Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Krvodajalska akcija

Ta podforum je namenjen vsem, ki verjamejo, da poleg gasilstva obstaja še kakšna druga reč na svetu. V njem bodo teme, ki nimajo neposredne povezave z gasilstvom, vendar bi jih radi predebatirali v skupnosti našega foruma.

Moderator: Rafter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Krvodajalska akcija

Objava SuZaNcA » 7. april 2008, 21:58

Sama imam namen iti na krvodajalsko akcijo nekje v prihodnjem tednu (najbrš kakšen torek). Po pogovoru z nekaterimi osebami (med njimi so tudi člani foruma) je padla ideja da se zadevo objavi in povpraša, če bi se mogoče še kdo pridružil.

Mogoče kdo, ki že dolgo časa okleva, ga je strah in rabi vzpodbudo, se izgovarja na pomanjkanje časa ali pa mu enostavno uide iz glave...sedaj je ena od priložnosti.

Če je kdo zainteresiran naj pove, pa bomo še točno dorekli uro, datum pa je 15.4.2008. Lahko povem iz lastnih izkušenj, da zadeva ne boli in da tam sploh ne grizejo :twisted: če je slučajno kdo kaj drugega slišal.

Tukaj pa še povezava, če koga zanima še kakšna podrobnost http://www.ztm.si/sl/krvodajalstvo/post ... h_korakih/

LP
Suzi
Zadnjič uredil SuZaNcA - 7. april 2008, 22:10. Skupaj urejeno 1 krat.
Če v življenju srečaš limono, kupi tequilo in sol ter pokliči še mene :D
Uporabnikova podoba
SuZaNcA

Objave: 511
Registriran: 11. april 2005, 22:16

Odg: Krvodajalska akcija

Objava Bobby » 7. april 2008, 22:07

Jaz sem zraven :wink: ....zadeva je super, sploh ko človek dobi tisti občutek, da je s tistimi nekaj dcl svoje krvi nekomu pomagal preživeti....tako, da je stvar vsekakor vredna udeležbe :D

lp :wink:
......dream until your dream come true......

Bobby
Uporabnikova podoba
Bobby

Objave: 643
Registriran: 25. november 2004, 17:03

Objava Vrsho » 7. april 2008, 22:39

No da se še jaz oglasim, ki sem dal tudi predlog Suzy, da to objavi na forumu.

Sam sem en izmed takih, ki ni bil še nikoli na krvodajalski akciji... Večkrat pomislim na to ampak ponavadi kar kmalu pozabim. Sedaj pa se mi ponuja priložnost, da grem tja in naredim nekaj, kar bo verjetno pomagalo človeku. In gasilci smo večinoma vsi predvsem zato, da pomagamo sočloveku. Tudi krvodajalska akcija je en izmed teh načinov.

Skupno krvodajalsko akcijo so v lanskem letu organizirali rally dirkači. Mislim, da se lahko tudi gasilci podobno organiziramo in javnosti še s tem pokažemo, kakšni ljudje smo.
Vrsho
moderator
moderator

Objave: 1755
Registriran: 11. junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid

Objava matej » 8. april 2008, 11:57

Pobuda na mestu in vredna pohvale. Če sem prav zasledil se pogovarja o 15.4. Absolutno da se vam bom pridružil, v kolilkor mi bo čas omenjenega dne dopuščal, v nasprotnem primeru bom izbral en drug dan.

Sem moral preverit če je že poteklo 3 mesece od zadnjega oduzema, pa je že kak mesecev več.

LP
matej

Objave: 132
Registriran: 18. oktober 2002, 15:46

Objava edvard » 8. april 2008, 16:06

Lepo in pohvalno ! Upam da bo sedaj šlo skozi , ker ko sem jaz to predlagal ni bilo pričakovanega odziva (2 leti nazaj).
Kar pa se datuma tiče .... upam da mi uspe dobit frej!
Pa še malo za spodbudo ....potem je še malca!
DELAJ NAPAKE, AMPAK DELAJ JIH PRAVILNO! (LOESJE)

http://www.carnium.si
http://www.gasilcikranj.si
Uporabnikova podoba
edvard

Objave: 360
Registriran: 16. oktober 2005, 21:02

Objava Jure Čokl » 14. april 2008, 13:08

Suzy, Bobby in moja ribja malenkost smo danes lažji za nekaj krvi.
Za malo smeha - narobe sem obkrožil nekaj zadev v anketi in si zaslužil pregled pri zdravniku - nerazložljive vročine in vakcinacijo pred kratkim. #-o
Bobby in Suzy sta nekaj časa čakala pred prazno ordinacijo, potem pa ugotovila, da je treba potrkati. Torej, čisto v našem stilu.
Kri je tekla v potokih! :lol:
"Čoklu kot ponavadi goflja prehiteva pamet. P.S.: Puno priča, malo radi!" Anonimni gost, 30. oktober 2005
Uporabnikova podoba
Jure Čokl
Piranja

Objave: 1733
Registriran: 1. maj 2003, 21:06
GE: Lukovica

Objava Bobby » 15. april 2008, 12:12

Ja res je...preživeli smo vsi...kri pa tudi upam, da bo komu pomagala :D ...sicer sem malo v dvomih za Juretovo kri, pač riba ki grize :twisted: ...zna tisti, ki jo dobi zelo divji postat, druga piranja :D Kakorkoli naš namen je bil dosežen, čez tri mesece pa upam da ponovimo zadevo 8)

lp :wink:
......dream until your dream come true......

Bobby
Uporabnikova podoba
Bobby

Objave: 643
Registriran: 25. november 2004, 17:03

Objava SuZaNcA » 15. april 2008, 12:24

Jah...vidva čez tri mesece, mi punčke pa šele čez 4 mesece...mogoče se pa še kdo opogumi :) drugače pa ja vsi smo živi in zdravi (jaz edino malo plava ker so mi prvič žilo falili #-o )

LP
Suzi
Uporabnikova podoba
SuZaNcA

Objava lopatko » 30. junij 2008, 12:59

Suzyi pred tabo še igle bežijo heheheheheheehehehe! :D :D :D :D :D
lep pozdrav Blaž L. boljše neumnost vprašat, kot jo pa naredit
Uporabnikova podoba
lopatko

Objave: 17
Registriran: 13. januar 2006, 12:36

Objava SuZaNcA » 1. julij 2008, 20:12

lopatko je napisal:Suzyi pred tabo še igle bežijo heheheheheheehehehe! :D :D

Hja takle imamo ane :wink: drugače pa se na "puščanje" krvi odpravljam zopet v začetku avgusta.

LP
Suzi
Uporabnikova podoba
SuZaNcA

Objava trevor » 23. julij 2008, 11:01

Pri nas v društvu smo se odločili da gremo skoraj vsi, razlog pa je ta, da ima naš bivši poveljnik žal kostnega raka. Sedaj iščemo darovalca, ki bi bil primeren, obenem pa smo darovali še kri. Aktivirali smo še ostala društva v sektorju in odziv je dober. Vsak, ki da svoj vzorec omogoči eno možnost več da dobimo darovalca.

Če je tudi tukaj gor kakšen pripravljen pomagati na takšen način, naj gre v Lj. na center za tipizacijo tkiv (isto kot krvodajalci) in naj pove da bi rad dal še vzorec za kostni mozeg - za gasilca...bodo vedeli.

Kontakt:

Zavod za transfuzijo krvi
Šlajmerjeva 6
01/ 5438 100

lp
trevor

Objave: 161
Registriran: 22. april 2007, 21:57

Nazaj na Splošno

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 3 gostov