Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

ASK sistem ali intervencije.net

Včasih življensko pomemben del gasilske opreme.

Moderator: Mitja Gregorič

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Re: ASK sistem ali intervencije.net

Objava Scottusa » 23. januar 2014, 11:20

Možnost je tudi hkratnega pošiljanja SMS sporočila in pa klica. Klic bi lahko samo predvajal v naprej posneto sporočilo in prekinil. Npr Intervencija. Ob tem bi uporabnik prebral SMS sporočilo. Cenovno bolj potrošna varijanta pa vendar bi bilo izvedljivo.
Uporabnikova podoba
Scottusa

Objave: 248
Registriran: 21. julij 2007, 18:15
GE: PGD Brezovica pri Bo

Odg: ASK sistem ali intervencije.net

Objava polo98 » 23. januar 2014, 12:53

Komplicirate, komplicirate,komplicirate enostavne zadeve. Zato je rojen človek. Če vam pa manjka pozivnikov si jih pa sami kupite. Meni tudi iz lufta nič ni preletelo.
To je zadnji post v tej temi od mene.
polo98

Objave: 557
Registriran: 16. oktober 2005, 17:02

Objava gubina » 23. januar 2014, 14:07

polo98 je napisal:Komplicirate, komplicirate,komplicirate enostavne zadeve. Zato je rojen človek. Če vam pa manjka pozivnikov si jih pa sami kupite. Meni tudi iz lufta nič ni preletelo.
To je zadnji post v tej temi od mene.

se strinjam.iz preproste zadeve delate zmešnjavo.

v našem društvu "manjko" pozivnikov nadomesti FLORJAN SMS in zadeva čisto v redu funkcionira.v primeru intervencije v KS pa veselo strešna sirena zapoje.
Zadnjič uredil gubina - 23. januar 2014, 14:18. Skupaj urejeno 1 krat.
di-du-di-du
Uporabnikova podoba
gubina

Objave: 740
Registriran: 29. oktober 2004, 12:55

Objava Beep » 23. januar 2014, 14:10

Večina mobilnikov ima možnost nastavitve poljubnega zvonenja za SMS, tako da si lahko nastavitve kakeršenkoli alarm poljubne dolžine in je problem rešen. Nastavite isti alarm kot na pozivniki,trajanje 20 s pa dobite "pozivnik". Na vas je samo da preberete sporočilo. Takšno je moje razmišljanje brez nepotrebnega kompliciranja da bi potreboval klic :!: :shock:
Beep

Objava ASK » 24. januar 2014, 0:42

Fantje tisti, ki imate naročen ASK jih malo stisnite da bi želeli ob pozivu tudi klic na telefone z vsebino intervencija. Saj se da lepo filter naredit pa se izloči v primeru da tekst vsebuje besede test, preizkus...
Ampak fantom iz Novatela se ne da delat, ker raje kasirajo na suho... [-X
ASK

Objava gapi » 24. januar 2014, 15:31

Beep je napisal:Večina mobilnikov ima možnost nastavitve poljubnega zvonenja za SMS

Samo če jaz prav razumem, potem ta zvok velja za vse SMS-je in ne samo iz ene številke. Namreč tudi jaz sem eden tistih, ki žal nimam pametnega telefona a bi rad da bi bil za SMS ki prestraza poziv drugačno zvonenje.

Lep pozdrav!

Gašper Mav
http://www.gasilci-lukovica.si
Uporabnikova podoba
gapi

Objave: 1842
Registriran: 31. december 2004, 20:51
GE: Lukovica

Nazaj

Nazaj na Telekomunikacije

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 2 gostov