Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Vedeževanje, zakaj pa ne ?

Ta podforum je namenjen vsem, ki verjamejo, da poleg gasilstva obstaja še kakšna druga reč na svetu. V njem bodo teme, ki nimajo neposredne povezave z gasilstvom, vendar bi jih radi predebatirali v skupnosti našega foruma.

Moderator: Rafter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Odg: Vedeževanje, zakaj pa ne ?

Objava Oskar » 30. avgust 2009, 21:00

1. Dvojček
2. Celjska r.
3. VGČ
4. Srečno poročen (žena srečna, jaz poročen)

Da vidimo kaj boš scapral skupaj

splošno: kot je videti ste v najbolj plodnih letih in dajate vse od sebe in v sebe. :D Letošnjo jesen se bolj posvetite družini, drugače bo sranje, gasilci lahko gasijo tudi brez vas.
ljubezen: ljubezen imate doma , srečo pa v gasilskem domu.
gasilci: ste eden tistih k s ponosom nosi čin na ramenih. hvala bogu nosite tudi nekaj v glavi. Počasi začnite razmišljat tudi preko požarnega rejona in se lotite kake funkcije vsaj v regiji. Ni lahko biti dober poveljnik v enoti ki jo obkrožajo samo olimpijski prvaki v gasilskih dirkah.
v enoto ste privlekli neko noviteto , ki se žal ne bo prijela. ne morem žal določiti kaj je to, je pa povezano z tehniko in gašenjem...tu neki.
naslednje leto boste rabili novo uniformo. :( v črno luknjo še zaenkrat ne smete, ednino če se spremenite v jazbečarja. :D
zdravje: pazite se nove gripe. kondicija je zaenkrat dobra, ampak vidim v bližnji bodočnosti probleme z prehrano, izogibajte se kislega zelja.
denar: zdi se mi, da ste kupili novi avto, no ja lahko bi vzeli cenejšega in z ostankom kupili nekaj ženi za rojstni dan.
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava Franci » 11. november 2009, 13:16

Oskar, vidim da je v tej temi malo mrtvila, pa ti posredujem svoje podatke. :D
1. Oven
2. Osrednja slovenska-proti Dolenjski
3. NGČ
4. Poročen
Stati inu obstati. /Trubar/
Uporabnikova podoba
Franci

Objave: 1657
Registriran: 27. junij 2005, 10:45

Objava Oskar » 12. november 2009, 20:55

1. Dvojček
2. Gasilec
3. Potapljač
4. Samski
5. Štajerc

splošno: ko boš velik boš podoben očetu. prihajajo časi ko boš vse bolj gledal naprej in se zresnil.
gasilci: predlagam , da zamenjaš gasilsko društvo. neke velike gasilske kariere ne boš delal , ker ti gre vse drugo po glavi. drugače si pozitivna osebnost in rad si med gasilci. predlagam da gasilske avteke prodaš ali pa najdeš prostor za stalno razstavo
ljubezen: nič resnega, pa malo se obrij da te bodo imele punce rajši
zdravje: dobro in nekje daleč vidim nek viros. dobil boš drisko in jedel prepečenec
denar: ko ti zmanjka greš k očetu, ki je vedno bolj škrt. plačaj loto . tvoja srečna številka je 13
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava Oskar » 12. november 2009, 21:06

Pozdravljen Oskar !
Prebral sem nekaj tvojih prerokb in se mi zdijo zelo zanimive.
Prosim. če lahko še meni razkriješ kakšen kanček prihodnosti.

Devica
Štajerska
Pripravnik
Samski

Hvala ti. :D

splošno: težko bo, nisi bil do sedaj član foruma in vse zvezde so v megli tak da ne vidim veliko. je pa v tebi neka želja po lagodnem življenju brez dela. ne vem no ampak to mi kaže kafe šalca.
ljubezen: zadnjič si srečal dobro bejbo, pa si se držal kot lipov bog. naslednjič bo bolje in plačaj punci pijačo ne pa da nakladaš v tri dni
gasilci: če bo kdaj poklicna enota na Ptuju boš ti ziher zraven, seveda če se boš učil , drugače ne bo nič. sem vrgel karte in ugotovil da boš nekoč , oziroma čez 10 let na nekih izpitih pogrno na celi črti. potem boš vseeno naredil in postal boš gasilski oficir.
zdravje: vredu in bo tudi ostalo, če se ne boš pregloboko potapljal in uničil bobenčke.
denar: tega bo dovolj naslednje leto. nasmehnila se ti bo sreča.
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava Oskar » 12. november 2009, 21:23

Oskar, vidim da je v tej temi malo mrtvila, pa ti posredujem svoje podatke. :D
1. Oven
2. Osrednja slovenska-proti Dolenjski
3. NGČ
4. Poročen

splošno: si en srečen človek v dolini velikih slovencev. sploh se ne zavedaš kako je tam lepo, dokler ne prideš v zamegljeno ljubljano
zvezde mi kažejo, da bo vedno maj denarja za gasilce. po lokalnih volitvah bo nov župan bolj škrt
ljubezen: rad imaš vse in vsakogar in to je dobro. žena bo ostala potrpežljiva s tabo še vsaj par let. naprej pa ne vem kako bo. več pozornosti bo tvoja draga potrebna ti buhtelj gasilski.
gasilci: nekako ste malo zaspali na minulem delu. pogruntajte kaj novega in začnite z vajai. Malo pomisli: ali veš kje je v vozilu reducirna spojka ? drugače boš prilezel do Gč , naprej pa mi kavna usedlina kaže neke težave z vodilnimi v GZ
zdravje: več sadja ne bo škodilo. v kartah vidim neko listje in predvidevam, da se te bo prijel klop. madona , sedaj sem videl nekaj belega, da ni to mavec, daj zamenjaj smuči s sanmi.
denar: slabo kaže, kredit boš vzel in se zajebal. lahko bi našel bolj ugoden kredit. drugače pa si kar preskrbljen dokler bo služba.
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava sixkiller » 13. november 2009, 0:06

1. Kozorog
2. Dolenjska
3. Gasilec I. stopnje
4. Neporočen, zaseden

Pa sem se končno opogumu :)
Sam da vode ne zmanka!
sixkiller

Objave: 185
Registriran: 14. januar 2007, 23:43

Objava pgdzeja » 17. november 2009, 17:16

Tud mene zanima kaj se bo dogajal.
Hvala za odgovor.

1.dvojček
2.dolenska
3.prostovoln hasilc
4.nesrečno zalublen
pgdzeja

Objave: 1
Registriran: 17. november 2009, 17:01

Objava Oskar » 17. november 2009, 19:27

1. Kozorog
2. Dolenjska
3. Gasilec I. stopnje
4. Neporočen, zaseden

Pa sem se končno opogumu :)

splošno: mislim , da glede na tvoje ambicije in zagnanost sploh ne živiš v pravem kraju.Vidim nekaj stikal v hiši , ki bi jih trebalo zamenjat. Ali poznaš kakšnega elektrikarja?
ljubezen: gasilci in gasilci in gasilci, op vidim neko punco ki bi se rada postarala s tabo. Poroke ne bo ker je predraga, bo kar koruza dobra.
gasilci: verjetno ne boš nikoli prebolel, da nimate vsaj GVV1. orodni avto pa nova ruska prenosna pumpa, to je preveč zate in tvoje srce.
drugače pa vidim v zvezdah da boš vstrajal in nekoč boš vodil gasilsko četo v kraju. Rad se učiš in nekoč boš zamenjal gasilce , ki jim največ pomeni čin na rami in pokal v vitrini.
zdravje: v kafe šalci vidim da boš imel čez 10 let težave z odvečno težo.
denar: ne bo pa težav z denarjem. Kateremu študentu pa je kdaj šlo slabo. Ste izredno iznajdljiva sorta.
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava rok č » 17. november 2009, 23:00

Še lahko prosim malo za mene pošlogaš? :P

1.Škorpijon
2.Štajerska
2.Vodja skupine
4.Samski

Hvala
rok č

Objave: 282
Registriran: 16. oktober 2006, 18:17

Objava Oskar » 29. november 2009, 10:29

Tud mene zanima kaj se bo dogajal.
Hvala za odgovor.

1.dvojček
2.dolenska
3.prostovoln hasilc
4.nesrečno zalublen

ne bo nič , nisi navedel gasilske izobrazbe - čina.
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava Oskar » 29. november 2009, 10:45

Še lahko prosim malo za mene pošlogaš? :P

1.Škorpijon
2.Štajerska
2.Vodja skupine
4.Samski

Hvala

splošno: vidim nekje v daljavi, da boš nekoč postal znana osebnost , ampak samo v svoji vasi.
ljubezen: na tem področju trenutno malo šepa. V kartah vidim dobro babo, ki pa ima veliko posestvo in tebi ni najbolj za kmetovanje, bi raje cevi potakal pred gasilskim domom.
gasilci: pizdarija na celem področju. Mladi ste sicer zagnani ampak starci , oziroma par nergačev, vas še vedno bremza nazaj. Čez en mandat boste našli skupni jezik in posrečeno kombinacijo mladih in starih. Če se boš pridno učil , v kar ne gre dvomit, boš nekoč zamenjal vašega občinskega poveljnika, ki mu ni do šole. Funkcije pa tudi ne izpusti iz rok.
denar: ni ga, pa kaj ? če bi ga imel dovolj bi hodil okrog pijan kot čep.
zdravje: ni večjih problemov, pazi se gripe in se pojdi cepit. najbolje da se greste vsi gasilci iz prve napadalne udarne brigade cepit, ker če vi izpadete iz borbe bodo morali priti k vam gasit poklicni gasilci. :D
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava sasolovrenc » 29. november 2009, 12:45

Da še te jaz vidim ki sm =) Hvala.

1.Strelec
2.Štajerska
3.gasilec
4.Samski

Lp
sašo
sasolovrenc

Objave: 316
Registriran: 7. marec 2007, 17:30

Objava Oskar » 14. januar 2010, 21:20

Da še te jaz vidim ki sm =) Hvala.

1.Strelec
2.Štajerska
3.gasilec
4.Samski

Lp
sašo

splošno: kot osebnost ste zelo intelegentni, ne vem kaj delate pri gasilcih :D
ljubezen: madonca v kartah vidim srčevo damo, kar pomeni, da ste zaljubljeni do ušes. Poskrbite , da bo tudi ona zvedela za to
gasilci: gledam zvezde in vidim same spremembe v naslednji 10 letih. Spremembe gredo na bolje, no saj že sedaj ni slabo ampak nekaj manjka. Vi točno veste kaj in to boste poskušali spremenit. Najprej ne bo šlo gladko, ko boste se pa rešili par nergačev bo bolje. Veliko vam pomeni gasilska izobrazba, žal vsi v PGD niso istega mnenja in jim več pomeni kak novi pokal.
denar: je , le najti ga morate. Lota ne plačujte ker ni šans, vsaj prvih 15 let ne. Uspeli boste z dobrim biznisem, to vidim v kavni usedlini. Mogoče boste odprli kak bife v vašem kraju, itak nimate nič pametnega.
zdravje: pritide letos na Roglo in bova spila en zeliščni čaj z šnopsom pa da vidim kako kaj dihate.

le tako naprej , vse bo samo nas ne bo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objava J.J. » 18. januar 2010, 11:49

Da vidmo kaj pa men vn vrže:D

1.Vodnar
2.Okolica Ljubljana
3. Gasilec 1. stopnje