Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Dobrodelna akcija Foruma "Gasilci.org"

Ta podforum je namenjen vsem, ki verjamejo, da poleg gasilstva obstaja še kakšna druga reč na svetu. V njem bodo teme, ki nimajo neposredne povezave z gasilstvom, vendar bi jih radi predebatirali v skupnosti našega foruma.

Moderator: Rafter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava Mojca » 21. marec 2007, 12:55

Danes me je klicala gospa iz OŠ Nazarje. Povedala mi je, da je na spletni strani našega društva zasledila poziv k dobrodelni akciji in, da bi se je tudi oni radi udeležili. Imela pa je nekaj vprašanj o malem Metodu ( sej veste otroci sprašujejo) na katera pa ji nisem znala odgovoriti.
Oblubila sem ji številko osebe, ki ji bo lahko o tem kaj več povedala. Torej prosim povejte na koga jo lahko napotim??
Akcija torej teče!!

Hvala!
Mojca

Objave: 13
Registriran: 29. avgust 2006, 8:00

Objava ANDY » 21. marec 2007, 13:40

VSE KI KAKOR-KOLI zbirate zamaške naprošam da jih med 1. in 3 aprilom poberete na zbirnih točkah jih ztehtate ter podate kilažo na forum, da bomo videli pri čem smo!!!!
Nato bi se PRVIČ organiziralo pošiljanje zamaškov v Maribor da se napolnijo kontejneri in pošljejo naprej v Mežico

LEP POZDRAV
ANDY

VSE ostale info pa na gsm 031 703 294 andy
"Prehitevajte brez skrbi, saj vas bom izrezal iz pločevine. Vaš gasilec."

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
Uporabnikova podoba
ANDY

Objave: 1534
Registriran: 7. november 2004, 18:34

Objava Tona » 3. april 2007, 15:35

Uspelo nam je zbrati 205 kg zamaškov . Mala teža , količina pa velika . Mislim da se bo nekaj nabralo .
Največja tema v življenju je nevednost in žal tudi neumnost .
Uporabnikova podoba
Tona

Objave: 1231
Registriran: 25. junij 2004, 10:02

Objava PuMpA » 3. april 2007, 16:56

Nam je uspelo zbrali okrog 70 kg in smo jih že danes odpeljali v JZZPR MB tam pa nam je Oki pomagal vse raztovorit.

LP
Slika
Uporabnikova podoba
PuMpA

Objave: 493
Registriran: 5. junij 2006, 16:36

Objava purchy » 4. april 2007, 16:11

Zaenkrat smo zbrali oziroma nabrali samo 40kg :(
Ne ustraši se izzivov, saj so izzivi izbrali tebe. Bolj kot je izziv videti meglen, negotov, skrivnosten,vrednejši je. (Tomaž Humar)

Lep pozdrav
Purkart Klemen 040/888-939
Uporabnikova podoba
purchy

Objave: 114
Registriran: 28. marec 2006, 13:34
GE: RAKEK

Objava ANDY » 4. april 2007, 22:56

Lep pozdrav vsem!
z upravnikom PETROM sva skontaktirala da se bo na prvi strani foruma nardila povezava v podatke koliko smo zbrali zamaškov- to bo uredil Peter.
Vsi Vi ki pa jih pridno zbirate pa mi PROSIM PO ZS sporočajte kilažo da jo bom lahko sproti vpisoval in ažuriral kilažo.

Moram povedat da smo tudi mi danes peljali zamaške na zavod ( mi = Mirček, Eda, Timi, Andy ) in jih presipali nekaj v kontejnere nekaj pa pustili v škatlah saj so kontejneri skoraj polni- imamo 2 in drugi je na 3 četrtinah

Prilagam fotke

PROŠNJA:

Vsi ki boste zamaške transportirali do MB bi naprošal da jih spakirate v kartonske škatle kajti volumen je velik kilaže pa od nikoder, in bi škatle lažje transportirali dalje v Črno

Če pa bo kaj v vrečah ( žakljih ) tisto pa bomo sipali v kontejnere- samo se hitro napolnijo

PROSIM da akcijo malo bolj razširite in probajte zbrat kakšno kilo zamaškov.

KAKO PA POTEKA AKCIJA DRUGOT PO SLOVENIJI???
Priloge
ZAMAŠKI ZBIRNEGA CENTRA RAČE.jpg
ŠTOPLČKI IZ RAČ
ZAMAŠKI ZBIRNEGA CENTRA BREZJE.jpg
ZAMAŠKI IZ BREZJA
,,ŠTOPLI,, SKUPAJ.jpg
KUP JE KUP - KILAŽE PA OD NIKODER
DEJAN PRISPEVA SVOJE,, ŠTOPLE,,.jpg
ZBIRALEC DEJAN IZ PGD MALEČNIK
KONTEJNERA.jpg
KONTEJNERI NA ZAVODU

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
Uporabnikova podoba
ANDY

Objava Mirček » 5. april 2007, 17:56

Polnjenje zamaškov v kontejnerje
Priloge
Zamaški 004.jpg
ANDY BARA DEJAN in TONA v akciji
Lp Mirček
041 343 226

Razumen človek je tu in tam prisiljen da se napije , da bi lahko preživel z norci ( Hemingway )
Uporabnikova podoba
Mirček

Objave: 636
Registriran: 19. november 2005, 12:17

Objava Tona » 5. april 2007, 21:25

Predlagal bi , da se vpisuje samo tista kilaža , ki bo zbrana na zbirnih mestih , da nebi prišlo do zmešnjave .
Uporabnikova podoba
Tona

Objava t_time » 12. april 2007, 12:47

Prosim, če se mi javi kdo, ki zbira zamaške v okolici Ilirske Bistrice, ali pa organizira prevoz iz tiste smeri, klicala me je gospa, ki je nabrala nekaj zamaškov, ter jo zanima kako bi jih lahko spravila do zbornega mesta. Prosim če odgovore posredujete na zs.

lp;

hvala
t_time
Uporabnikova podoba
t_time

Objave: 166
Registriran: 22. januar 2006, 22:57

Objava Tona » 15. april 2007, 7:56

Po anketi ki trenutno poteka ni videti velike zagnanosti za sodelovanje v tej akciji . Ne vem , ali ne sodelujete v anketah , ali pa je res ta akcija tako slabo sedla med nas . Upam da ni to drugo in da bomo tudi sedaj dokazali resničnost našega mota : Skupaj spreminjamo na bolje . No , pa dajmo !
Uporabnikova podoba
Tona

Objava t_time » 16. april 2007, 12:16

Kako pa je z kilažami? nekaj je bilo omenjeno, da se bo to lahko nekam vpisovalo, dobil sem že nekaj klicev na to temo, pa tudi mene zanima, če je to že dejavno...

anketo sem končno uspel najti:
http://www.gasilci.org/modules/xoopspol ... poll_id=54

lp,
t_time
Uporabnikova podoba
t_time

Objave: 166
Registriran: 22. januar 2006, 22:57

Objava ANDY » 16. april 2007, 13:07

Ja TIMI si ni vredu pregledal 1 stran foruma. Sedaj se je to rešilo.

ŠE 1X ZA VSE ZBIRALCE ZAMAŠKOV:

Končna postaja zamaškov pred transportom v Črno na Koroškem je ZAVOD oz skladišče pri POKLICNIH GASILCIH v Mariboru.
Tu sta nastavljena 2 kontejnera ( trenutno sta polna, v kratkem pa bodo prazni ) in v njih se spravijo zamaški, lahko pa jih spakirate v kartonske škatle.

Šele ko bodo zamaški na zavodu bom jaz vpisal kilažo zbranega materjala na forum, kajti prej vpisovat nima smisla- če še ni zamaškov pri nas.
Torej zamaške na zavod podatke pa k meni po gsm-u ali na mail ali pa na ZS.

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
Uporabnikova podoba
ANDY

Objava pbb » 16. april 2007, 20:07

t_time je napisal:Prosim, če se mi javi kdo, ki zbira zamaške v okolici Ilirske Bistrice, ali pa organizira prevoz iz tiste smeri, klicala me je gospa, ki je nabrala nekaj zamaškov, ter jo zanima kako bi jih lahko spravila do zbornega mesta. Prosim če odgovore posredujete na zs.

lp;

hvala

Pravkar urejeno drugi teden se poberejo zamaški. Tudi drugi lahko pokličete odvoz je "brezplačen" :lol: . Sicer pa je bilo po Sloveniji pobranega cca. 100 kg od tega slaba polovica prav na Ilirskem koncu.
:huh:
če te je strah, delaj tisto česar te je strah !
Uporabnikova podoba
pbb

Objave: 682
Registriran: 6. februar 2005, 18:20

Objava ANDY » 16. april 2007, 21:35

Ker sta oba kontejnerja polna sem danes telefonski govoril z predstavniki podjetja o prvo dostavi zamaškov. So zelo veseli da smo stvar vzeli resno in nas pričakujejo.
Z Oskarjem sva v dogovoru za prvo rundo do Koroške. Peljali naj bi drugi teden takoj v pondeljek ali torek.
Če se kaj zalomi bomo na forumu klicali NA POMOČ ali SOS za prevoz- kar pa mislim da ne bo problem.

Torej gremo v akcijo in zbirajmo zamaške še naprej.
HVALA VAM

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
Uporabnikova podoba
ANDY

Objava ANDY » 20. april 2007, 21:08

REČENO STORJENO
V pondeljek zjutraj gre prvi transport zamaškov na svojo zadnjo pot proti Koroški.
Zjutraj ob 7.30 bomo naložili kontejnere na mini tovornjak in se z šoferjem podala jaz ( ANDY ) ter Hugodrvar na pot.
V podjetju nas pričakujejo- vsaj tako je dogovorjeno- nas odpeljejo na tehtanje potem pa na deponijo kjer moramo vse zamaške izsipat iz embalaže.

Kako bo to potekalo bom podal v pondeljek popoldan in seveda vse podkrepil z fotkami.

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
ANDY
070 342 571
Uporabnikova podoba
ANDY

NazajNaprej

Nazaj na Splošno