Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

GASILSKI BOJ - LESKOVEC

Moderatorji: Janez Koncilija, FIRE COMBAT

Odg: GASILSKI BOJ - LESKOVEC

Objava URBI112 » 10. oktober 2012, 19:10

KDAJ BO OBJAVLENA ŠTARTNA LISTA?
URBI112
 

Odg: GASILSKI BOJ - LESKOVEC

Objava GASILEC PERO » 11. oktober 2012, 7:29

Časovnica za 3. GASILSKI BOJ - LESKOVEC 2012 je v prilogi.

Glede na obveznosti posameznih tekmovalcev, smo upoštevali želje o času nastopa.
V kolikor pri tekmovalcih nastanejo še kakšne spremembe po objavi časovnice, bomo korekcijo časovnice in nastopov uskladili na samem tekmovanju pri komisiji A in sodniki.

Lep pozdrav!
Priloge
ČASOVNICA - 3. GASILSKI BOJ - LESKOVEC 2012.xls
(29.5 KiB) Prenešeno 364 krat
GASILSKO DRUŠTVO OBSTAJA ZARADI GASILSKE OPERATIVNE ENOTE, NE PA GASILSKA OPERATIVNA ENOTA ZARADI DRUŠTVA!!!

NE DAMO SE!!! NIKOLI, PA ŠE TE NE!!!

LEP POZDRAV!

PERO J., 041/ 511 - 364
GASILEC PERO
 
Objave: 160
Registriran: 1. september 2007, 22:20
Lokacija: LESKOVEC
GE: LESKOVEC

Odg: GASILSKI BOJ - LESKOVEC

Objava Matej B. » 14. oktober 2012, 14:32

Rezultati, fotke ? :D
"Teorija brez prakse je kot voz brez akse!!!"
Uporabnikova podoba
Matej B.
 
Objave: 1135
Registriran: 30. julij 2002, 23:39
Lokacija: Tržec - Ptuj
GE: Tržec


Odg: GASILSKI BOJ - LESKOVEC

Objava GASILEC PERO » 22. oktober 2012, 15:54

REZULTATI 3. GASILSKI BOJ - LESKOVEC 2012:

KATEGORIJA A:

MESTO GASILSKO DRUŠTVO IME EKIPE IME TEKMOVALCA KATEGORIJA ČAS
1. PGD IG IŽANSKA LUMPA MARTIN ČAMPA, BENJAMIN GRABRJAN A 1.57,23
2. PGD DOLENJA TREBUŠA TREBUŠKA AMATERJA MATEJ OBREKAR, RENATO KOFOL A 1.58,34
3. RAZVANJE G&G TEAM GREGOR MANDL, GAŠPER ZEMLJIČ A 2.05,49
4. PGD POLJANE HASIČA TADEJ TAVCAR, RAFKO BUH A 2.18,18
5. PGD BLAGOVICA BLAGOVICA 1 DOMEN RAZPOTNIK, TOMAŽ URANKAR A 2.22,35
6. BISTRICA OB DRAVI RAMMSTEIN SAŠO KOMES, BOJAN TOPLAK A 2.25,69
7. PGD BLAGOVICA BLAGOVICA 2 KRISTJAN MARKOVŠEK, AMŽE ČERIN A 2.27,77
8. PGD PODLEHNIK PODLEHNIK 1 DENIS JONJER, MIHA DREVENŠEK A 2.33,09
9. PGD REČICA PRI LAŠKEM REČIŠKA POBA ALEŠ ILJEVEC, UROŠ SELIČ A 2.43,48
10. PGD POLJANE-TREBIJA ENCIJAN TEAM IGOR ŠTEH, ALEŠ KOSMAČ A 2.46,32
11. PGD LESKOVEC FIRE DREGONS LESKOVEC ALEKSANDER BELŠAK, TIMI KMETEC A 2.48,58
12. PRVENCI-STRELCI CAPI TIME MARSEL KOSEC, TADEJ BEZJAK A 3.01,94
13. PGD PODLEHNIK PODLEHNIK 2 ROBERT ARNUŠ, TOMAŽ ARNUŠ A 3.02,48
14. MEDNO FREŠNO TEAM MATEJ JEŠE, URBAN SKALAR A 3.07,77
15. PGD ČRNUČE-JEŽICA LAJTA TEAM LUKA PRSTOTNIK, DANIEL VALENTINE A 3.10,90
16. PGD SLAPE-POLJE BRATA KOČAR JOŽE KOČAR, MARJAN KOČAR A 3.22,10
17. PGD VISOKO MILJE AL CAPONE MATJAŽ BAKOVNIK, DAVOR BIVIC A 3.24,38
18. PGD LUKOVICA&PGD KRAŠNJA ŽLIČKA TEAM DENIS MASELJ, AVGUŠTIN GALES A 3.25,17
19. PGD SLAPE-POLJE POSEBNEŽA SIMON LELJA, LUKA POSAVEC A 3.29,35
20. MEDNO DOJC TEAM MITJA BOKAN, PETER ROBIDA A 3.39,10
21. VIDEM VIDEM 1 JOŽE ŠMIGOC, DUŠAN SVENŠEK A 3.41,89
22. STOPERCE PGD STOPERCE DENIS KIDRIČ, DANIJEL LORBER A 3.47,87
23. RAZVANJE ŽAN NORIS&ČAK HAMERŠAK TOMAŽ HAMERŠAK, ŽAN TOPLAK A 3.51,96
24. LUKOVICA Z LEVO ROKO TEAM DEJAN ŽNIDAR, JURE ČOKL A 4.53,71


KATEGORIJA B:


MESTO GASILSKO DRUŠTVO IME EKIPE IME TEKMOVALCA KATEGORIJA ČAS
1. BISRTICA OB DRAVI DISTURBED BOJAN TOPLAK, MARKO ČERNEL B 2.08,36
2. PGD SP POLSKAVA ŠU-GU BOŠTJAN BRAČIČ, EVGEN VINTAR B 2.25,45
3. PGD LESKOVEC & PGD LUKOVICA ŽGEČI DEČKI PETER JAGARINEC, JURE ČOKL B 2.32,04
4. PGD ZAGORJE-MESTO PGD ZAGORJE-MESTO SIMON KAJTNA, TILEN SIHUR B 3.01,00

KATEGORIJA C:

MESTO GASILSKO DRUŠTVO IME EKIPE IME TEKMOVALCA KATEGORIJA ČAS
1. MOZIRJE IN LUKOVICA DIM TEAM BLANKA JAKOPIN, JURE ČOKL C 2.44,20
2. BISTRICA OB DRAVI NEVESTA IN PRIČA SANJA HLEB OSET, MARKO ČERNEL C 3.04,69
3. PGD LESKOVEC VIP TEAM MATEJA VINDIŠ, DAVORIN POTOČNIK C 3.24,20
4. PGD LESKOVEC LESKOVEC 1-Z-MEŠAN TEAM PETER JAGARINEC, PETRA KOZEL C 3.30,08
5. PGD TRŽEC-RADOVLJICA V ZADNJEM HIPU LEON POŽAR, NINA ZAPLOTNIK C 3.59,69
6. JARŠE-RODICA&ŠENTVID TA FRIŠNA POLONCA ZAVAŠNIK, ROBERT KOŠČAK C 4.44,40


KATEGORIJA D:

MESTO GASILSKO DRUŠTVO IME EKIPE IME TEKMOVALCA KATEGORIJA ČAS
1. PGD LESKOVEC & PGD MOZIRJE DEVIL TEAM PETRA KOZEL, BLANKA JAKOPIN D 4.30,21
2. DVD SESVETSKI KRALJEVEC RU&ZLOMIMA JASMINA KADIJA, ANA MARIJA BARIČEVIĆ D 4.54,44
3. PGD RADOVLJICA-PGD LESKOVEC SLADKA NAVEZA NINA ZAPLOTNIK, MATEJA VINDIŠ D 5.41,28
4. PGD DOL. LOGATEC IN SINJA GORICA LOGAŠKO-SINGORIŠKA NAVEZA GRETA PAJSAR, FRANCKA KORENČ D 6.15,25

KATEGORIJA E:

1. BISTRICA OB DRAVI ONA V RDEČEM, ON PA V MODREM SANJA HLEB OSET, SAŠO KOMES E 3.06,42
GASILSKO DRUŠTVO OBSTAJA ZARADI GASILSKE OPERATIVNE ENOTE, NE PA GASILSKA OPERATIVNA ENOTA ZARADI DRUŠTVA!!!

NE DAMO SE!!! NIKOLI, PA ŠE TE NE!!!

LEP POZDRAV!

PERO J., 041/ 511 - 364
GASILEC PERO
 
Objave: 160
Registriran: 1. september 2007, 22:20
Lokacija: LESKOVEC
GE: LESKOVEC

Odg: GASILSKI BOJ - LESKOVEC

Objava GASILEC PERO » 27. september 2013, 0:19

VABILO, PRIJAVNICA IN RAZPIS ZA 4. GASILSKI BOJ - LESKOVEC 2013.
Priloge
PRIJAVNICA ZA 4. GASILSKI BOJ - LESKOVEC 2013.doc
(65.5 KiB) Prenešeno 29 krat
RAZPIS ZA 4. GASILSKI BOJ - LESKOVEC 2013.doc
(173 KiB) Prenešeno 52 krat
VABILO ZA 4. GASILSKI BOJ - LESKOVEC 2013.doc
(50.5 KiB) Prenešeno 46 krat
GASILSKO DRUŠTVO OBSTAJA ZARADI GASILSKE OPERATIVNE ENOTE, NE PA GASILSKA OPERATIVNA ENOTA ZARADI DRUŠTVA!!!

NE DAMO SE!!! NIKOLI, PA ŠE TE NE!!!

LEP POZDRAV!

PERO J., 041/ 511 - 364
GASILEC PERO
 
Objave: 160
Registriran: 1. september 2007, 22:20
Lokacija: LESKOVEC
GE: LESKOVEC

Nazaj

Nazaj na Fire Combat Slovenija

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost