Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

razpis - poklicni gasilec

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderatorji: Vrsho, Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Odg: razpis - poklicni gasilec

Objava Ljgb » 24. september 2013, 7:09

Izbrali so jih oli 40, ki bodo obvesceni in povabljeni na preizkus.
Ljgb

Objava Miki112 » 24. september 2013, 21:54

Če so imeli na svoji spletni strani drug datum za rok prijave in je na strani ZRSZ podan "nov" oglas za zaposlitev z drugim datumom roka prijave, očitno tukaj nekaj ne štima.
Miki112

Objava Gost » 25. september 2013, 23:13

zakaj pa sta objavljena za gbl 2 razpisa??
Gost

Objava Gost » 25. september 2013, 23:16

Kdaj pa ste se prijavil ostali? Jst sm se od 31. avgusta do 8. septembra. Kaj pa je tole iz zavoda za zap. pa mi ni jasno :shock:
Gost

Objava Ljubljancan » 26. september 2013, 10:23

Kolikor sem seznanjen je nekaj Ljubljanskih kolegov dobilo v torek že vabila po pošti, testiranja so pa v ponedeljek in torek tako da za vse, ki niste dobili oz do jutri ne boste... več sreče prihodnjič :)

aja p.s: oddaljenost od enote se seveda upošteva ;)

Lp
Ljubljancan

Objava Gost » 27. september 2013, 0:18

upam da dons dobim. Čene ne bo nič :(
Gost

Objava Gost » 27. september 2013, 22:24

upam da boste bili tisti ki ste dobili vabila vsaj tolk da boste napisali kaj ste imeli na testih. najbol me zanima plavanje(norma)
Gost

Objava Gost » 27. september 2013, 22:31

Ker nisem biu povabljen za razpis na gbl se bom probal prijavit na razpis za letališkega gasilca na brniku. Kdaj imajo razpis? npr. da bo naslednje leto na gbl razpis in se nanj prijavim mi potem ni treba še enkrat v gas. šolo( v primeru, da bom že prej zaposlen na eorodromu)?
Gost

Objava gasilecpv » 29. september 2013, 10:08

http://www.ess.gov.si/iskalci_zaposlitv ... PD=1930963 tudi v Novem mest bodo zaposlovali :D
Zadnjič uredil gasilecpv - 29. september 2013, 13:02. Skupaj urejeno 1 krat.
gasilecpv

Objave: 1
Registriran: 29. september 2013, 10:05

Objava kontra gost » 29. september 2013, 11:06

Gost nebo slo tako kot si zamisljas. kolikor mi je znano in je tudi tako bilo zadnje dve leti na aerodromu posiljajo na solanje ze svoje zaposlene, ki jih premestijo iz ostalih oddlekov v tehnicno-gasilsko sluzbo. pa tudi ce bi te ze vzeli podpises pogodbo, ki je ne mores nekaj let prekinit, drugace placas stroske solanja. izvedel sem tudi, da je bil na testiranje povabljen edn, ki si je letos sam placal gasilsko solo, in tudi to ni zagotovilo, da bo sluzbo tudi dobil.Poskušaj topet zopet cez dve leti, do takrat pa ne isci nekih bližnjic in ne fantaziraj. že nisi ustrezal njihovim merilom,zato te tudi niso povabili med 42 ožjih izbrancev [-X loti se iskanja druge sluzbe =D>
kontra gost

Objava žurer » 29. september 2013, 21:09

Fantje, ko berem te komentarje se mi določeni kar zasmilite, ko vidim, da se trudite na vse možne načine in vam nikakor ne more uspeti priti med poklicne gasilce. Tudi sam sem bil na istem. Želja je bila neizmerna, prijavljal sem se na vse razpise, kateri so bili objavljeni v enotah v moji bližini in mi tudi ni ratalo. Danes imam drugo službo in tudi želja do poklicnega gasilstva je usahnila, ko pomislim na 15. dan v mesecu kaj bom nesel v žepu domov. Priznam pa, da sem z vsem srcem predan prostovoljnemu gasilstvu.
žurer

Objava llslo » 30. september 2013, 18:15

in? kako je šlo. so vas že klicali za naslednji dan?
llslo

Objava Gost » 1. oktober 2013, 1:11

gbl ma naslednji razpis šele čez 2 leti?! :shock: . Kaj ste meli na razpiu dans ostali. Drgač pa mene niso vzel samo zaradi še nedokončanega voniškega izpita B kategorije. K er ga ene 3 tedne nisem mogel opravljati, ker sem imel druge važne obveznosti. Tako, da se mi res zdi kot, da se mi je svet podrl na glavo nevem kaj naj naredim. Da bi moral čakati še 2 leti :cry: Star sem tudi že 23
Gost

Objava tempiha » 1. oktober 2013, 4:51

Več sreče prihodnjič..........
Okoliščine v katerih se požar razvija niso vedno enake.
Uporabnikova podoba
tempiha

Objave: 470
Registriran: 6. januar 2006, 19:40

Objava Gost » 1. oktober 2013, 23:36

dajte prosim tisti, ki ste bili na preizkusih na gbl povedat kaj ste imel, da lahko začnem trenirat in se pripravljati za razpis naslednje leto.
Gost

NazajNaprej

Nazaj na Ostalo

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 16 gostov