Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Pozivnik Splavar802

Včasih življensko pomemben del gasilske opreme.

Moderator: Mitja Gregorič

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Odg: Re: Pozivnik Splavar802

Objava b4d » 9. januar 2015, 10:08

simonjz1 je napisal:hvala vsem za odgovore, pa da ste mi pomagali razjasniti te stvari... bom tekom meseca kupil ta pozivnik, še prej pa bom na zvezi zaprosil za RIC številko za mene (društvo) in upam da bo vseskupaj funkcioniralo :)

no ta splavar pa ima pozivnik v "normalni" obliki in v obliki ure...ima kdo tega v obliki ure? je to udobno? se da to lepo nosit? je primerno za vsakdanjo uporabo??

Uporabno ze, ampak malo cuta za estetiko pa le pokazi :)
Uporabnikova podoba
b4d

Objave: 235
Registriran: 20. julij 2006, 19:14

Odg: Pozivnik Splavar802

Objava Mr.Nodi » 3. april 2015, 17:14

Pozdravljeni, kaj ima kdo slučajno za to uro program v kateri jo lahko sporgramiras?
Mr.Nodi

Objave: 19
Registriran: 21. januar 2013, 19:24

Objava Anonymous » 4. april 2015, 13:31

Mr.Nodi je napisal:Pozdravljeni, kaj ima kdo slučajno za to uro program v kateri jo lahko sporgramiras?

Če se ne motim rabiš za programiranje pozivninka nekakšen vmesnik, sem malo pobrskal po netu.

Slika
Zadnjič uredil Anonymous - 6. april 2015, 0:55. Skupaj urejeno 1 krat.
Anonymous

Objave: 1
Registriran: 4. april 2015, 13:23

Objava Mr.Nodi » 5. april 2015, 18:52

Anonymous je napisal:
Mr.Nodi je napisal:Pozdravljeni, kaj ima kdo slučajno za to uro program v kateri jo lahko sporgramiras?

Če se ne motim rabiš za programiranje pozivnina nekakšen vmesnik, sem malo pobrskal po netu.

Slika

Hvala za tvoj trud. Sem dobil program ze od enega "kitajceka" so dobriga srca ti ljudje... Sam zdaj morem se narocit usb programator ja :)
Mr.Nodi

Objave: 19
Registriran: 21. januar 2013, 19:24

Re: Pozivnik Splavar802

Objava Courage » 12. november 2018, 13:02

Pozdravljeni
Ima mogoče kdo že nastavljen fajl (nastavitve.sav) za to ura/pozivnik? Sam imam namreč nekaj težav pri samem programiranju. (Svoje RIC-e bi vnesel sam, zanimajo me ostale nastavitve).

LP
Na pomoč!
Uporabnikova podoba
Courage

Objave: 34
Registriran: 28. maj 2007, 16:27

Odg: Re: Pozivnik Splavar802

Objava Gasilec75 » 29. november 2018, 11:27

Courage je napisal:Pozdravljeni
Ima mogoče kdo že nastavljen fajl (nastavitve.sav) za to ura/pozivnik? Sam imam namreč nekaj težav pri samem programiranju. (Svoje RIC-e bi vnesel sam, zanimajo me ostale nastavitve).

LP

Za kateri pozivnik ti to sprašuješ? Za tega ali tega, ali katerega drugega? Pozivnik BR802 se več ne prodaja pri Splavarju, dobi pa se ga še tukaj.
Kakšen software in programator uporabljaš za programiranje?
Gasilec75

Objave: 45
Registriran: 25. november 2014, 7:33

Objava Courage » 29. november 2018, 13:25

Pozdravljeni

Imam pozivnik Watch pager "SPLAVAR-900U". Za programiranje uporabljam program kateri je bil priložen samemu pozivniku (GP2012 ID program Ver. 2.00).Zadeva podobna temu https://www.aliexpress.com/item/High-Quality-Wireless-Wrist-Watch-Pager-System-Text-Message-Support-English-Hebrew-Turkey-French-Farsi-Programmable/32484883006.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1fbd4c4dBtllb1 Zanimajo me predvsem "Address set ter SPF Set" nastavitve. Problem imam namreč v tem, da pozivnik sprejema pozive vendar kljub nastavljenem drugačnem tonu poziva, uporablja samo kratek enkraten pisk. Druga težava je, da po sprejemu poziva kjub temu, da je bilo sporočilo prebrano še par minut opozarja (na intervale) o novem sporočilu vendar je ta funkcija tudi onemogočena.

HVALA, LP.
Na pomoč!
Uporabnikova podoba
Courage

Objava Gasilec75 » 30. november 2018, 10:00

Aha, ti se ukvarjaš z zapestnim pozivnikom. S tem pozivnikom pa nimam veliko izkušenj. Sicer sem ga imel na testu, ampak je bil že sprogramiran. Ročno sem lahko vnesel posamezne RIC-e. To je pa tudi vse.

A si pozivnik nabavil pri Splavarju? Splavar (Janko Pirnat) ima programator in ima software, ki podpira Slovenski jezik in šumnike, tako da bi to moralo biti že sprogramirano.
Če si nabavil preko Aliexpress-a potem boš moral pa sam naštudirati kako in kaj. Žal ne poznam nastavitev v tem pozivniku. Menda bo problem tudi sprejemanje šumnikov v sporočilu, če ima samo angleški jezik.....

Poznam pa mojstra, ki je meni programiral zapestni pozivnik. Mogoče ga povprašaš za kakšno informacijo. Žal sem telefonsko od njega izgubil imam pa elektronski naslov, če ga boš želel kaj vprašati okrog teh nastavitev. Njegov kontakt (nejc.zelenik@gmail.com).
Gasilec75

Objave: 45
Registriran: 25. november 2014, 7:33

Objava Courage » 30. november 2018, 16:14

Pozivnik je bil nabavljen direktno iz "China". Podpira pa SLO jezik, tako, da šumniki niso problem. Drugače pa hvala za odgovor, bom probal priti zadevi do dna. :)
Na pomoč!
Uporabnikova podoba
Courage

Nazaj

Nazaj na Telekomunikacije

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost