Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Tetoviranje!

Ta podforum je namenjen vsem, ki verjamejo, da poleg gasilstva obstaja še kakšna druga reč na svetu. V njem bodo teme, ki nimajo neposredne povezave z gasilstvom, vendar bi jih radi predebatirali v skupnosti našega foruma.

Moderator: Rafter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Tetoviranje!

Objava SamoEdini » 8. junij 2008, 16:18

No, kot vecia ljudi, se bom tudi jaz dal tetovirati, vendar ne tako kot ostali, ki si dajo tetovirati nekaj brezveze, da pač imajo, vendar si bom dal nekaj kar mi pomeni v življenju veliko, Gasilci! :)
In sicer, tetovaža pride na hrbet in po preko pol hrbta!...

Zaj pa me zanima vase mneje o tatuju ki je priložen odspodaj, ta tatoo je bil narejen v spomin gasilcem l.2001 (11.september) kot lahko sami vidite! JAz pa bi imel takole oz. bom imel takole:

Angela ostaneta, ter gasilec tudi, vendar barva nasih oblek, nasa celada in odsevni flurescenti trakovi in gasilec ne bo objokan vendar bo gledal proti nebo!...

Napis pa bo: Zgoraj - Maribor
Odspodaj - Fire Fighter's

Se rpavi MAribor Fire Fihhters!

KAj menite? Se splaca ali je potrata denarja...me pa veseli in mi bi pomenlo nekaj!...
Priloge
mgolding.gif
Tatoo
- V požaru ni zaimka "Jaz", je samo zaimek "Mi"! -

- Rodiš se kot GASILEC, in umreš kot GASILEC -

Lp SamoEdini
SamoEdini

Objave: 12
Registriran: 8. junij 2008, 12:54

Odg: Tetoviranje!

Objava Bolno » 8. junij 2008, 17:46

Najdi si zdravnika in pojdi na zdravljenje.
Bolno

Objava ANDY » 8. junij 2008, 19:11

Bolno je napisal:Najdi si zdravnika in pojdi na zdravljenje.

TI ki se skrivaš za BOLNO TI pojdi na zdravljenje.
SamoEdini te ne sprašuje ali je bolan in ali rabi zdravnika ampak sprašuje za mnenje o sliki.
Pomoje- če jo želi celo življenje nosit na hrbtu - naj jo nosi.
Kaka bi naj slika zgledala se pa moraš čisto sam odločit- da ti ne bo kdaj žal zakaj si poslušal druge.

p.p.
Nisem za tetovaže - pa tudi proti nisem - to je želja in volja vsakega posameznika. Zato bi bilo prav da jo spoštujemo in v smislu uprašanja odgovorimo.
Grem stavit za kišto pira da je več kot polovica članov našega foruma z kakšno tetovažo na roki ali kje drugje in ali kakim uhanom v .......kje že pač!!!

p.p. 2

če se boš odločil za tetovažo pa se le pofotkaj in na forum prilepi
Uporabnikova podoba
ANDY

Objave: 1534
Registriran: 7. november 2004, 18:34

Objava kmhslo » 8. junij 2008, 21:47

agree s tem postom zgoraj saj če se daš tetovirati to še ne pomeni nor pravzaprav poznam več ludi ki so dokazano "nori" pa nimajo tatuja kot tistih ki ga imajo

glede tatuja me bolj kot ne mori samo to da bi dal napisati fire fighter namesto gasilec saj konec koncev si v sloveniji in večina ki bo pomoje kadarkoli videla ta tatu bo slovenci in kakšni stari gasilci sploh ne bojo vedeli kaj ta napis pomeni

glede potrate denarja je pa tak ali boš kako leto trezen in imel tatu ali pa obratno :)

PS tudi sam razmišljam da bi si dal tatu na desno reko nekaj v smislu kozoroga odspodaj pa letnico rojstva pa me zanima če veš kakšna bi bila približna cena za tako stvaritev v črni tehniki.

je pa res da sem danes videl sokompanjona ki je imel na desni roki barvni tatu zmaja in je rekel da je dal zanj 150 € in me zanima če je to realna cena
kmhslo

Objave: 278
Registriran: 3. junij 2008, 22:22

Objava SamoEdini » 8. junij 2008, 22:10

No ja, se sučejo tu okoli, sicer pa bi tebe prisla za stvaritev okoli 60-80€ najbolsi v Mariboru je Hary! =D> Mene pa bo moja stvaritev prisla okoli 300€...vendar mi bo pomenila nekaj...in jabom upošteval nasvet in dal odspodaj napis Gasilec enkrat, gasilec za vedno! :wink:
- V požaru ni zaimka "Jaz", je samo zaimek "Mi"! -

- Rodiš se kot GASILEC, in umreš kot GASILEC -

Lp SamoEdini
SamoEdini

Objave: 12
Registriran: 8. junij 2008, 12:54

Objava J.J. » 9. junij 2008, 7:28

Dobr bo to zgledal. Jaz sem tudi razmisljal, da bi si dal nekaj v zvezi z gasilci tetovirati na roko, vendar do sedaj nisem nasel primernega motiva.
Uporabnikova podoba
J.J.

Objave: 73
Registriran: 18. december 2005, 17:07
GE: GE RTV-SLO

Objava trevor » 9. junij 2008, 13:32

Tukaj lahko najdete nekaj motivov na to temo:
http://www.strikethebox.com/tattoo/men_of_fire/index.htm

lp
trevor

Objave: 161
Registriran: 22. april 2007, 21:57

Objava amaterka » 10. junij 2008, 22:56

SamoEdini v Mb ni najboljši Hary ampak Harih (Jože). ;)
Si že bil pri njem, da veš koliko bi te prišlo?
Drugače pa upam, da si pravi ded če si boš dal to tetovirat in da boš lepo preživel samo izdelavo - veš koliko pubecov je že skupaj padlo med tetoviranjem? :lol: :lol:
We didn't start the fire, it was always burning since the world's been turning. We didn't start the fire, no we didn't light it but we try to fight it...
Uporabnikova podoba
amaterka

Objave: 62
Registriran: 12. april 2005, 18:14

Objava gasilec dejan » 10. junij 2008, 23:08

Tudi meni so nedolgo nazaj hodile take ideje po glavi vendar sem mislil samo o čeladi z prekrižano sekirco in plamenom, pod ali pa nad to pa napis gasilec in leto pristopa k gasilcom.
Lep pozdrav Dejan
Slika
Slika
Slika
Uporabnikova podoba
gasilec dejan

Objave: 272
Registriran: 4. junij 2005, 22:20

Objava himi » 12. junij 2008, 21:59

Se strinjam s predhodniki, tudi sam nimam nič proti tetoviranju. Mora pa biti kavalitetno in predvsem varno narejeno. Še en primer manjše kvadrature...
Priloge
889.jpg
Kdor še ni bil v nevarnosti, ne pozna svojega poguma !!!

http://www.gasilcidvorjane.com
Uporabnikova podoba
himi

Objave: 474
Registriran: 8. maj 2005, 14:37

Objava himi » 12. junij 2008, 22:02

...še ena zanimiva...
Priloge
giesecke.jpg
giesecke.jpg (22 KiB) Ogledano 3632 krat
Kdor še ni bil v nevarnosti, ne pozna svojega poguma !!!

http://www.gasilcidvorjane.com
Uporabnikova podoba
himi

Objave: 474
Registriran: 8. maj 2005, 14:37

Objava rfireman » 12. junij 2008, 22:31

SamoEdini, če čutiš takšno pripadnost do gasilcev potem te popolnoma razumem in ne oziraj se na ostale kaj govorijo.
Tatoo je res hud, vsaka čast :mrgreen: =D> =D> =D> =D>

P.S. Pa obdrži napis "firefighters"
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Uporabnikova podoba
rfireman

Objave: 1803
Registriran: 2. julij 2007, 20:03

Objava jeprga » 16. junij 2008, 15:13

Bravo! Vsaka čast SamoEdini. Krasen tatoo bo tole, sploh potem ko ga boš "udomačil". Vendar.., na tvojem mestu ga nebi dal na hrbet! Raje si ga daj na čelo, da se te bo dalo že od daleč videti in prvočasno stopiti čez cesto... :twisted: :twisted: :twisted: sick twisted mind...
jeprga

Objave: 13
Registriran: 28. april 2006, 15:53

Objava saxtenor3 » 17. junij 2008, 8:16

Če boš dal tatoo čez celi hrbet se pripravi na bolečine in vse tegobe ki spadajo poleg k celjenju rane!! Potrebno je mazat z kremami in hladit, ker je to skoraj tako kot opeklina.
Ni lepšega občutka kot da nekomu rešiš življenje......
Uporabnikova podoba
saxtenor3

Objave: 567
Registriran: 13. september 2005, 15:28

Objava rfireman » 17. junij 2008, 8:51

saxtenor3 je napisal:Če boš dal tatoo čez celi hrbet se pripravi na bolečine in vse tegobe ki spadajo poleg k celjenju rane!! Potrebno je mazat z kremami in hladit, ker je to skoraj tako kot opeklina.

Za nekatere stvari je treba malo potrpeti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:
"For who so ever shall call upon the name of the Lord,shall be saved"
Uporabnikova podoba
rfireman

Objave: 1803
Registriran: 2. julij 2007, 20:03

Naprej

Nazaj na Splošno

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost