Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Ni vsak voznik, ki zna peljati avto

Podforum v katerem se učimo vsi, tako sestavljalec kot reševalec. Znanja ni nikoli dovolj. Obstaja pregovor, ki še posebej velja za nas gasilce: Kjer neznanje se šopiri, tam hudič se ne umiri.

Moderator: Oskar

Pravila foruma
Pravila podforuma »UČIMO SE NA ABC«

- odgovarjate tako, da napišete samo črko pred odgovorom za katerega menite, da je pravilen
- praviloma je samo eden odgovor pravilen, če jih je več ali je potrebno kako drugače napisat odgovor, sestavljalec to tudi posebej napiše
- komentiranje odgovorov ni dovoljeno dokler sestavljavec ne poda pravilnega odgovora
- odgovarjajte »z glave« in šele potem iščite po literaturi, kajti le tako boste preverili svoje znanje

Odg: Ni vsak voznik, ki zna peljati avto

Objava pbb » 21. marec 2008, 19:07

Ja vse lepo in prav. Vendar lani v jeseni so poklicni kolegi, prišli v pomoč na večji požar gospodarskega poslopja v naši GZ , ampak štiri vozila - štiri gasilci. Lahko rečem po sistemu "one men band". Ja kaj hudiča so se pa ti učili pri gasilski taktiki, v meni spoštovani gasilski šoli na Ig -u.
Ne me napak razumeti stanovski kolegi " profecionalci", vsaka vam čast. Vendar so me naši gasilci predvem tisti, ki sem jim v zadnjih 20 letih, kaj naučil gasiiske taktike, gledali malo postrani . Nekateri so mi postavili celo, kakšno vprašanje. Vendar odgovor je sledil na analizi. Žal....
:huh:
če te je strah, delaj tisto česar te je strah !
Uporabnikova podoba
pbb

Objave: 682
Registriran: 6. februar 2005, 18:20

Nazaj

Nazaj na Učimo se, na ABC

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost