Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Predstavitev gasilcev v medijih

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderatorji: Vrsho, Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava gobi » 26. avgust 2005, 9:05

''Super'' govor EE-ja na TV :sleeping: :clubbed:
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
Slika
Uporabnikova podoba
gobi

Objave: 2235
Registriran: 14. november 2004, 19:04

Objava gobi » 26. avgust 2005, 14:35

pes je napisal:Ne vem če v sobot ali v nedeljo sem zasledil predstavitev poklica gasilec v oddaji ŠKL na Pop Tv. Predstavitev je bila izvedena v Gasilski brigadi Ljubljana ( če sem prav prebral z majice intervjujane osebe). Videl sem samo še konec. A je kdo slučajno gledal?

:wink: Pozno ma je priščo :arrow:

http://www.minet.si/galerija/galerija_s ... 401&d=1590

:arrow:

http://www.skl.si :arrow: mediji :arrow: škl tv :arrow: arhiv oddaj (sezona 2003/04) :arrow: 18. oddaja :arrow: zanimiv poklic gasilec

Upam da dobiste :wink:
LP, Robert Kopatin
Slika
Uporabnikova podoba
gobi

Objava Uroš Lenarčič » 9. september 2005, 15:28

Nekaj dni nazaj so v oddaji Slovenska kronika na RTV SLO 1 prikazali uporabo defibrilatorja PGD Bovec. Rečeno je bilo nekaj (za moje pojme izredno tehtnih) razlogov za nakup omenjene naprave, prikazan je bil izvoz HTRV-1 in prihod nazaj v GD, nato pa še oživljanje ponesrečenca z defibrilatorjem (vaja). Nekaj stvari pa je pojasnil tudi poveljnik PGD Bovec.

Zelo dober prispevek!!!

Lp, U. :wink:
Cogito, ergo sum.

Slika
Uporabnikova podoba
Uroš Lenarčič

Objave: 891
Registriran: 28. december 2004, 20:11

Objava gapex » 9. september 2005, 16:27

Uroš Lenarčič je napisal:Nekaj dni nazaj so v oddaji Slovenska kronika na RTV SLO 1...

Lp, U. :wink:

http://ava.rtvslo.si/ava/media?action=p ... Id=2385800

Prispevek se začne približno na dobri deseti minuti in pol. :D :D :wink:

Uroš Lenarčič je napisal:Rečeno je bilo nekaj (za moje pojme izredno tehtnih) razlogov za nakup omenjene naprave

Bi se kar strinjal. :wink:
"Ne boj se za pomoč, mi b`dimo dan in noč." Posvetilo Otona Zupančiča na praporu Gasilske župe Kamnik iz leta 1928.

"Taktika brez tehnike je brez moči, tehnika brez taktike je brez smisla."/M. Vrhovec
Uporabnikova podoba
gapex

Objave: 309
Registriran: 18. oktober 2004, 13:21

Objava gobi » 11. september 2005, 18:06

Danes sta bila v oddaji TLP Slo. naj gasilka in eden od poklicnih gasilcev iz Maribora :wink:

No voditelj je rekel da je tudi Alya prostovoljna gasilka v Velenju :assshaking: :roll:
LP, Robert Kopatin
Slika
Uporabnikova podoba
gobi

Objava Miki » 11. september 2005, 18:38

Oddaja in predstavitev pa taka.

Kar se tiče same vloge gostov v oddaji je stvar žal taka da bi se lahko bolje odrezala. :roll:

Lado Bizovičar je pa mešal vse kar se mešati da. Profesionalce, prostovoljne gasilske brigade, odrede in kaj vem kaj še. Ne gre mi v glavo niti njegovo arogantno obnašanje. :evil:

Mimogrede - Alya je iz Mozirja in če je že kje članica, potem je najbrž tam. :roll:
Miki

Objava gobi » 11. september 2005, 19:13

No konec z Alyo najbolje da se prepričamo kaj je res in kaj ni res na njeni internetni strani :!:
LP, Robert Kopatin
Slika
Uporabnikova podoba
gobi

Objava Rafter » 11. september 2005, 20:18

gobi je napisal:Danes sta bila v oddaji TLP Slo. naj gasilka in eden od poklicnih gasilcev iz Maribora :wink:

Gost je bil g. Jože Žohar, dolgoletni (zdaj že upokojeni) poveljnik JZZGR MB. :wink:
Rafter
moderator
moderator

Objave: 3021
Registriran: 10. junij 2003, 0:06

Objava Tomkat » 12. september 2005, 8:33

Sem tudi jaz pogledal TLP.
Bom rekel takole, bolje nekaj kot nič. To da je Bizovičar zmešal zadeve me niti ne čudi, ker prvič o naši dejavnosti ne ve nič in drugič on dela show. Vseeno pa mislim da sta g.Žohar in naša naj gasilka dobro predstavila naše delo in dejavnost. Kolikor sta ga v dodeljenem času sploh lahko.
LP iz Celja :wink: Tomaž K.
Pot do znanja je dolga, življenje pa kratko. (Hipokrat)
Slika
Uporabnikova podoba
Tomkat

Objave: 1876
Registriran: 4. marec 2005, 10:43
GE: PGD Škofja vas

Objava gobi » 13. september 2005, 15:12

Rafter je napisal:
gobi je napisal:Danes sta bila v oddaji TLP Slo. naj gasilka in eden od poklicnih gasilcev iz Maribora :wink:

Gost je bil g. Jože Žohar, dolgoletni (zdaj že upokojeni) poveljnik JZZGR MB. :wink:

Sem izvedel včeraj v nedeljo nisem ulovil začetka :oops:
LP, Robert Kopatin
Slika
Uporabnikova podoba
gobi

Objava Oskar » 13. september 2005, 15:24

Jože je sedaj poveljnik Gasilske zveze Maribor. Verjetno so ga izbrali , ker je svojo poklicno pot posvetil poklicnemu gasilstvo povrhu pa dela še kot poveljnik prostovoljnih gasilcev. Bi rekli dve muhi na en mah.
Bizovičar je zato plačan da dela cirkus in mu ne zamerim. Sam bi pa temeljito premislil če bi šel v njegovo oddajo.
Jože pa se je kljub temu dobro držal. Naj gasilke pa ne poznam in ne morem komentirat. Upam , da je že videla ogenj od blizu.
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava Jure Čokl » 30. september 2005, 12:25

PONEDELJEK NA VALU 202: Oddaja IME MINULEGA TEDNA

Kandidati za ime minulega tedna so:

Marja Majer Cuk - direktorica sklada kmetijskih zemljišč in gozdov, ki nikomur na skladu ne da polnih pooblastil, čeprav je že dolgo odsotna.

Vasko Simoniti - minister za kulturo, ki je z aktom razglasil Plečnikov stadion za Bežigradom za kulturni spomenik državnega pomena in s tem preprečil kakršen koli poseg v Plečnikovo dediščino.

Jan Cvitkovič - režiser filma Odgrobadogroba, ki je zadnji trenutek umaknil film iz Beneškega festivala in z njim odšel v San Sebastian, kjer je prejel nagrado Altadis.

Matjaž Korošec - poveljnik prostovoljnega gasilskega društva Domžale mesto, ki je s svojimi fanti skrbel, da so nogometaši Domžal in Stutgarta igrali na igrišču in ne v bazenu.

Mislim da moramo strniti vrste in poskrbeti da tudi gasilci dobimo eno ime minulega tedna, ne? Sploh če je kandidat v pozitivnem smislu.

Glasuje se ob 7:55, 8:55 in 9:55 po telefonu (01) 475 22 02, od nedelje popoldne (okoli 18:00) pa po teletextu RTVSLO stran 733 in na spletni strani Vala 202 (http://www.rtvslo.si/val202) v spletni anketi (desno spodaj)! Zmagovalec dobi pogovor ob 12:00!

DAJMO MATJAŽ!
"Čoklu kot ponavadi goflja prehiteva pamet. P.S.: Puno priča, malo radi!" Anonimni gost, 30. oktober 2005
Uporabnikova podoba
Jure Čokl
Piranja

Objave: 1733
Registriran: 1. maj 2003, 21:06
GE: Lukovica

Objava Denis » 30. september 2005, 17:22

Upam da si bo vsak vzel pet minut in glasoval preko spletne strani. Kot sem pa ugotovil pa je tale VAL 202 kr naklonjen gasilcem zakaj ??? :D
Ta hudi PGD VRBJE.
Uporabnikova podoba
Denis

Objave: 885
Registriran: 11. avgust 2003, 1:12

Objava Vrsho » 2. oktober 2005, 13:30

Izbrisal sem par objav, ker se niso neposredno nanašale na temo.

moderator
Vrsho
moderator
moderator

Objave: 1755
Registriran: 11. junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid

Objava gapex » 2. oktober 2005, 13:35

Močno me zanima kje je ta anketa, namreč nikjer je ne najdem. Na spletni strani val202 desno spodaj ni ničesar. Ali pa sem slep. :twisted: :twisted:
Ali je slučajno anketa že mimo?
"Ne boj se za pomoč, mi b`dimo dan in noč." Posvetilo Otona Zupančiča na praporu Gasilske župe Kamnik iz leta 1928.

"Taktika brez tehnike je brez moči, tehnika brez taktike je brez smisla."/M. Vrhovec
Uporabnikova podoba
gapex

Objave: 309
Registriran: 18. oktober 2004, 13:21

NazajNaprej

Nazaj na Ostalo

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost