Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Cerkev in gasilci

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderatorji: Vrsho, Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Odg: Cerkev in gasilci

Objava mali_tona » 30. januar 2014, 21:10

Kolko vem da denar ki ga dobimo od občine oz države ki je namenjen za obnovo gasilskih domov nemoremo porabiti drugače. Se strinjam da lahko pomagamo na kak drugačen način, finančno pa se mi nezdi najbol primerno ko nam že itak dajejo vedno majn sredstev...
Vijolčno sveti se nebo !
Uporabnikova podoba
mali_tona

Objave: 387
Registriran: 16. januar 2010, 12:54
GE: Malečnik

Re: Cerkev in gasilci

Objava stine » 10. april 2014, 17:57

Pri nas imamo podoben primer kot ga je objavil jezni clan, pa me zanima ce lahko kdo pomaga z cleni v zakonu o gasilstvu, pravilih gasilske sluzbe, zakonu o drustvih, malo sem gledal pa ni nikjer clena kjer izrecno to pise ali se motim?
stine

Objave: 1
Registriran: 29. april 2012, 14:00

Odg: Re: Cerkev in gasilci

Objava peugeot » 11. junij 2014, 8:37

stine je napisal:Pri nas imamo podoben primer kot ga je objavil jezni clan, pa me zanima ce lahko kdo pomaga z cleni v zakonu o gasilstvu, pravilih gasilske sluzbe, zakonu o drustvih, malo sem gledal pa ni nikjer clena kjer izrecno to pise ali se motim?

denar ki je pridobljen za neko investicijo moraš za tisto investicijo tudi porabiti. Kot je že nekdo prej zapisal je v nasprotnem primeru zadeva kazniva. Ne vidim pa težave če se je skozi leta nabralo par €€€ in jih hočejo gasilci darovat za obnovo cerkve, ampak tu se pojavi vprašanje: Ali imajo res toliko sredstev, da si lahko privoščijo tudi to? Koliko poznam delovanje naše enote je zelo težko kaj prišparat. Malo se dobi, gasileraj pa je kar drag šport.
Uporabnikova podoba
peugeot

Objave: 116
Registriran: 19. oktober 2013, 18:58
GE: Sela

Nazaj

Nazaj na Ostalo

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 4 gostov