila tako hudo poškodoval, da je poškodbam na kraju nesreče podlegel.
darko

Objava darko » 9. november 2007, 15:16

Slika po par urah po dogodku.
Darko
Priloge
celno.trcenje.nesreca.jpg
darko

Objava _strojnik_ » 9. november 2007, 15:28

SLOVENSKO JE BITI GASILEC !!!
Uporabnikova podoba
_strojnik_

Objave: 421
Registriran: 4. marec 2007, 21:17

Objava jest_ » 9. november 2007, 16:03

Fantje dobri ste, kdor pospravlja po takih nesrečah. Srce te boli že ko gledaš slike, kaj da bi bil šele zraven :roll:
Uporabnikova podoba
jest_

Objave: 117
Registriran: 27. april 2007, 13:11
GE: Podblica

Objava Marko Novak » 9. november 2007, 21:20

Zaradi boljše preglednosti sem popravil naslov teme. Tako da imate postojnčani svoj "kotiček" v tej temi. Za vsa javljanja se Vam v imenu uporabnikov zahvaljujem.

Lp Marko Novak
Marko NOVAK...GSM 040 631 011
Uporabnikova podoba
Marko Novak
moderator
moderator

Objave: 1063
Registriran: 4. marec 2003, 22:59

Objava darko » 14. december 2007, 17:04

Danes dopoldan je voznik vozila škoda na relaciji Postojna - Unec zapeljal na ovinku iz ceste in čelno trčil v drevo. Po trku se je vozilo vžgalo in v kratkem času zajelo vozilo. Voznik se je uspel rešiti iz vozila. Mimoidoči so ga skušali gasiti z gasilniki vendar jim ni uspelo. Pogasili smo ga šele gasilci ko smo prišli na kraj dogodka. Voznik - tuj državljan je bil le lažje poškodovan. Avto je precej uničen-totalka. Gašenje ni bilo nič posebnega.
Slika dogodka po končanem delu pride kasneje.
Darko
darko

Odg: TEHNIČNA POSREDOVANJA NA POSTOJNSKEM

Objava darko » 1. junij 2008, 20:45

Danes je pri Postojni prišlo do prometne nesreče dveh vozil in motorista. Motorist je bil baje poveljnik enega od pgd. Motorist je bil huje poškodovan po nogah. Slike bodo jutri.
Darko
darko

Objava Andrej Zupančič » 3. junij 2008, 20:11

Darko živjo!
Tisti motorist sem jaz in sem poveljnik PGD Sostro.
Hvala lepa za vašo pomoč. Bili ste očitno res dobri ker prvo česar se zavedam po nezavesti se spomnim gasilcev ki so me prenesli na voziček.
Ne smem pa se pozabiti zahvaliti tudi trem reševalkam ki so me oskrbele in varno prepeljale v klinični center v Ljubljano.
Takega posredovanja in hitrega odziva si človek v nesreči samo želi. Po pripovedovanju moje bodoče žene ste bili na kraju nesreče izredno hitro, kjer ste usklajeno sodelovali.
Hvala!!!!
Na pomoč!!!
Andrej Zupančič

Objava darko » 19. oktober 2008, 9:38

Danes zjutraj smo odhiteli v Matenjo vas (Postojna-Pivka) kjer je prišlo do prometne nesreče z vžigom vozila. Mlajši voznik je zletel iz ceste v betonsko ograjo in nato je prišlo do vžiga vozila.
Prvo gašenje je izvedel z gasilnikom krajan iz bližnje hiše. Voznik malo omotičen, drugih vidnih poškodb ni imel.
Vse službe hitro na kraju dogodka.
Darko
Priloge
matvas.jpg
darko

Objava darko » 4. marec 2009, 15:34

Včeraj popoldan smo posredovali ob nesreči na bencinskem servisu AC na Ravbarkomandi.
Voznik BMW je priletel v postajo za točenje goriva. Srečno je prišel iz vozila, malo opraskan.
POROČILO URSZR-SPIN:
# Ob 14.45 je trčilo osebno vozilo v steber na bencinskem servisu ob avtocesti v smeri proti Ljubljani na Javorniški poti v Postojni. Posredovali so gasilci PGD Postojna, zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulator na vozilu in očistili razlite motorne tekočine. Poškodovano osebo je oskrbela ekipa NMP Postojna.

Slike pa sledijo.
Darko
darko

Objava darko » 4. marec 2009, 19:31

ena slika za pokušino. drude so na strani pgd postojna.

darko
Priloge
ravbarkomanda_038.jpg
darko

Objava barto » 5. marec 2009, 8:39

Ta pa je res pravi humorist in srečkovič.
LP!

Ivan
barto

Objave: 102
Registriran: 24. avgust 2007, 11:32

Objava Oskar » 5. marec 2009, 11:49

Kolikor sem seznanjen, pa ne najboje, bi se lahko največ zgodilo to, da bi odtrgal točilno mesto in bi zagorelo le gorivo ki je v njem in posredno še vozilo ki je trčilo. Za to posredovanje pa so izurjeni (upam) delavci na pumpi. Imajo merzerje.(S50 ali 100 ?) Ostalo gorivo je na varnem v rezervuarih pod zemljo.
Kaj menite ?
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava Janez Tratnik » 5. marec 2009, 11:52

Oskar je napisal:Kolikor sem seznanjen, pa ne najboje, bi se lahko največ zgodilo to, da bi odtrgal točilno mesto in bi zagorelo le gorivo ki je v njem in posredno še vozilo ki je trčilo. Za to posredovanje pa so izurjeni (upam) delavci na pumpi. Imajo merzerje.(S50 ali 100 ?) Ostalo gorivo je na varnem v rezervuarih pod zemljo.
Kaj menite ?

Vprašaj POP TV. Oni itak vedo vse in spotencirajo do amena.

Drugače podpis pod zgoraj napisano.
Lep preostanek dneva vam želim.
Janez Tratnik, GSM: 041 587 444.
Uporabnikova podoba
Janez Tratnik
moderator
moderator

Objave: 2788
Registriran: 7. avgust 2002, 8:47

NazajNaprej

Nazaj na Tehnično reševanje

Kdo je prisoten