Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Kdaj začeti z vzgojo gasilcev?

Moderator: Marjetica

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava Jure Čokl » 1. november 2003, 11:32

No, evo. Tu je dokaz, kdaj se mora začeti gasilska vzgoja! :lol: Na sliki moj sin Tomaž. 8)
Priloge
DSCN0347a.jpg
"Čoklu kot ponavadi goflja prehiteva pamet. P.S.: Puno priča, malo radi!" Anonimni gost, 30. oktober 2005
Uporabnikova podoba
Jure Čokl
Piranja

Objave: 1733
Registriran: 1. maj 2003, 21:06
GE: Lukovica

Objava Gregor K. » 1. november 2003, 11:39

Cel ati je...

Samo upam da ne bo tako usekan na gasilce kot ti Jure, sicer zna-bt zanimivo :lol: :lol:

Hej hej, ampak tole ni za pod šale, tole je pa pod preventiva - vzgoja otrok! :D :wink:
To, kar vemo, je kapljica, to, česar ne vemo, je morje. (Newton)

In nazadnje jo stakne, ki bila mu je kos...

http://www.facebook.com/pgdokonina
Uporabnikova podoba
Gregor K.
moderator
moderator

Objave: 3061
Registriran: 16. februar 2003, 13:20

Objava Jure Čokl » 1. november 2003, 11:42

Ej, mali že zdaj ponori če ga ne vzamem s sabo ob četrtkih (in še kdaj več, če se da). Pozna vso mojo ekipo po imenih in sploh že zdaj povzroča (gasilske) skrbi svoji mamici. Očka je pa ponosen... :lol: :lol: :lol:
"Čoklu kot ponavadi goflja prehiteva pamet. P.S.: Puno priča, malo radi!" Anonimni gost, 30. oktober 2005
Uporabnikova podoba
Jure Čokl
Piranja

Objava Drago » 1. november 2003, 11:42

Jure: :shock:

In kje je zdaj tu "poanta" teme - gasilske šale :? Mogoče v tem, da je Tomažek ( dosti ) bolj luštkan od ateka :shock: . Jah no, to pa tudi ni šala - to je dejstvo 8)

lp DC :twisted:
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objave: 5141
Registriran: 28. avgust 2002, 20:06

Objava Jure Čokl » 1. november 2003, 11:44

:lol: :lol: :lol: Drago! Aleluja! Po meni je gasilec, torej je ostalo (hvala bogu) pobral po mamici!
Uporabnikova podoba
Jure Čokl
Piranja

Objava Jure Čokl » 1. november 2003, 11:51

Glede na ponudbo meseca pri našem pokrovitelju pa tole - pod sliko mojega tamalega bi lahko napisali:

ČELADE GALLET - TAKO VARNE, DA BI JIH LAHKO NOSILI TUDI OTROCI!

To ti je oglaševanje, a? :lol:
Uporabnikova podoba
Jure Čokl
Piranja

Objava Drago » 2. december 2003, 15:01

Da ne bo Tomaž-ek osamljen, se mu naj pridruži še Marko, ki pa ima ( manjše ) probleme s čelado :(

lp DC :lol:
Priloge
MArko1.jpg
Uhh, kk naj zdaj človek šprica ?! :(
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objave: 5141
Registriran: 28. avgust 2002, 20:06

Objava Mitja Gregorič » 2. december 2003, 15:33

Ja se nam ni za bat.
Skoraj vsak "gasilski" otrok ( eden ali pa oba od staršev, ki sta pri gasilcih ) ostane zvest družinskim koreninam saj tako rekoč raste z njimi. Za druge pa...khmm...khmmm .... :?
Operativci - Bratje v ognju,dimu in pepelu

Slika
Slovenski gasilci >KLIKNI< !!!
Uporabnikova podoba
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Naj forumovec 2003

Objave: 4990
Registriran: 23. september 2002, 10:37

Objava Marolt » 2. december 2003, 18:44

Jure Čokl je napisal:No, evo. Tu je dokaz, kdaj se mora začeti gasilska vzgoja! :lol: Na sliki moj sin Tomaž. 8)

Ja Jure mladi morajo začeti se strinjam! Se pa kar malo bojim za mamico..... Ah, saj so poštarji, če sta oči in sin skozi pri gasilcih! Pa saj prav da sta! Še dobro, da si imel čas narediti malega Tomažka :D :D :D

No malo šale pa mora biti! Upam, da Jure ne zameriš! :D :D :D

LP Marolt
Uporabnikova podoba
Marolt

Objave: 905
Registriran: 13. november 2003, 1:46

Objava Mitja Gregorič » 2. december 2003, 20:08

Hmmm...
Marolt si mi dal malo misliti. :twisted:
Ko smo bili skoraj celo poletje na Krasu je bil poštar med našo odsotnostjo zelo pogosto v našem kraju. :twisted:
Moram fante malo osvetlit z tem ...saj veš kontrola prometa. :twisted:
:twisted: :twisted:
Operativci - Bratje v ognju,dimu in pepelu

Slika
Slovenski gasilci >KLIKNI< !!!
Uporabnikova podoba
Mitja Gregorič
Naj forumovec 2003
Naj forumovec 2003

Objave: 4990
Registriran: 23. september 2002, 10:37

Objava Jure Čokl » 2. december 2003, 20:37

Marolt, jasno da ni zamere! Heeej, a tako grozen zgledam (OK, nočem slišat odgovora :twisted: !)? Naš poštar pa je res gajsten, tako bom moral psa malo manj futrati... :lol:
Uporabnikova podoba
Jure Čokl
Piranja

Objava Jure Čokl » 2. december 2003, 20:41

Marolt, kar se mamice tiče, je pa pred poroko rekla, da ve, v kaj se spušča, ko se poroča z gasilcem. :shock: Zdaj ve, da ni vedela ničesar. Je pa res, da je ni več toliko strah, kadar grem na intervencijo. Se mi pa zdi, da jo bo lovila kap, če bo mali res šel po mojih stopinjah. Pred desetimi dnevi je bil Tomaž prvič šivan. :x Pa radiator imamo odrgnjen. :lol: :lol: :lol:
Uporabnikova podoba
Jure Čokl
Piranja

vzgoja...

Objava Volkec » 3. december 2003, 15:22

Vedno, ko se je v našem kraju oglasila sirena, smo pokovci odhiteli pred dom in opazovali izvoz. Že takrat sem čutil neko zasvojenost z tistimi rdečimi stvarcami v garažah in vedel sem: "Ko bom velik bom gasilec!" Ker sem bil bolj plašne sorte, sem se včlanil reletivno pozno, to je bilo takrat, ko je bila tam že vsa moja klapa...

Ko sem uradno vstopil v gasilske vrste (star 10 let), je bila prva stvar, ki sem jo dobil od poveljnika v roke- metla. Vse je zgledalo v stilu: "Na, mali, pometi garaže!". Ko sem delo opravil sem se za nagrado peljal z našim legendarnim T-125 na en krog. Počutil sem se, kot bi me peljali z raketo, ne pa z dojcem... Največji frajer si bil, če si ob alarmu prvi priletel pred dom, razbil stekelce, vzel ključ, odklenil vrata ter pričel odpirati garaže. Tudi, ko mi je poveljnik pri dvanajstih letih zaupal v roke upravljanje črpalke na cisterni, sem se počutil, kot da namesto ročice za plin "držim boga za ..." 8) .

Poanta te zgodbe je ta: takoj prvi dan so mi stari mački dali vedeti, da je gasilerija DELO, zato ni čudno, da nas je od vseh tistih kapselnov, ki smo ob sireni hiteli pred dom, v operativi ostala le peščica. Ostali smo tisti, ki jim delo ni bilo nikoli odveč, vsaka nova naloga pa je pomenila izziv in ne nadloga.

Metlo pa še vedno vihtim vsake toliko.

Jure, kar nadaljuj z zastrupljanjem :twisted: ...
The only thing that I regret- I didn't take what I could get. (Motörhead)

LP Borut Volk
Uporabnikova podoba
Volkec

Objave: 318
Registriran: 8. januar 2003, 18:16
GE: Kobarid

Objava Marolt » 3. december 2003, 15:28

Jure Čokl je napisal:Marolt, kar se mamice tiče, je pa pred poroko rekla, da ve, v kaj se spušča, ko se poroča z gasilcem. :shock: Zdaj ve, da ni vedela ničesar. Je pa res, da je ni več toliko strah, kadar grem na intervencijo. Se mi pa zdi, da jo bo lovila kap, če bo mali res šel po mojih stopinjah. Pred desetimi dnevi je bil Tomaž prvič šivan. :x Pa radiator imamo odrgnjen. :lol: :lol: :lol:

No saj saj ni panike glede lepote pa tega jaz pravim tako vsi smo posvoje lepi ni prikurejni na določene stvari :D :D
Pa kar koli že no... Sam malo smeha pa mora biti! No pa daj kar se da hitro okreva :D :D !

LP Marolt
Uporabnikova podoba
Marolt

Objava Marolt » 3. december 2003, 15:30

Mitja je napisal:Hmmm...
Marolt si mi dal malo misliti. :twisted:
Ko smo bili skoraj celo poletje na Krasu je bil poštar med našo odsotnostjo zelo pogosto v našem kraju. :twisted:
Moram fante malo osvetlit z tem ...saj veš kontrola prometa. :twisted:
:twisted: :twisted:

Ja fantje si bomo morali res pse nabaviti ozroma zmanšati obrok Pedigreja :D :D :D
Ja kontrola prometa...... :D :D :D :D :D

LP Marolt
Uporabnikova podoba
Marolt

Naprej

Nazaj na Preventiva

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov