Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

ZDRUŽENJE POKLICNIH GASILCEV SLOVENIJE - MNENJA

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderatorji: Vrsho, Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

ZDRUŽENJE POKLICNIH GASILCEV SLOVENIJE - MNENJA

Objava Milek » 4. november 2002, 8:59

:roll: Pozdravljeni!

Zanimajo me mnenje in predlogi poklicnih kolegov o našem združenju. V naši enoti o združenju ni veliko slišati in tudi mnenje o njemu ni na najvišji ravni.
:oops:

LP :wink:
Uporabnikova podoba
Milek

Objave: 491
Registriran: 21. oktober 2002, 23:42

Objava Fireman » 4. november 2002, 12:42

Če samo čakaš da boš kaj dobil, verjetno ne bo nikoli zadovoljen. Včasih moraš tudi kaj samm storiti, da stvari stečejo.
Zanima me koliko si pripravljen delati v ZPGS? :twisted:
Uporabnikova podoba
Fireman

Objave: 211
Registriran: 24. julij 2002, 16:16

Objava Milek » 4. november 2002, 14:53

Koliko sem pripravljen delati za ZPGS? :?: Če bi le lahko kaj naredil sem takoj za stvar. :shock: Sicer sem pa na tekmovanju v BTCju pokazal zanimanje za organizacijo tekmovanja naslednje leto v Celju... Na koga točno pa se moram obrniti pa mi še ni čist jasn! :oops:
Uporabnikova podoba
Milek

Objava Fireman » 4. november 2002, 15:24

Če si član, potem veš da je predsednik združenja Jože Ložnar Kranjc in tajnik Florjan Gros. Mislim, da jih ni težko poiskati in ponuditi pomoč. :lol:
Uporabnikova podoba
Fireman

Objave: 211
Registriran: 24. julij 2002, 16:16

Objava Gost » 5. november 2002, 3:46

Firreman hvala! :lol: Prav z njima sem se okvirno pogovarjal na samem tekmovanju...
:evil: Sicer pa ni moj namen kritika ZPGS ampak me je zanimalo predvsem to kako je po drugih enotah v RS!
Gost

Objava Milek » 5. november 2002, 3:47

Zgornja izjava je moja... :oops:
Uporabnikova podoba
Milek

zspg

Objava Oskar » 20. november 2002, 18:28

Združenje poklicnih gasilcev je zelo vredu stvar. Sam sem bil v upravnem odboru en mandat in to takrat , ko smo se morali dokazovat . Povem vam , da je že obstoj te stanovske organizacije včasih dovolj , da kdo ve za poklicne gasilce in kakšne so njihove težave. Sicer pa združenje ni namenjeno socialnim problemom pok. gasilcev ampak kot strokovno povezovanje poklicnih gasilcev iz različnih koncev naše države. Je že res da so se včasih sestajali kar direktorji poklicnih enot, ki niso razpravljali toliko o stroki apak bolj "politično" Zato pa je bila ustanovitev združenj poklicnih gasilcev toliko bolj potrebna.
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

ZPGS!

Objava Robert » 24. november 2002, 18:09

Trenutno od združenja ni kaj dosti in to bi se moralo spremeniti na bolje ,da bi res povezovalo poklicne enote in jim tudi pomagalo po strokovni plati saj nas je v Sloveniji tako malo in še ti se ne moremo (ne znamo) povezati.
Na področju nevarnih snovi je zalaufala Komisija za nevarne snovi na GZS ,ki jo vodi Milan in je odlična stvar in kaže prve rezultate (Baza podatkov za nevarne snovi)!
Uporabnikova podoba
Robert

Objave: 42
Registriran: 23. november 2002, 16:51

Nazaj na Ostalo

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov