Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Ukinjanje PGD

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderatorji: Vrsho, Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Odg: Ukinjanje PGD

Objava Kobra » 28. april 2020, 19:51

gubina je napisal:Dej obrazloži od kje tebi informacija ali karkoli že , da so PGD-ji neaktivni :!: :?: :!:

Dosti znancev kateri so v PGD-jih mi je povedalo omenjeno, pa tudi ogromno vozil je videti parkiranih in aktivna je samo GB in nekaj društev v Ljubljani in okolici
Kobra

Objave: 187
Registriran: 14. november 2017, 22:15

Objava gubina » 28. april 2020, 20:57

Kobra je napisal:
gubina je napisal:Dej obrazloži od kje tebi informacija ali karkoli že , da so PGD-ji neaktivni :!: :?: :!:

Dosti znancev kateri so v PGD-jih mi je povedalo omenjeno, pa tudi ogromno vozil je videti parkiranih in aktivna je samo GB in nekaj društev v Ljubljani in okolici[/quot

Nikjer nisem zasledil kaj takega..,.da bi bila kakšna odredba ali kaj podobnega...dobili smo samo obvestilo, da se vse aktivnosti v zvezi izobraževanj in raznih druženja zaenkrat zamrzne....da bi pa kdo zamrznil operativno aktivnost o tem pa jaz nič ne vem, če kdo kaj več ve o tem naj me razsvetli.
di-du-di-du
Uporabnikova podoba
gubina

Objave: 733
Registriran: 29. oktober 2004, 12:55

Objava polo98 » 28. april 2020, 21:00

Se vidi na SPINU, da so PGD-ji aktivni povsod. Če so pa aktivirali samo enega člana izmed xx gasilcev pa naj se javi in to ta, ki nebi smel na intervencijo.
polo98

Objave: 549
Registriran: 16. oktober 2005, 17:02

Objava Kobra » 28. april 2020, 21:17

Potem je razumljivo.
Samo da se izmišljeni COVID-19 ni dotaknil še gasilcev ker že itak je vse uničil
Kobra

Objave: 187
Registriran: 14. november 2017, 22:15

Nazaj

Nazaj na Ostalo

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov