Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Kaj menite o tem vabilu?

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderatorji: Vrsho, Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Odg: Kaj menite o tem vabilu?

Objava Pero » 25. januar 2014, 22:34

Žalostno je da moreš to glasbenikom "predlagat".
V ameriki si sami gor pridejo ker je kultura drugačna, in niso gasilci dobri samo za veselice in hladni union.
Mogoče bi si pa tudi sami "porajtali" čez čas, če bi jih ob takih prilikah mi sami zavrnili in ravnali bolj profesionalno?
Don't raise your voice, Improve your argument!
Uporabnikova podoba
Pero

Objave: 1091
Registriran: 17. april 2006, 17:34

Re: Kaj menite o tem vabilu?

Objava J.J. » 26. januar 2014, 19:33

Sam sem že poskusil predlagati kakšen komad v dobrobit gasilcem, vendar se pri nas s tem ne da zaslužiti in zato ni zanimanja. Sem pa govoril z kar nekaj znanimi imeni v slovenski glasbi.
Uporabnikova podoba
J.J.

Objave: 73
Registriran: 18. december 2005, 17:07
GE: GE RTV-SLO

Objava Mayamaya » 26. januar 2014, 20:28

mundat je napisal:NA KOZLANJE MI ŽE GRE POLEG VSEH VAŠIH KOMENTARJEV!!! Vse kaj nekdo nekaj naredi, najdete nekaj da lahko pišete....
Osebno poznam predsednika PGD Šoštanj-mesto in njegovo društvo. Koliko dobrega je predsednik naredil dobrega za svoje sokrajane in njegovo društvu, lahko z zagotovostjo trdim da noben izmed nas ni toliko naredil!!!!
Organizirajo dobrodelne koncerte za pomoč družinam, trudijo se v vseh pogledih...KAPO DOL PRED NJIMI in ne pa pametovat preko nekoga, ki ga ne poznate. Prosim ne primerjat njihovega nastopa z Lango in njihovim komadom za PGD Bratonci.
Ste slišali aplavz ljudi, ko so gasilci prišli v dvorano???? Upam da ga ste, saj samo gluhi ga nebi slišal!!!! Če to ne pomeni velike podpore gasilcem, pol pa res ne vem kaj bi radi še.

Fanjte v Šoštanj - SUPER STE! Dober nastop! Lepo ste čelade spolirali :D

Aplavz ljudi je bil verjetno tudi takrat na Atomikih, ko so fantje v uniformah prišli, da jim ne bi bilo treba plačati vstopnine :)
Mayamaya

Objava peugeot » 17. februar 2014, 12:46

K72 je napisal:Obstaja kakšen slovenski komad, ki je primerljiv onim čez lužo?

Je kdo kdaj predlagal našim glasbenikom kaj takšnega za spremembo?

Če se kaj spoznam na slovensko glasbo ti bom povedal da takega komada pri nas ne boš našel, prav tako ne vem če ga ima kdo namen narediti, me pa zelo zelo zelo moti da ti atomiki ves čas hočejo v svoj cirkus in neverjetno "low-quality" muziko vključiti tudi gasilce. Tudi zaradi takšnih oslarij imajo potem nekateri ljudje malce čudno mnenje o nas in našem delu, da ne omenim čudnih posnetkov ki jih premorejo nekateri, ampak to je že druga tema....
Uporabnikova podoba
peugeot

Objave: 116
Registriran: 19. oktober 2013, 18:58
GE: Sela

Nazaj

Nazaj na Ostalo

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 4 gostov