Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Tematska konferenca na temo "Organizacijska stabilnost.

Vse v zvezi z volitvami in kongresom v letu 2003

Tematska konferenca na temo "Organizacijska stabilnost.

Objava Drago » 17. februar 2003, 18:13

V okviru priprav na 14. kongres GZS se za soboto 22. 02. 2003 sklicuje tematska konference na temo "Organizacijska stabilnost - osnova za operativno pripravljenost". Konferenca se prične ob 10. uri na Ig-u. S strani GZS se priporoča udeležba predsednika ali njegovega namestnika iz posamezne GZ :roll: ( osebno pa priporočam udeležbo poveljnika ali podpoveljnika ) :twisted:

Dnevni red:

1. Organizacijska stabilnost je osnova za operativno pripravljenost
2. Predkongresne priprave
3. Tekoče informacije

Širše se bomo lahko razpisali, ko bomo prejeli gradivo za konferenco ( v prvi polovici tega tedna, je rečeno ) :P

lp DC
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objave: 5141
Registriran: 28. avgust 2002, 20:06

Objava Jaka » 23. februar 2003, 11:42

Kdor je bil na tej konferenci naj malo pojasni, kakšni so bili zaključki in kaj naj bi se na področju gasilerije premaknilo na bolje v naslednjem obdobju. Da ni bila mogoče konferenca bolj posvečena predvolilnim aktivnostim?
Uporabnikova podoba
Jaka

Objave: 830
Registriran: 13. julij 2002, 23:14

Objava Drago » 23. februar 2003, 12:25

Ja sem bil udeleženec 8) in moram povedati, da me je potek te konference presenetil na celi črti :shock: Za "premlevat" so se podala izhodišča, ki jih gasilci poznamo že vsaj dve leti :lol: dodala pa se je še raziskovalna naloga, ki smo jo na tem forumu že tudi "prekladali" :twisted: No in kje je zdaj presenečenje :?: :oops:

Ja med nami je bil obrambni minister in ko sem že mislil, da bo povedal samo kakšen govor, pohvalo in pozdrav, sem po kakih 20 minutah spoznal, da sem nam je temeljito posvetil :P Ja in zakaj :?: Pred nami je namreč referendum kjer se bomo ( tudi gasilci ) odločali za vstop v NATO in EU in to je bil osnovni vzrok, da je minister vztrajala za govorniškim odrom 1,5 ure :shock: , da smo mu lahko zastavljali vprašanja in da je na njih tudi odgovarjal :twisted: Skratka, enkrat mi ni bilo žal, da sem odšel na Ig :oops:

In kaj je bilo vredno največjega veselja :?: Pripravlja se sistemsko financiranje slovenske gasilerije :shock: ( to sem si najbolj zapomnil :lol: ), da bo po vstopu v NATO v Sloveniji za gasilce kvečjemu boljše kot zdaj ...itd. :twisted:

Bilo je zanimivo, res :P sicer sem pa videl kar nekaj forumovcev na posvetu in dobro bi bilo, da me dopolnijo :twisted:

lp DC
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objava Drago » 2. marec 2003, 13:15

Včeraj pa se je na isto temo in na isti lokaciji sestala tudi gasilska operativa. Baje, da je bilo burno :twisted: ( upam, da me kdo dopolni :? )

lp DC
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Nazaj na Volitve in kongres 2003

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost