Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Vedeževanje, zakaj pa ne ?

Ta podforum je namenjen vsem, ki verjamejo, da poleg gasilstva obstaja še kakšna druga reč na svetu. V njem bodo teme, ki nimajo neposredne povezave z gasilstvom, vendar bi jih radi predebatirali v skupnosti našega foruma.

Moderator: Rafter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Odg: Vedeževanje, zakaj pa ne ?

Objava Oskar » 20. april 2009, 19:56

Oskar pa daj še mene prosim...
1. Kozorog
2. Notranjska
3. skoraj že vodja skupine
5. samski

splošno: danes je kar ugodna klima za šloganje. vse kar bom napovedal bo sto posto držalo, le počakati bo treba da se uresniči. ker so notranjci en poseben narod sem bom moral zelo potruditi. Tudi vi niste izjema, saj ste dokaj neučakana oseba, ki se izredno rada uči.
ljubezen: bolj kilavo izgleda vse skupaj. punce potrebujejo pozornost , vi pa jo posvečate bolj gasilcem kot njej. Vidim pa vseno lepo skupno življenje v bodoče. partnerica bo imela sprva pomisleke glede vaše gasilske zagnanosti, potem pa bo popustila, ker vas ne bi rada izgubila.
gasilci: na tečaju ki ga obiskujete že skoraj več veste kot predavatelji in inštruktorji. Pa to niste krivi vi , ampak oni ker so se slabo pripravili. Vidim vas v funkciji pomočnika poveljnika GZ za tehniko. (če to sploh obstoja ?)
denar: ga ni pa konec ! bo pa , vendar boste morali podreti nekaj lesa na črno in prodati hlodovino ! :D
zdravje: zvečer preveč jeste. to ni dobro za zdravje. Poglejte se v ogledalo in bodi srečni da živite !dočakali boste visoko starost.

tu te buje , kako sem se istrošil ! #-o
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava gas14 » 20. april 2009, 21:53

da še jaz probam:
1.devica
2.Posavska
3.gasilski častnik
4.samski
gas14

Objave: 26
Registriran: 10. september 2006, 21:00

Objava tadejh » 21. april 2009, 7:21

Oskar, kapo dol, moram rečt, da si me "prebral kot knjigo"!

lp,
tadejh
Uporabnikova podoba
tadejh

Objave: 32
Registriran: 12. februar 2009, 12:50
GE: PGD Hrastnik Mesto

Objava Oskar » 24. april 2009, 20:56

gost

bik
2. Štajerska
3. gasilec
4. samski

splošno: nekam skrivnostno mi delujete. Morda ste bolj sramežljiv človek. pri šloganju se je treba sprijaznit tudi z malo slabšo napovedjo. ne bo vam z rožicami postlano nadaljno življenje, to že vidim v zvezdah.
ljubezen: kaj vem , nekaj mutno je vse. Če se vam enkrat ni posrečilo in vas je najboljši prijatelj izdal, zaradi tega niste slab ljubimec, madona ! :evil: Poskušajte ponovno. Ženske so vzdržljiva bitja.
gasilci: tukaj je bolj jasno, vse bo Ok, le učiti se bo treba. večjih ambicij za funkcije nimate, zato pa boste tudi kot gasilec dober za delo. Nekdo mora tudi delat , kaj ne ? :D
denar: ni ga , pa amen. Plačajte loto in če dobite sedmico je pol mojega ! :D
zdravje: viroza vas čaka , pa prehlad , pa v desni koleni vas bo trgalo. Pojdite peš na Pohorje, dol pa z gondolo !Mislim , da vas čaka povečan protin !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava Oskar » 24. april 2009, 21:06

1. strelec
2. Štajerska
3. GČ 1.stopnje
4. neporočen

splošno: nekaj mi pravi , da ste koruznik že dalj časa. predlagam poroko. vaša bodočnost bo svetla in jasna.
ljubezen: radi imate vse ljudi po vrsti. za trajno zvezo ste storili premalo, bolj se potrudite. vidim vas srečnega in zaljubljenega še v visoki starosti.
gasilci: od pridobitve čina častnika do pridobitve 1 stopnje ste se en drek učili. dajte malo bolj spremljat razvoj gasilstva , drugače vas bo čas povozil in boste kot kak star funkcionar na gasilski zvezi, ki je tam zaradi izleta in krajnske klobase. pripravite za kazen eno kratko predavanje in mi pošljite koncept , da ga pregledam. tema naj bo: gašenje kuhinjskega požara in nevarnosti pri tem. #-o
denar: dobvolj ga je, vi bi želeli seveda več , ampak tudi nam upokojencem je treba nekaj dati vstran.
zdravje: zaenkrat ni panike. čez nekaj let bo problem z kilogrami. Ko boste začeli kupovati čevlje brez vezalk , veste da je kriza ! :D
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava zlatko » 24. april 2009, 23:15

1.tehtnica
2.gorenjska
3.gasilec
4.samski

Lp Zlatko
Markovic Zlatko
PGD KROPA
zlatko

Objave: 49
Registriran: 25. junij 2008, 19:26

Objava zgonc » 25. april 2009, 10:40

Oskar pozdravljen.
Lepo bi te prosil če še zame vržeš karte.

dvojčka
notranjska
G.Č. 1st.
samski

Lep pozdrav na Štajersko.
LP Tomaž
zgonc

Objave: 89
Registriran: 31. marec 2005, 21:11

Objava VladoP » 27. april 2009, 16:11

Oskar, na Koroški konec še nisi obračal kart :)

Rak
Koroška
od junuja upajmo da GČ
neporočen (puža pa je že nagledana) :lol:
Uporabnikova podoba
VladoP

Objave: 255
Registriran: 6. januar 2006, 1:41
GE: Radlje ob Dravi

Objava Gost » 27. april 2009, 19:52

Poglejmo še kaj o ribicah. :D
1. riba
2. Ljubljana
3. gasilec 1
4. poročen
Gost

Objava Oskar » 27. april 2009, 20:37

Pa še o Andy-ju nekaj povej.

1. rak
2.Štajerska
3.GČ
4.poročen

splošno: ste dokaj zahtevna osebnost, vendar se vas da voditi, če pritisnemo na pravo tipko.
ljubezen in družina: ne vem kam je punca gledala ko vas je vzela ! :D Ampak sta sorodni duši in bosta ostala skupaj vsaj do leta 2041.
gasilci: do funkcije v GZ ste prilezli in vedite, da je to vse , kaj več si niti ne želite, ker to ne bo dobro za vaše srce. V gasilstvo je preveč barab , ki vam želijo slabo. Po enem mandatu boste našli svoj mir in zadovoljstvo zopet v svojem PGD.
denar: zadnje čase je nekoliko bolje in bo ostalo tako.Celo na bolje bo šlo, če ne boste prveč ležali na kavču z daljincem. Ob koncu leta vas čaka velikansko presenečenje na finančnem področju.
zdravje: shujšat bo treba in vašo najljubšo jed- srbski pasulj, jejte brez slanine , je bolj zdravo.

tak je to !! #-o
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava Oskar » 27. april 2009, 20:50

vidic

strelec
gorenjska
gasilec
samski

pa da vidmo kolk je tole kej res

splošno: če je napovedovanje prihodnosti točno, se bo videlo čez nekaj let, tako boste morali še počakati da boste videli če je to res! Ste tipični Gorenjc z pridihom primorca, ker imate radi bolj lahka primorska vina. ste nežna duša in pravi uživač. napovedujem vam lepo življenje in najmanj 3 otroke.
ljubezen: jo še iščete. ko jo boste našli vam bo to srce samo sporočilo: ta je prava. Mora pa bit mala in nabita ter hitro mora hodit. takšne so dobre za delo (MŠ)
gasilci: nekaj mi govori, da ste iz enote, ki ima malo intervencij in si jih želite ! :shock: gasilsko znanje vam šepa in začnite se učiti. prerokujem vam dolgo gasilsko kariera , ampak dalje kot do desetarja ne boste prilezli.
denar: sproti vse zapravite, kar ni dobro, začnite varčevati. naslednje leto se boste najeli kredit in vam bo potem žal.
zdravje: če boste toliko na računalniku si pojdite po očala za branje 0,75 dioptrija bo dovolj. preveč pojejte kruha. Srce je vredu in tudi krvna slika ni slaba. Dočakali boste 70 let, za dlaje pa dajte za mašo na Brezjah. :D
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava rfireman » 27. april 2009, 20:56

Andy-ja pa si pa kr zadel :lol: :lol: :lol:
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Uporabnikova podoba
rfireman

Objave: 1803
Registriran: 2. julij 2007, 20:03

Objava vidic » 27. april 2009, 20:59

no primorska vina mi ne pašejo tko da to ne drži
oskar ravno sem naredil čin gasilca tako da to da mi znanje šepa tudi ne bo držalo
očala pa že nosim, vendar za daleč ne za branje
vidic

Objave: 96
Registriran: 23. julij 2008, 19:44
GE: PGD Lesce

Objava Oskar » 27. april 2009, 21:04

gas14
da še jaz probam:
1.devica
2.Posavska
3.gasilski častnik
4.samski

splošno: ste ena radovedna in znatiželjna osebnost. vaše zanimanje za tehniko in opremo je neomejeno. V bodočnosti se bolj posvetite ustvarjanju doma in družine, gasilci bodo tudi brez vas pogasili tisti en ogenjček na leto.
ljubezen: šele čez nekaj let boste spoznali napako ki jo sedaj delate. pa nič hudega vse se da urediti če je volja. poskrbite za potomce , da bodo doplačevali za vas ko boste star deda v domu za upokojence. :D
gasilci: kot gasilski častnik dajte več od sebe kot dosedaj. imejte jajca in povejte svojemu nadrejenemu gasilcu, da ga serje ! vam bo potem lažje. taktično nalogo na izpitu za GČ ste kompletno prepisali od kolega in nato samo malo spremenili.
denar: ga je žal premalo. ne obupajte, nekje v zvezdah vidim velik kup denarja. pa da ne bi sedaj kar šli z pištolo v banko. #-o
zdravje: nekam bledi ste zadnje čase. daje vas utrujenost. vsak dan spijte dva deci terana. doživeli boste najmanj 80 let. =D>
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava Oskar » 2. maj 2009, 12:45

1.tehtnica
2.gorenjska
3.gasilec
4.samski

Lp Zlatko

splošno: nekam meglena bodošnost se vidi pri vas. lahko jo spremenite z več volje in truda.včasih me spominjate na črnogorca, ki je lačen ležal pod hruško in čakal na potres.
ljubezen: v naslednjem letu se boste noro zatreskali v dekle, ki pa vas dolgo ne bo sprejela z otprtimi rokami. vzstrajajte, saj bo punca bogatih staršev in to ni zanemar za gorenjca. Dekle bo iz kmetije in lahko boste vozili velik močan nov traktor. :D
gasilci: če vas vprašam: koliko atomov vodika ima mulekola vode? in ste pričeli razmišljat , je treba v kakšen gasilski tečaj. Če vas pa vprašam: kje stoji vodar 2 ko se strojnik zadere "gotovo" in ne razmišljajte, saj to pa ja veste, potem je nekaj narobe z vami. takoj zamenjajte miselnost in poskušajte postati gasilec. #-o
Vidim pa vas čez 8 let na vodilni funkciji in podrejeni vas bodo imeli radi. (mislim celo, da bo to ženska desetina)
denar: slabo kaže za letos, naslednja leta bo ga dovolj, ampak bo treba zavihat rokave in delat dve službi
zdravje: če bi bilo boljše bi bilo že kičasto. Ampak vseeno pazite na holesterol , ki se bo leta 2013 malo dvignil. preveč se sekirate včasih, to ni dobro za zdravje.
tak je to pri vas :o
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

NazajNaprej

Nazaj na Splošno

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost