Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Filmi o gasilsko reševalni tematiki.

Ta podforum je namenjen vsem, ki verjamejo, da poleg gasilstva obstaja še kakšna druga reč na svetu. V njem bodo teme, ki nimajo neposredne povezave z gasilstvom, vendar bi jih radi predebatirali v skupnosti našega foruma.

Moderator: Rafter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Filmi o gasilsko reševalni tematiki.

Objava TheGasilec » 1. april 2011, 19:37

LP
Zanima me če mi kdo lahko pove naslove kakšnih filmov, ki bi govorili o gasilcih oz podobni temi, ki bi se dobili na netu ali v kakšni videoteki lahko gre tudi za dokumentarne filme.
TheGasilec

Objave: 4
Registriran: 21. oktober 2010, 9:39
GE: PGD Metnaj

Odg: Filmi o gasilsko reševalni tematiki.

Objava zagii » 1. april 2011, 21:34

film: ladder 49
nadaljevanka kjer maš policiste gasilce in reševalce: third watch
Klemen Žagar, Gasilec [IDA, HELI, HTF-A], pom. pov. za IDA

http://www.facebook.com/PGDRimskeToplice
http://www.pgd-rimsketoplice.si/
Uporabnikova podoba
zagii

Objave: 156
Registriran: 13. februar 2011, 23:18
GE: Rimske Toplice

Objava Jacksy » 1. april 2011, 22:03

Pred leti se je na Discovery vrtela serija Boston Fire House, pred nekaj časa je bila na hrvaškem serija Heroji među nama, potem je film Ladder 49, Backdraft,... (to je vse gasilsko)
Kar se je ostalih služb je recimo Urgenca, pa nekoliko starejša serija Chicago Hope (oz nekaj podobnega),...
Malo še poišči mogoče je tudi že kakšna tema na forumu.
Uporabnikova podoba
Jacksy

Objave: 323
Registriran: 30. maj 2007, 18:58
GE: Mozirje

Re: Filmi o gasilsko reševalni tematiki.

Objava kmhslo » 2. april 2011, 8:35

Serija: Rescue me
kmhslo

Objave: 278
Registriran: 3. junij 2008, 22:22

Objava gubina » 2. april 2011, 18:10

TheGasilec je napisal:LP
Zanima me če mi kdo lahko pove naslove kakšnih filmov, ki bi govorili o gasilcih oz podobni temi, ki bi se dobili na netu ali v kakšni videoteki lahko gre tudi za dokumentarne filme.

filmskih variant se ogibaj ne boš nič pametnega pobral iz njih.dokumentarci pa so čisto v redu, lahko vidiš različne pristope k zadevam.sem gledal kar nekaj dokumentarnih oddaj o gasilstvu in gasilcih iz različnih držav sveta.film pa je le fikcija in bore malo je resničnega v njih.
di-du-di-du
Uporabnikova podoba
gubina

Objave: 731
Registriran: 29. oktober 2004, 12:55

Objava bronchi » 4. april 2011, 17:11

gubina je napisal:
TheGasilec je napisal:LP

filmskih variant se ogibaj ne boš nič pametnega pobral iz njih.dokumentarci pa so čisto v redu, lahko vidiš različne pristope k zadevam.sem gledal kar nekaj dokumentarnih oddaj o gasilstvu in gasilcih iz različnih držav sveta.film pa je le fikcija in bore malo je resničnega v njih.

meni osebno se zelo dopade na Zone realiy- FIRE 000, pred kratkim so še vrteli, če pa še vedno pa ne vem...
lp
Star pregovor pravi ,če vprašaš takoj si nevednež 5min ,če ne vprašaš nikoli si nevednež celo življenje. :D
Uporabnikova podoba
bronchi

Objave: 63
Registriran: 22. avgust 2009, 12:31

Nazaj na Splošno

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov