Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Planirate izlet za gasilce, mladino, veterane..?

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderatorji: Vrsho, Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Planirate izlet za gasilce, mladino, veterane..?

Objava Oskar » 24. januar 2013, 21:53

Moj predlog je obisk mojega lepega kraja Malečnika. Smo le streljaj od Maribora a vseeno daleč od mestnega vrveža. Kaj več o kraju preberite na spletni strani TD: http://www.malecnik.si/

Program ogleda:

- Pripeljete se pred gasilski dom, kjer poskrbimo za parkiranje in dobrodošlico v obliki kozarca soka, hruškovca ali morda vinčka.
- sledi voden ogled spominske sobe, kjer boste spoznali zgodovino PGD in samega Kraja Malečnik s svojimi zaselki.
- nato organiziramo krajšo vožnjo z Dravsko ranco, saj smo tik ob reki Dravi. Lahko se celo pomerite v veslanju
- sledi odhod na Gorco, kjer si boste ogledali romarsko Marijino cerkev. Od tu je lep razgled na Maribor, celotno Dravsko polje, Pohorje, Boč, Donačko goro. Ob lepem vremenu se vidi celo Peca na Koroškem.
- zaključimo pa druženje na vinski cesti, kjer vam organiziramo pokušino treh vrst vin in domač narezek.
- vaš obisk Malečnika po tem programu bo trajal od 4 do 5 ur

Za vas sem na razpolago vse dni v tednu (upokojenec). Vsak vaš obisk bom osebno spremljal od začetka do konca. Program je primeren za skupino enega avtobusa. Organiziramo pa tudi za skupine enega GVM - kombija.
Za vse podrobnosti pa me kontaktirajte preko emaila: oskar.neuvirt@siol.net ali gsm 041-533-918

vabljeni v Malečnik, vrata v Slovenske gorice !!
Priloge
DSC00847.JPG
IMG_1873.jpg
IMG_1009.jpg
IMG_1848.jpg
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Nazaj na Ostalo

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 11 gostov