Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Servis kompresorja za polnjenje tlačnih posod

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderatorji: Vrsho, Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Servis kompresorja za polnjenje tlačnih posod

Objava gasilec_bac » 17. julij 2013, 15:32

Lep pozdrav!
Mene pa zanima sledeče. V društvo imamo za polnjenje tlačnih posod kompresor proizvajalca BAUER Kompressoren in sicer model kompresorja je Junior II. (glej sliko spodaj)
Zanima me če mogoče veste ali je v sloveniji kje kakšen pooblaščen serviser za te kompresorje?
Hvala za odgovore.

NA POMOČ!
Priloge
1121.jpg
Kot Gasilec Se Rodiš In Kot Gasilec Umreš
Uporabnikova podoba
gasilec_bac

Objave: 33
Registriran: 3. januar 2008, 17:33
GE: Dravograd

Re: Servis kompresorja za polnjenje tlačnih posod

Objava Zbiljc » 17. julij 2013, 18:21

Kontaktiraj mistar
Kar se govori za mojim hrbtom, je vzpodbudno, saj so tisti, ki govorijo, vedno vsaj korak za menoj
Uporabnikova podoba
Zbiljc

Objave: 631
Registriran: 10. september 2006, 19:38
GE: Medvode

Odg: Servis kompresorja za polnjenje tlačnih posod

Objava gapi » 17. julij 2013, 21:38

Ob nakupu bi morali dobiti vso potrebno dokumentacijo, navodila itd. Tam bi morali biti navedeni tudi serviserji.
Morali bi imeti tudi šolanje za delo s kompresorjem, takrat bi morali biti informirani o serviseranju.

Lep pozdrav!

Gašper Mav
http://www.gasilci-lukovica.si
Uporabnikova podoba
gapi

Objave: 1843
Registriran: 31. december 2004, 20:51
GE: Lukovica

Objava robi- » 17. julij 2013, 22:58

En servis se nahaja v ljubljani v tivoliju.
Uporabnikova podoba
robi-

Objave: 13
Registriran: 10. februar 2006, 0:16

Objava boris79 » 18. julij 2013, 12:52

Gapi!
namesto da pametuješ, kar ti gre sicer zelo dobro, bi lahko pomagal tovarišu gasilcu!sploh, ker imaš glede na ostale objave ogromno časa brskati po netu!

V glavnem tukaj je en seznam za pomoč!mogoče najdeš kakšnega v tvoji bližini!
http://kpa.kpa.si/potapljastvo/trgovine.html
sicer je seznam od potapljačev, vendar mi smo kupili in tudi servisirali takšen kompresor pri podjetju NORIK SUB in smo bili zadovoljni!Preveri pa tudi pri MI-STAR-ju!

lep pozdrav
boris79

Objave: 60
Registriran: 10. april 2008, 14:36

Odg: Re: Servis kompresorja za polnjenje tlačnih posod

Objava gapi » 18. julij 2013, 18:57

boris79 je napisal:Gapi!
namesto da pametuješ, kar ti gre sicer zelo dobro, bi lahko pomagal tovarišu gasilcu!sploh, ker imaš glede na ostale objave ogromno časa brskati po netu!

Joj kok so eni takoj užaljeni če napišeš post ki njim ni najbolj po volji. Jaz z svojo objavo nikakor nisem imel namena pametovat, hotel sem povadat samo to, da če bi prodajalec prodajo seljal korektno (žal ne vem kako je dotični kompresor prišel v enoto) da takih vprašanj sploh ne bi bilo.

O tem da nimam kaj drugega delat kot brskati po netu pa raje ne izgubljam besed. Očitno ti tudi ne če imaš čas odgovarjat na po tvojem mnenju poste v katerem nekdo pametuje, pomaga pa nič.

Zakaj po tvojem mnenju nisem pomagal tovarišu gasilcu. Zato ker je bil podatek v drugem postu zadosten oziroma dober kontakt za serviserja. Lahko pa bi me dotični kontaktiral tudi preko ZS.

No da pa ne boš ponovno rekel da samo pametujem, evo še en kontakt za servisirenje predvssem potapljaške opreme kamor bi lahko spadal tudi dotični kompresor: podjetje CPA d.o.o., Ljubljana Ježica, kontakt je Gašper. Telefona trenutno žal nimma pri sebi, imajo pa svojo net stran na kateri so vsi podatki.

Lep pozdrav!

Gašper Mav
http://www.gasilci-lukovica.si
Uporabnikova podoba
gapi

Objave: 1843
Registriran: 31. december 2004, 20:51
GE: Lukovica

Objava gasilec_bac » 18. julij 2013, 22:56

Hvala za odgovore se bomo pozanimali, naj pa še povem da tam kjer je bil kompresor kupljen je šla firma v stečaj.
Hvala še enkrat in NA POMOČ!
Kot Gasilec Se Rodiš In Kot Gasilec Umreš
Uporabnikova podoba
gasilec_bac

Objave: 33
Registriran: 3. januar 2008, 17:33
GE: Dravograd

Objava Vrsho » 24. julij 2013, 8:03

Zastopnik podjetja Bauer Kompressoren za namene gasilske uporabe je podjetje Mi Star d.o.o. Prav tako je poskrbljeno za redne in izredne servise, rezervni deli so na zalogi.
Vrsho
moderator
moderator

Objave: 1755
Registriran: 11. junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid

Objava des » 24. julij 2013, 8:16

in kakšna je razlika med ostalimi in kompresorji za gasilske namene, razen tlaka gasilci 300 / potapljači 200 bar, včasih tudi gasilci 200 bar

dej ne serite brez veze, kompresor je kompresor, al ga uporabljaš za gasilce al pa zato, da ga imaš v garaži za dve jeklenke na leto, kar je namen večina kompresorjev pri gasilcih
des

Objava Primoz » 24. julij 2013, 14:44

des je napisal:in kakšna je razlika med ostalimi in kompresorji za gasilske namene, razen tlaka gasilci 300 / potapljači 200 bar, včasih tudi gasilci 200 bar

dej ne serite brez veze, kompresor je kompresor, al ga uporabljaš za gasilce al pa zato, da ga imaš v garaži za dve jeklenke na leto, kar je namen večina kompresorjev pri gasilcih

tudi potapljači poznajo tlačne posode, ki se polnijo na 300 bar...

razlik med kompresorji - ni!

;)
Uporabnikova podoba
Primoz

Objave: 1029
Registriran: 25. februar 2003, 17:08
GE: Sečovlje

Nazaj na Ostalo

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov