Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Tetoviranje!

Ta podforum je namenjen vsem, ki verjamejo, da poleg gasilstva obstaja še kakšna druga reč na svetu. V njem bodo teme, ki nimajo neposredne povezave z gasilstvom, vendar bi jih radi predebatirali v skupnosti našega foruma.

Moderator: Rafter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Odg: Tetoviranje!

Objava hec » 29. junij 2008, 15:10

Ko sem tole prebral sem se od srca nasmejal :D :D Sam sem tetoviran, pa vendar tetovaža odraža mojo osebnost, karakternost, skratka določene lastnosti, ki sestavljajo mene in niso spremenljivi ampak fiksne. Lahko razumem nekoga, ki si da tetovirat svoje znamenje po horoskopu (to je dejstvo in bo celo življenje enako) ali pa nekoga ki si zapiše svoje ime v kitajskih črkah, ali letnico rojstva.....

Ne morem pa razumet, ljudi, ki si utopično domišljajo, da jim bo neka stvar celo življenje huda, cool, oh in sploh!!!! Danes sem gasilec, jutri morad ne več, tetovaža pa ne gre tako iz danes na jutri.
Uporabnikova podoba
hec

Objave: 902
Registriran: 17. februar 2006, 1:55

Odg: Tetoviranje!

Objava ognjeni » 6. julij 2008, 22:54

no tudi sam osebno že kar nekaj časa razmišljam o tetovaži, ampak na drugačen način
Namen imam tetovažo na na desno podlaht in sicer napis( HONOR AUDACIA FRATERNITAS ”Honor, courage, brotherhood “)

osebno me nekako ovira kako naj spravim tolk dolg napis na podlaht, ampak bomo nekej zmutili, če je pa kak forumaš ki pozna latinski jezik če lahko pove če to dejansko to pomeni ker internetu ne zaupam najbolj!
gasilci smo ljudje katerim največ poneni človeško življenje zato nas velika večina tudi ostaja

LP ognjeni
ognjeni

Objave: 21
Registriran: 13. marec 2006, 0:39

Nazaj

Nazaj na Splošno

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost