Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Vedeževanje, zakaj pa ne ?

Ta podforum je namenjen vsem, ki verjamejo, da poleg gasilstva obstaja še kakšna druga reč na svetu. V njem bodo teme, ki nimajo neposredne povezave z gasilstvom, vendar bi jih radi predebatirali v skupnosti našega foruma.

Moderator: Rafter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Odg: Vedeževanje, zakaj pa ne ?

Objava Oskar » 2. maj 2009, 13:03

Oskar pozdravljen.
Lepo bi te prosil če še zame vržeš karte.

dvojčka
notranjska
G.Č. 1st.
samski

Lep pozdrav na Štajersko.

splošno: končno eden pravi gasilec od glave do pete. v glavi je več kot v petah, saj imate to navada da vsako obuvalo uničite do konca preden si kupite novo. :D
ljubezen: malo me skrbi , ker nekaj mencate okrog bab. pa dajte se skulirat in punco poročit in živeti srečno do visoke starosti. pa kaj če boste pomivali posodo, saj to je tudi voda zraven, kemikalije, temperatura, isto kot pri intervenciji. :D
gasilci: sprejemne izpite za VGČ boste naredili v drugem poizkusu. ko boste prilezli do VGČ pa bi radi prevzeli vsaj društvo , če že ne GZ. pa nič hudega, to bo dobro, saj ste operativec in ne dirkač. poskrbite, da bodo vsi člani vaše operativne enote vsaj NGČ in ko se bo to uresničilo mi prosim javite. ostali boste v domačem kraju, čeprav vas vleče v večje mesto za gasilca. Do jeseni mi naredite pover point iz taktike za osnovni tečaj za gasilca. pošljite v pogled !
denar: dovolj ga je , še tega ne znate racionalno tročit. vidim pa v kartah same ase, to pomeni dobitek na loteriji.
zdravje: delo ni rekreacija, zapomite si to. kupite si palice in pohodne čevlje pa na pot. namesto vas bo pač šel drug gasilec v akcijo tačas ko vas ne bo. če ne boste vozili bolj počasi vidim v zvezdah nogo v gipsu !

tak se mamo ! #-o
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava dollar » 6. maj 2009, 12:22

Lep pozdrav Oskar!
Tudi jaz bi rad vedel kaj o prihodnosti.
HVALA!

1. bik
2.štajerska
3.GČ
4.samski
LP Robi
051/808-170
Uporabnikova podoba
dollar

Objave: 286
Registriran: 1. november 2005, 10:13

Objava Oskar » 6. maj 2009, 22:10

Oskar, na Koroški konec še nisi obračal kart :)

Rak
Koroška
od junuja upajmo da GČ
neporočen (puža pa je že nagledana) :lol:

splošno: dokaj simpatično ste se predstavil. iz vas veje nek optimizem ki bo v bodočnosti naletel na težave
ljubezen: prve težave se bodo pojavile že kmalu, ne bosta si edina okrog poroke. Ona bi bolj skrmno, vi bi pa afne guncali z nekimi gasilskimi forami na poroki ! :D to se bo uredilo in zelo vas bo imela rada. to boste opazili v njenih očeh ko boste divjali na intervencijo.
gasilci: od NGČ do GČ je velika stopnica ki jo boste kar z lahkoto premagali. Potem pa vidim malo zatišja , oziroma se boste malo polenili. Kriv bo poveljnik , ker vas ne bo izkoristil. Da se temu izognete vam predlagam specializacijo za določeno področje. vsi namreč nismo za vse in vi ste rojeni za vodjo. Ko bodo pomrli stari funkcionarji v vaši regiji , boste prišli do funkcije. Sedaj namreč ni volje in jajc v vaši enoti da kaj spremenite na višjih nivojih.
denar: ste bolj skromni in nekako shajate. na loterijo ne računajte, ker niste kupili loto lističa. raje ste spili dve pivi. :D
zdravje: v bodoče kaže zelo dobro in ne bo težav, če ne boste sami rinili vanje. Na zadnji intervenciji ste že šli predaleč v ogenj ! [-X

pozdravite mi mutivodiča Franjota !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava cheeby » 8. maj 2009, 9:38

Oskar, prosil bi te še za enega ljubljanskega gasilca :)

1.tehtnica
2.Ljubljana
3.Gasilec 1.
4.samski

Hvala!
Skupaj spreminjajmo svet na bolje!
Uporabnikova podoba
cheeby

Objave: 230
Registriran: 24. februar 2005, 19:02

Objava livar » 10. maj 2009, 6:16

No pa še vrži za mene, ki me kar poznaš #-o
Dvojček
Štajersala
GČ - 1
Poročen (še)
So dnevi,ki so vredni spomina in so dogodki,ki ti ostanejo spomin za vedno...
Uporabnikova podoba
livar

Objave: 151
Registriran: 19. januar 2005, 14:07

Objava MICKA » 10. maj 2009, 6:46

Da ne bo samo OKI

Takole je pred mnogimi leti dogodke za vse nas v tem letu napovedal Nostradamus.

"....Leta 100 krat 20 in narobe 6, gore gospodarjev zlata in črne vode bodo
zrasle do bogov, ob vznožju v bedi in obupu umirala bo tlaka. Iz gnoja
svinjskega prišla bo smrt, izbirala ne bo ne po stanu in ne gradu. Beda in
nemoč povzročena, odprla boda vrata rumenemu divjaku...."
Nostradamus,
knjiga 7, verz 388

Tu približno smo...

LP
Polovično znanje je nevarnejše od neznanja (bolivijski)

V vsem imenitno bi uspeli, če dvakrat bi lahko začeli (Johann W. Goethe)
Uporabnikova podoba
MICKA

Objave: 1939
Registriran: 31. december 2002, 16:25

Objava rfireman » 10. maj 2009, 9:33

Kdo je rumeni divjak :?:
Nostradamusove prerokbe so tudi znane po tem, da se jih da na več načinov razložit oz. prilagodit sedanjemu stanju (obrnit besede). :shock:
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Uporabnikova podoba
rfireman

Objave: 1803
Registriran: 2. julij 2007, 20:03

Objava Rafter » 13. maj 2009, 22:11

Če komu ni jasno, zakaj ne dobi obvestila o novih odgovorih, samo v pojasnilo, da sem brisal objave nekega neznanega in pretirano hrabrega gosta. R.
Rafter
moderator
moderator

Objave: 3021
Registriran: 10. junij 2003, 0:06

Objava rfireman » 13. maj 2009, 22:34

Rafter je napisal:Če komu ni jasno, zakaj ne dobi obvestila o novih odgovorih, samo v pojasnilo, da sem brisal objave nekega neznanega in pretirano hrabrega gosta. R.

=D> =D> =D> =D> =D>
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Uporabnikova podoba
rfireman

Objave: 1803
Registriran: 2. julij 2007, 20:03

Objava Oskar » 16. maj 2009, 9:29

Obvestilo.
Ne vem sicer kaj je moderator moral pobrisat, ampak vedite, da je moje gasilsko napovedovanje bodočnosti zgolj moj hobi, ki se je rodil 1. aprila letos in da očitno zabava vas in mene. Zato bomo nadaljevali, če se pa kaj uresniči pa toliko bolje :D
Moje pisanje je tudi posledica poplave nekih vedeževalcev na vseh radijskih postajah in časopisih. Pa sem rekel, zakaj tudi "največji gasilski časopis gasilci.org" ne bi imel vedeževalca. :D #-o

Poglejmo še kaj o ribicah. :D
1. riba
2. Ljubljana
3. gasilec 1
4. poročen

splošno: pravemu žabarju iz ljubljanskega barja pa res ni težko napovedovat bodočnosti, saj je skoraj nimate !! :D
ljubezen: kot poročen moški vam prevečkrat misli uidejo k mladi sosedi ali sodelavki. ne ga srat no ! Ste pa zvesti svoji dragi, ki je res včasih preveč draga kadar greste po nakupih. zakonska zveza bo držala zelo dolgo in po 30 letih se boste v postelji počutili kot bi spali z bratom.
gasilci: dajte že malo migat no, saj so vas sosednja društva že prehitela. pocukajte poveljnaka za rokav naj organizira kake pametne vaje. vas pa vidim na neki funkciji , ki jo boste v začetku vzeli bolj neresno , na koncu pa čisto padli noter . take rabimo. menjate baterija v pozivniku in se nehajte izgovarjat da ga niste slišali.
denar: kriza na celi fronti. začnite nekaj prodajat, ker ste rojen mešetar.
zdravje: poglejte se v ogledalo, nekam bledi ste zadnje čase. spijte enkrat na dan deciliter terana. jejte več rib.

tak je to , lahko bi bilo še slabše.
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava Oskar » 21. maj 2009, 9:29

Lep pozdrav Oskar!
Tudi jaz bi rad vedel kaj o prihodnosti.
HVALA!

1. bik
2.štajerska
3.GČ
4.samski

splošno: vaša prihodnost je v vaši glavi in vašem načinu življenja. Bolj se potrudite pri zdravem načinu življenja. gasilci ni vse na svetu, pričnite kolesariti ali v skrajnem primeru pride v poštev tudi ribolov, ki pomirja. #-o
ljubezen: obstojajo dve vrste ljudi , moški in ženske, vidim v kartah da vam ni preveč mar za ženske. pa toliko priložnosti ste imeli ko ste pomagali na cesti kakšni dobri bejbi in tega niste znali izkoristiti. poročili se boste pri 42 letih, no nikioli ni prepozno za prevzgojo
gasilci: ko bo vaša enota dobila status poklicne enote boste žal že prestari, da bi vas zaposlili. ampak ne obupajte, saj to ne bo vplivalo na vas in boste začeli razmišljat o šolanju. ja gasilsko izobrazbo bo treba dvignit na višji nivo, čeprav že sedaj dokaj dobro obvladate stvari v gasileriji, ki vam je prirasla k srcu. nikoli ne boste kak višji funkcionar v gasilski zvezi, zato lahko po mili volji šinfate sedanje vodstvo :D
denar: če malo pritegnete pas, boste čez 10 let imeli nov avto. pred kratkim se vam je sanjalo o lepi hiši z vrtom, to bo že težje uresničit, ampak če si najdete bogato vdovo bo tudi to šlo.
zdravje: niste toliko stari kot izgledate. potrudite se in zamenjete vratovino na žaru z poli klobaso, ki je bolj zdrava (če verjameš)predlagam vam da si pridobite kak kilogram telesne teže. to pa zato , če vam bo kdo rekel : joj kak si težak" da bo to tudi res.

aleluja, naj vam bo lepo in živite za danes ne za jutri !!
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava GoGo » 21. maj 2009, 14:50

Pozdravljen Oskar!
No pa še meni povej kaj lepega :wink:
HVALA

1.Vodnar
2.Štajerska
3.Gasilec 1 st.
4.Neporočen, zaseden
Slika
To kar se Janezek nauči, to Janezek zna.
Uporabnikova podoba
GoGo

Objave: 583
Registriran: 4. junij 2006, 15:13

Objava TaMłkA » 21. maj 2009, 23:14

Lep pozdrav Oskar!

Tudi jaz bi rada kaj vedela o prihodnosti :D
Hvala!

1.Devica
2.Štajerska
3.Pripravnik
4.neporočena ampak že zasedena
Kjer gori tam nas ni, kjer se pije tam smo vsi!
Uporabnikova podoba
TaMłkA

Objave: 5
Registriran: 25. februar 2009, 0:43

Objava Oskar » 22. maj 2009, 11:26

Oskar, prosil bi te še za enega ljubljanskega gasilca :)

1.tehtnica
2.Ljubljana
3.Gasilec 1.
4.samski

Hvala!

splošno: ko pogledam v karte in zvezde se mi lasje naježijo ! :D Ježeš na, kak je vse megleno. ker gre verjetno za mlajšo osebo bo še vse dobro in vaša bodočnost bo dokaj lepa, kljub krizi ki jo boste imeli pri 30 letih.
ljubezen: dobro kaže , v oblakih sicer še , ampak vidim postavno žensko z velikimi joški, ki ima samo eno napako. ni preveč navdušena nad vašim čepenjem v gasilskem domu. če jo boste včlanili pa bodo žene od gasilcev ljubosumne , tak da pustimu času čas.
gasilci: v bodoče bo nekaj sprememb v vodstvu društva. šele čez nekaj let bodo vaši vodilni spoznali da ste strašno nadarjeni nad tehniko in gasilsko opremo in orodjem. sedaj včasih kupite kaj kar ne bo nikoli uporabljeno. ko bo prva prilika se prijavite na tečaj za NGČ, saj s tem znanjem ne morete naprej. ker ste se veliko naučili na našem forumu vam pošljem potrdilo o napredovanju v čin srednjega gasilskega časnika. to je novost pri nas, ki bo priznana ko bomo dobili novega poveljnika GZS. To se bo zgodilo čez 3 leta. J ježici kar dobro kaže v bodoče. Potrebni ste več vaj.
denar: ga nimate , tak da ni kaj za napovedovat. če razmišljate o hitrem zaslužku vam kaže dobro. predlagam da odprete sp z nazivom Krtek vrtek in začnete kositi travo starim premožnim ljubljančanom ki sami tega ne zmorejo. Bo keš na roko pa še pijača. tudi kaj za poseksat bo pa to naj ostane med nama. #-o :D
zdravje: dobro kaže, 90 let boste dočakali samo ne vem kje, ali vodoravno ali navpično !

madona sem lepo napisal !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava Oskar » 22. maj 2009, 14:09

No pa še vrži za mene, ki me kar poznaš #-o
Dvojček
Štajersala
GČ - 1
Poročen (še)

splošno: za napovedovanje prihodnosti ni pomembno če koga poznam ali ne. važno je da je gasilec. je pa res da je lažje z takimi ki so gasilci kot s takimi ki so "dirkači". vam pa lahko napovem le to, da bo služba na nitki , če ne boste malo gobca zaprli. :D
ljubezen: najbolj ljubite dobro hrano in pijačo in bodite srečni s svojo ženo saj če nje ne bi bilo bi sedaj bili že v parku na klopi z litrom starčka v žepu.
gasilci: ne morem najti nič pametnega v kartah ker jih imam premalo. ste namreč v dveh društvih, kar ni dobro. so pa otroci na dobri poti , da postanejo taki gasilci kot ata, ali pa še boljši. zvezde vam kažejo, da boste naslednje leto na gasilskem tekmovanju dobili gips na nogo. torej nehajte s tem in se posvetite domačemu društvo in bolj pogosto pridite v dom in naredite nekaj koristnega. v kartah pa vidim , da vam bo v naslednjih petih letih uspelo enkrat odditi z enoto PGD na intervencijo. nekaj pa je. #-o
denar: ni problem, saj imate dobro službo in vikendico. v bodoče bo denarja manj in to vas bo zelo prizadelo. na stara leta bodo otroci skrbeli za vas. vtaknili vas bodo v predjamski grad. :D
zdravje: sami si ga kvarite ker se preveč sekirate. pazite na protin in začnite jesti več zelenjave. visoke starosti ne boste dočakali , bodo pa leta v penziji čudovita. pustite druge babe kar ste prestari

vzamite kar vam paše, če bo pol resnica je še vedno grozno.
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

NazajNaprej

Nazaj na Splošno

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost