Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Vlom v PGD Krka

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderatorji: Vrsho, Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava nejc321 » 17. september 2007, 22:20

JAO!!!!!!!!!!!! :evil: :evil:
Kam gre ta svet.....kaj bodo še začeli kradit (vrata, kritino, žlebe).
Jaz bi porazal roke tistemu ki je to naredil.

Upam, da dobite avto kmalu nazaj celega seveda in z opremo.
Uporabnikova podoba
nejc321

Objave: 367
Registriran: 2. oktober 2006, 16:13

Objava M-Coki » 17. september 2007, 22:50

Tukaj lahko razglabljamo v nedogled (kam gre ta svet, to niso ljudje, ne vem kam pluje ta barka, itd.) dejstvo pa je, da je kriminal bil in vedno bo - žal tako je! :(

Bolje bo, da se osredotočimo na to, kar je dejal pes (najbrž bo nekoliko več koristi):

Dajmo se raje pozanimat o dejanski opremi ki je bila ukradena. Probati je treba dobiti podatke katere radijske postaje so to bile in njihove ID-je, ter ostala oprema če je bila kako posebej označena. Stvari se bodo slej ko prej pojavile na črnem trgu. Morda pa bi na prvo stran portala lahko potem dali obvestilo o odtujeni opremi, če bi nanjo naletel tudi kdo slučajno, ki ne prebira foruma.
FIREFIGHTERS we are reversing new side!
Slika
Slika Slika
Uporabnikova podoba
M-Coki

Objave: 987
Registriran: 4. januar 2007, 20:02

Objava matjaž » 18. september 2007, 7:41

pes je napisal:Ne se zdaj zgražat in obsojat določene ljudi za krivce. Dajmo se raje pozanimat o dejanski opremi ki je bila ukradena. Probati je treba dobiti podatke katere radijske postaje so to bile in njihove ID-je, ter ostala oprema če je bila kako posebej označena. Stvari se bodo slej ko prej pojavile na črnem trgu. Morda pa bi na prvo stran portala lahko potem dali obvestilo o odtujeni opremi, če bi nanjo naletel tudi kdo slučajno, ki ne prebira foruma.

Pred leti so vlomili tudi v naš gasilski dom. Iz njega so nam odnesli radijske postaje. Kmalu po vlomu, so se na črem trgu pojavile postaje istega tipa. Ko smo kontaktirali z ponudniki "vroče robe" so vsi povedali, da na postajah ni nobene številke in nalepke, ter da imajo "naložene" radioamatersko frekvenčno območje (očitno so že bile preprogramirane, identiteta je bila zabrisana).
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Uporabnikova podoba
matjaž

Objave: 1074
Registriran: 19. julij 2002, 11:49
GE: Kostanjevica na Krki

Objava Godec A. » 18. september 2007, 8:18

Matjaž, kje na črnem trgu ste jih pa našli? Mi tudi še iščemo svoje, pa ne vemo točno kje bi jih iskal. Sicer sem pa prepričan, da so šle čez mejo.
LP
NA POMOČ!!!
Uporabnikova podoba
Godec A.

Objave: 176
Registriran: 21. oktober 2004, 13:41

Objava matjaž » 18. september 2007, 8:40

Godec A. je napisal:Matjaž, kje na črnem trgu ste jih pa našli? Mi tudi še iščemo svoje, pa ne vemo točno kje bi jih iskal. Sicer sem pa prepričan, da so šle čez mejo.
LP

ZS :wink:
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Uporabnikova podoba
matjaž

Objave: 1074
Registriran: 19. julij 2002, 11:49
GE: Kostanjevica na Krki

Objava man260 » 18. september 2007, 9:27

[quote="nejc321"]JAO!!!!!!!!!!!! :evil: :evil:
Kam gre ta svet.....kaj bodo še začeli kradit (vrata, kritino, žlebe).
Jaz bi porazal roke tistemu ki je to naredil. [/quote

Žlebove že kradejo cigani - če so bakreni seveda
man260

Objave: 132
Registriran: 10. avgust 2007, 12:46

Objava Timo » 18. september 2007, 14:16

A lahko nekdo ki ukradeno opremo pozna, napiše njene lastnosti modele starost...

Ker sem mal brskal po netu in maš tega ko peska sam zelo različnih proizvajalcev,modelov starosti...
______
Slika
Slika
Uporabnikova podoba
Timo

Objave: 150
Registriran: 6. januar 2007, 22:36
GE: Postojna

Objava Marko Novak » 18. september 2007, 15:26

Lani smo izsledili ukradene UKW postaje preko Bolhe. Ob navideznem nakupu je storilec imel pri sebi UKW postajo tipa Maxon programirano še v ZaRe. Vendar je možakar nato spizdil ker so se pripeljali uniformiranci.

Pa še to vozila PGD Krka Renault Traffic NI NA SEZNAMU ukradenih vozil. Vsaj do tega trenutka še ne .Preverite. Čimprej posredujte opis in podatke o opremi. Slej ko prej jo bodo prodajali.
Marko NOVAK...GSM 040 631 011
Uporabnikova podoba
Marko Novak
moderator
moderator

Objave: 1063
Registriran: 4. marec 2003, 22:59

Objava pes » 18. september 2007, 18:26

Ni počakajmo da se oglasi Jošt, morda bo on kaj več vedel kateri so bili modeli postaj itd...
Uporabnikova podoba
pes
moderator
moderator

Objave: 2137
Registriran: 6. marec 2003, 10:44

Objava M.J. » 19. september 2007, 16:04

Lokalni radio je poročal, da so ukradeni avto našli v okolici Novega mesta. :lol:

Več informacij zaenkrat še ni znanih.
Uporabnikova podoba
M.J.

Objave: 140
Registriran: 14. junij 2004, 16:41

Objava Rafter » 19. september 2007, 16:45

M.J. je napisal:Lokalni radio je poročal, da so ukradeni avto našli v okolici Novega mesta. :lol:

Več informacij zaenkrat še ni znanih.

Glede postaj pa se bo verjetno tudi tukaj, na tem forumu, kmalu našel kdo, ki bo iskal informacije ali ustrezno opremo.
Rafter
moderator
moderator

Objave: 3021
Registriran: 10. junij 2003, 0:06

Objava M*A*T*E*J*A » 19. september 2007, 20:40

Ja res je...avto so našli! :!:

Našli naj bi ga v gozdu, bolj ali manj nepoškodovan, vandali pa so v notranjosti avtomobila izpraznili gasilni aparat, tako da upajmo da se bo dalo ščistit :evil: tudi prstni odtisi naj bi bili lepo zabrsani...

O radijskih postajah ne duha ne sluha...

Samo da je vsaj vozilo prišlo do lastnikov!!!

Lp, M.
Uporabnikova podoba
M*A*T*E*J*A

Objave: 86
Registriran: 19. december 2005, 12:01

Objava mihamasle » 19. september 2007, 21:28

Vozilo je bilo najdeno v Novem mestu v bližini romskega naselja. na vozilu naj nebi bilo večje škode kot sprožen gasilni aparat v vozilu, kar se pa tiče radijskih postaj pa moram še preveriti stvar o tem

Lp
Miha
Uporabnikova podoba
mihamasle

Objave: 102
Registriran: 5. oktober 2006, 18:29

Objava Ndrej » 20. september 2007, 0:10

A veste, da se mi je kar zdelo, da bo vozilo končalo kje na našem koncu... Mi lahko poveš v bližini katerega naselja je to bilo? Brezje? Žabjak? Šmihel?

PS: Ravno pred parimi dnevi so cigani vdrli v 5 avtomobilov od znancev. :evil:

LP, Andrej
Uporabnikova podoba
Ndrej

Objave: 413
Registriran: 26. september 2004, 10:38
GE: PGD Prečna

Objava mihamasle » 23. september 2007, 20:36

Najden je bil v bližini Žabjaka.

LP
Miha
Uporabnikova podoba