Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Stoj in razmisli

Podforum v katerem se učimo vsi, tako sestavljalec kot reševalec. Znanja ni nikoli dovolj. Obstaja pregovor, ki še posebej velja za nas gasilce: Kjer neznanje se šopiri, tam hudič se ne umiri.

Moderator: Oskar

Pravila foruma
Pravila podforuma »UČIMO SE NA ABC«

- odgovarjate tako, da napišete samo črko pred odgovorom za katerega menite, da je pravilen
- praviloma je samo eden odgovor pravilen, če jih je več ali je potrebno kako drugače napisat odgovor, sestavljalec to tudi posebej napiše
- komentiranje odgovorov ni dovoljeno dokler sestavljavec ne poda pravilnega odgovora
- odgovarjajte »z glave« in šele potem iščite po literaturi, kajti le tako boste preverili svoje znanje

Odg: Stoj in razmisli

Objava Aleksander Golež » 22. november 2009, 23:32

OK
Jaz sem odgovoril z D, ker so me dosedajšnje izkušnje malo zavedle. Namreč, ni se mi še zgodilo, da bi prišel na intervencijo, kjer bi že bil napet trak "STOP POLICIJA". Dosedaj so ga policisti potegnili, ko smo mi že intervenirali. Poleg tega pa sem zgleda preširoko razmišljal.

No, sej načeloma lahko prestopimo tud ostala trakova... :evil:
Pot v pekel je tlakovana z dobrimi nameni. (Dante)
Aleksander Golež

Objave: 132
Registriran: 4. marec 2007, 21:57

Objava BAČO » 23. november 2009, 18:25

Tudi jaz zagovarjam svoj odgovor "D", saj je bilo vprašanje mogoče tudi nekoliko nenatančno postavljeno. Npr. jaz lahko kot gasilec na intervencijo pridem tudi naključno ( mimogrede ) v civilu ( požar, prometna nesreča...) in mislim, da v tem primeru nimam kaj skakati čez trak "STOP POLICIJA".

Lp, BAČO :twisted:
Urban ROMIH
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
Uporabnikova podoba
BAČO
moderator
moderator

Objave: 2115
Registriran: 5. maj 2005, 12:19

Objava Oskar » 24. november 2009, 12:46

e, moj Bačo, sam dobro veš, da če jaz napišem "da pride gasilec na intervencijo , da ne mislim na civila. :D :D
daj si izmisli drug izgovor ! #-o
Teoretik , s tabo se toliko strinjam, da je zelo pomembno zavarovanje kraja intervencije. Vstopne točke pa se že bolj teorija, praksa je drugačna. pa tudi vodje intervencij velikokrat nimajo jac da bi malo skurcale policiste, ki velikokrat slabo poskrbijo za zavarovanje krja intervencije v smislu boljšega dela gasilcev. Doživel neštetokrat na intevencijah. So pa naredili vse če si jim rekel. to pa ja. :wink:
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava MarkoŠ » 24. november 2009, 18:36

Jaz sem na lastni koži doživel, da je bilo v praksi D, tako da A ne pride vedno [-X
MarkoŠ

Objave: 1355
Registriran: 9. april 2005, 16:55

Objava PrimozR... » 13. december 2009, 18:49

D
PrimozR...

Objave: 6
Registriran: 8. november 2009, 12:54

Objava Gost » 17. december 2009, 11:17

Moje mnenje je tako: Noben trak ni nekje potegnjen brez veze. V kolikor pridemo do traka STOP POLICIJA in imamo za gasiti hišo, itd.. nam bodo ob našem prihodu že policisti sami odstranili trak da bomo lahko brez problema opravili svoje delo. V kolikor traka ne odstranijo imamo mi vodnjo intervencije, ki se najprej pozanima zakaj je trak sploh postavljen ter šele nato odredi delo.
Tudi policija ima svoje razloge da postavi trak ( ogled kaznivega dejanja, itd..). Vsak naj opravlja svoje delo.
Gost

Objava Oskar » 17. december 2009, 11:19

Žal gost , lepo napisano , ampak je le teorija. :wink:
Da pa naj vsak opravlja svoje delo pa prekleto drži , žal pa ga v praksi velikokrat ne opravlja. To velja za vodje intervencije kot za policijo.

Pa še nekaj gost, vesel sem da sodeluješ , ampak mi v naši šoli ABC smo veseli če se "učenec" registrira :wink:
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Nazaj

Nazaj na Učimo se, na ABC

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost