Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Visok sneg

Moderator: Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objave gostov bodo dodane po odobritvi moderatorja.

Odg: Visok sneg

Objava TEO » 5. februar 2009, 15:26

Tinnka,najdi si delo pa ne klobasaj. :D
TEO

Objave: 63
Registriran: 8. marec 2006, 18:56

Objava Oskar » 15. februar 2009, 21:51

Takšno je stanje v Slovenskih goricah in delo ob izrednih dogodkih je Tinnka lepo opisala. Mogoče bo se morala le še malo informirat kaj je to Civilna zaščita, kaj je to Služba za zašito in reševanje. Katere enot imajo in zakaj so namenjene. Kaj spada pod občino in kaj pod regijo in kaj pod državo.
Ko bo vse to preštudirala bo ugotovila da si tisto malico in čaj gasilci že doooolgo organiziramo sami. Tako storite tudi vi naslednjič ko boste na terenu več kot 4 ure. Pa bomo preživeli tudi to.
Tinnka, malo še napiši kako ste bili opremljeni, čelade, rokavice, obutev, zaščitna obleka itd... Pa pošteno prosim. :wink: :D
Ni pa prav, da se ne pojavljamo vsaj v medijih in da bi ljudje vedeli kaj počnemo. To pa leži krivda na Gasilskih zvezah kjer imajo raje dva pomočnika poveljnika za tekmovanja kot enega za medije. :evil:
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava Tinnka » 18. februar 2009, 23:50

POZDRAVLJENI!

KOLIKO KDO ALI KAJ NAJ ŠTUDIRA, PUSTIMO TO, KAJTI NI NIKOGAR, KI BI VSE VEDEL, PA ČE TUDI SEM KJE KAJ MIMO PIHNILA, SE OPRAVČUJEM, BOM DRUGIČ PREJ NAREDILA DOMAČO NALOGO!

DA PA MORAMO SAMI ZA SEBE POSKRBET, JA TUDI TO VEM, PA ČE NE ZA DRUGO VSAJ ZA TO POSKRBIMO GASILKE, MOGOČE SEM SE PRENAGLILA, SEM PREPOZNO UGOTOVILA, DA JE PO CELI LINIJI PRIŠLO DO KRATKEGA STIKA V KOMUNIKACIJAH.

KAJ SE PA TIČE OPREME, ČISTO ODKRITO IN POŠTENO, BREZ ČELADE SI NE BI UPALI IZ AVTA, KER JE BILO RES NEVARNO, NAD GLAVAMI JE KAR POKALO IN PADALO, TUDI OSTALO OPREMO SMO IMELI, ROKAVICE, ZAŠČITNE OBLEKE, ZAŠČITNE ŠKORNJE, TUDI HLAČE ZA VARNO DELO Z ŽAGO SO SI NATAKNILI, KER JIH POVELJNIK BREZ NJIH NI PUSTIL VZETI ŽAGE V ROKO. TE HLAČE PA SMO NABAVILI, KER SO JIH DEČKI MORALI IMETI, KO SO OPRAVLJALI SPECJALNOST V SEŽANI(DVOJNE SMO NABAVILI V DRUŠTVU IN POVELJNIK IMA SVOJE-TOREJ TRI SKUPAJ).

LEP POZDRAV IZ SLADKEGA VRHA IN MIRNE NOČI!
Tinnka

Objava Oskar » 26. februar 2009, 14:24

No Tinnkara, lepo , to me veseli da ste poskrbeli za varnost gasilcev, ker žal ni povsod tako. Tudi moj navet je bil na mestu in vesel sem, da nisi preveč zamerila. Zato pa je forum mar ne ?. Poveljniku pa le reči naj poveljuje, zaščine hlače pa naj da drugemu gasilcu. :D
Pa prosim naslednjič z malimi črkami, saj veš tiso reklo: Če pišeš z velikimi črkami je kot bi kričal ! :wink:
Pravkar pripravljam obširnejši članek na to temo in bom uporabil tudi tvoja opažanja.

Pa vabljeni na Roglo, kjer bo tekla beseda tudi o neurjih. Iz Slovejegoriške zveze se ne spomnim, da bi bil kdo lani in predlani tam. Če bo rekel kak predsdnik da je 99 uer preveč za seminar, pa mi kar reči naj gre raje k jagrom !
lp :D
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava Matej K » 26. februar 2009, 17:14

Za jagre je 99€ premalo..
Ni bogat tisti ki ima, ampak je bogat tisti ki da!

Vsega ne morem vedeti, toda o vsem nas lahko poučijo.
Uporabnikova podoba
Matej K

Objave: 491
Registriran: 24. marec 2004, 12:38

Objava vinta » 1. marec 2009, 21:46

Oskar da mi ne boš preveč šinfal jagre ker bom Kranera poslal k tebi na obisk.
Naš prosti čas za vašo varnost !
Uporabnikova podoba
vinta

Objave: 95
Registriran: 25. december 2005, 18:04

Nazaj

Nazaj na Tehnično reševanje

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov