Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

razpis - poklicni gasilec

Vse gasilske teme, ki ne spadajajo v ostale podforume.

Moderatorji: Vrsho, Marko Novak

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Odg: razpis - poklicni gasilec

Objava pikimiki » 2. oktober 2012, 17:55

Jaz sploh nič ne računam na kakšen razpis. Samo poglejte kakšna je situacija v državi in kako je z varčevanjem v javnem sektorju. Bi blo pa fajn, da bi biul kak razpis.
pikimiki

Objava brez veze » 2. oktober 2012, 19:51

kaj ti pa pomaga razpis, če je pa že v naprej vse rešeno

sem bil na testiranju in mi je sokanditat, ki je bil kasneje izbran že vnaprej rekel, naj se ne mučim, ker je tko al tko že on sprejet, samo formalno je še potrebno uredit

brez vez nimaš šans
brez veze

Re: razpis - poklicni gasilec

Objava RescueMajstr » 3. oktober 2012, 19:01

In ti si se prenehal trudit ker si mu verjel, posledično je on izpite opravil bolje in sedaj si v zmoti da je že vse vnaprej izbrano.

P.S. Ne pravim da je tako kot sem napisal, mogoče je bilo res že vse naprej izbrano vendar vseeno. To da ti je on že vnaprej povedal da je izbran je pomoje malo za lase privlečeno saj se tako ne dela. Kakorkoli zoper njihove odločitve je vedno možna pritožba kjer ti bodo povedal na podlagi česa so se odločil za drugega kandidata.
RescueMajstr

Objave: 53
Registriran: 2. maj 2012, 12:08

Objava brez veze » 3. oktober 2012, 23:09

sem bil veliko boljši, pa sem odletu

naredijo ožji izbor in pogovor z npr. 5 kandidati, potem pa se na podlagi razgovora odločijo, ta ki je bil izbran je bil najslabši po testiranju od petih

ja lahko se pritožiš, pa si potem pritožbo nekam lahko nekam tudi vtakneš

tko, da prosim da ne, nima smisla pisat več naprej, sem bil zelo razočaran, potem pa sem izvedel da se je to že večkrat zgodilo

škoda truda in upanja, sranje brez primere
brez veze

Objava J.Andrej » 4. oktober 2012, 21:16

Za "gospoda" "brez veze"!
Po navadi niti ne komentiram objav anonimnežev, ampak ti si me s svojim komentarjem spravil na obrate!
Kako lahko trdiš, da so za tvoj neuspeh krivi vsi drugi razen tebe samega?
Si se morda vprašal, zakaj so po tvojem mnenju izbrali najslabšega izmed petih kandidatov na razgovoru tebe pa niso?
Si morda pomislil, da pa je izbrani kandidat veliko bolj primeren kot ti, kljub morda malo slabši telesni pripravljenosti, vendar še vedno v normah. Si morda pomisli, da ima pa on nekaj več, kar drugi pravimo SRCE in je zaradi tega boljši kot ti.
Kdo bi si pa želel biti s teboj v požaru, če pa že ob prvem neuspehu udrihaš po vsem drugem le po sebi ne in se ne vprašaš, kaj bi lahko storil, da bi bil boljši?! S takšnim odnosom si niti ne zaslužiš biti povabljen na razgovor, kaj šele biti izbran za kandidata poklicnega gasilca. :x

Sam sem se dvakrat prijavil na razpis za poklicnega gasilca. V prvo mi ni uspelo vseh fizičnih zahtev opraviti v predpisanih normah. Za naslednjič sem se bolje pripravil in tudi opravil vse psihofizične teste in bil povabljen na razgovor k direktorju javnega zavoda. Kljub temu nisem bil izbran, ampak zaradi tega ne krivim ne direktorja, ne poveljnika zavoda, ne oddaljenost od sedeža gasilske enote, niti samega sebe! Se bom pa še vedno, ko bo in če bo razpis prijavil in naredil vse kar je v moji moči, da bom izbran.

Zavedaj se, da je okrog tebe veliko boljših ljudi kot si ti sam in niso oni krivi za tvoj neuspeh. Za svoj uspeh si odgovoren zgolj sam in samo ti si tisti, ki lahko narediš čim več, da boš uspel.

LP, Andrej
Vice-commander of voluntary fire fighting association Rut-Grant!
Uporabnikova podoba
J.Andrej

Objave: 84
Registriran: 26. januar 2009, 10:26

Objava Rafter » 5. oktober 2012, 1:59

Andrej, popolni odgovor.

Sedi, pet. ;)
Rafter
moderator
moderator

Objave: 3021
Registriran: 10. junij 2003, 0:06

Objava malek » 5. oktober 2012, 18:07

Fantje, tudi jaz imam veliko željo postati poklicni gasilec in vem, da bi to delo vestno in z veseljem opravljal. Ampak ko pa pomislim, ali bom delal za veselje ali za denar, tam se pa potem vse skupaj ustavi.
malek

Objava mali_tona » 6. oktober 2012, 1:36

malek je napisal:Ampak ko pa pomislim, ali bom delal za veselje ali za denar, tam se pa potem vse skupaj ustavi.

kaj misliš s tem ?
Vijolčno sveti se nebo !
Uporabnikova podoba
mali_tona

Objave: 387
Registriran: 16. januar 2010, 12:54
GE: Malečnik

Objava malek » 6. oktober 2012, 15:28

Eno je veselje, drugo pa je plača katero dobijo poklicni gasilci. Konec meseca mislim, da družina še vseeno bolj potrebujo denar kakor pa gasilca, ki svoje delo z veseljem opravlja.
malek

Objava denistop » 5. december 2012, 21:11

Uporabnikova podoba
denistop

Objave: 133
Registriran: 28. februar 2004, 13:23
GE: Prepolje

Objava bodoči gasilec » 6. december 2012, 21:49

Sam se naslednje leto Semptembra(nisem siguren, če je res?) želim prijavit na razpis za poklicnega gasilca na GBL. Že od kolegov in po internetu največ pa na tem forumu sem prebral, da so nekateri kandidati že vnaprej določeni. Zanima me kolk je tu resnice? Zakaj se to dogaja? Kolk krogov kuperja pa se teče okoli brigade in fizične teste oprvljamo vsi skupaj ali vsak posebej? Edino nekaj me skrbi. Imam MALCE višji pritisk(sicer nevem kako je to mogoče, ker sem športnik) vendar ne previsok ali je to lahko ovira?
bodoči gasilec

Objava SašoK » 6. december 2012, 23:06

Ah... spoštovani kolega gasilec :)

Skrbi in vznemirjati mnogo stvari, a le eno je potrebno (Lk 10,41-42) ;)

bodoči gasilec je napisal:Sam se naslednje leto Semptembra(nisem siguren, če je res?) želim prijavit na razpis za poklicnega gasilca na GBL. Že od kolegov in po internetu največ pa na tem forumu sem prebral, da so nekateri kandidati že vnaprej določeni. Zanima me kolk je tu resnice? Zakaj se to dogaja? Kolk krogov kuperja pa se teče okoli brigade in fizične teste oprvljamo vsi skupaj ali vsak posebej? Edino nekaj me skrbi. Imam MALCE višji pritisk(sicer nevem kako je to mogoče, ker sem športnik) vendar ne previsok ali je to lahko ovira?
Z gasilskim pozdravom: Na pomoč!
Uporabnikova podoba
SašoK

Objave: 82
Registriran: 3. april 2006, 19:06
GE: Bistrica ob Dravi

Objava bodoči gasilec » 7. december 2012, 20:01

??
bodoči gasilec

Objava Gost » 18. december 2012, 0:27

Kaj pa gelde plavanja 200m? Je plavalna disciplina določena že vnaprej ali si jo lahko izbereš sam?
Gost

Objava Jaki Plavalec » 18. december 2012, 0:44

Plavaš na čas....zdaj če ti oceniš, da preplavaš določeno dolžino v tistem času v stilu "pesek" ali "žabica", potem te pri tem nebo nihče oviral :D Lahko plavaš tudi "kamenček", samo da preplavač v pravem času :lol:
Jaki Plavalec

NazajNaprej

Nazaj na Ostalo

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov