Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Koledar Gasilci.org 2008

Vse o spletišču Gasilci.org ter pomoč pri uporabi foruma, predlagajte nove forume, povejte vaše mnenje, ...

Moderator: Peter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava icko » 28. december 2007, 10:11

TAKO JE...KOLEDARJI SO MI ZELO VŠEČ IN JIH BOM Z VESELJEM NEKAJ PODARIL SVOJIM GASILSKIM PRIJATELJEM

SREČNO
Uporabnikova podoba
icko

Objave: 461
Registriran: 10. januar 2003, 23:38

Objava Aljaž » 28. december 2007, 17:52

Hvala za kolendar danes dobil zelo je vredu. :lol:
Lp. Aljaž Kotnik
Kjer je dim je tudi ogenj! Je blo, je in vedno bo!
Aljaž

Objave: 206
Registriran: 11. januar 2007, 22:41

Objava Argos » 30. december 2007, 11:18

Tudi meni je včeraj poštar prinesel koledar...sem zelo pozitivno presenečen!

Argos
Vse se da, samo če je volja!
041 - 935 - 338
Uporabnikova podoba
Argos

Objave: 58
Registriran: 21. marec 2007, 22:05

LP

Objava erno » 31. december 2007, 16:57

Ena prošnja za tistega,ki pošilja kolendarje po pošti!!!!

Prosim, če me daš na prvo mesto in mi po praznikah kolikor je mogoče hitro pošljete kolendarje, ker bom v nasprotnem primeru brez njih moral oditi v Afg. ker so planirani so kot darilo!!!!

Hvala
LP Erno

Čisti računi-dobri prijatelji

Slika
Uporabnikova podoba
erno

Objave: 252
Registriran: 12. julij 2005, 14:22

Re: Koledar Gasilci.org 2008

Objava nejc321 » 1. januar 2008, 18:59

Včeraj sem tudi jaz dobil kolendar. SUPER JE!!!!!! :D :D
Gasilci, bratje, vedno in povsod!!!
Uporabnikova podoba
nejc321

Objave: 367
Registriran: 2. oktober 2006, 16:13

Objava Brbre ml. » 1. januar 2008, 20:05

Upam, da bo se bom čim prej zvedelo, kaj in kako je s koledarji za nas zamudnike. Koledar je res lep in bom vesel če mi bo krasil steno. :P
We walk where the devil dances.
Slika
Uporabnikova podoba
Brbre ml.

Objave: 31
Registriran: 9. oktober 2007, 15:48

Re: Koledar Gasilci.org 2008

Objava tom-tom » 2. januar 2008, 12:19

Ja takle imamo. Vsi koledarji so bili oddani na pošto. Zadni kupček 27.12.2007. Tako, da iz razgovora z Ernotom, ugotavljam, da ima pošta res veliko dela ali pa so podatki napačni in mogoče niste pogledali kje je listek za prevzem na pošti (odkupnina!)

Predlagam, da jutri ko je delovni dan pogledate v nabiralnik in če ni koledarja nikjer lepo mahnete na pošto in povprašate kam so ga odnesli. Lahko pa mi tudi pošljete mail in preverimo podatke iz preglednice naročil.

Vsem tistim, ki ste prejeli zmečkan koledar se opravičujem, da ste ga naročili po pošti. Vsi tisti, ki pa bi ga radi še imeli pa malo potrplenja. Po 7.1.08 se bo že vedelo bolj natančno koliko jih bo ostalo in potem hop na licitacijo vsi tisti, ki imate viške.

pA sRečngA pa zdrAvga 2008!
tom-tom ® je pridn fant sam kej k delat neče, je enkrt reku en zidar
Uporabnikova podoba
tom-tom

Objave: 271
Registriran: 8. avgust 2002, 16:50

Odg: Koledar Gasilci.org 2008

Objava PETRA » 3. januar 2008, 21:53

Tudi pri nas je našel koledar častno mesto v dnevni sobi.
lp PETRA :elephant: :elephant:
Kar te ne ubije te ojača! ;)
Uporabnikova podoba
PETRA

Objave: 43
Registriran: 7. november 2005, 19:36

Objava erno » 3. januar 2008, 23:48

Evo danes prispeli kolendarji, tako da ni več vprašanje dobiti ali ne dobiti.

:lol: :lol: :lol: :lol:
LP Erno

Čisti računi-dobri prijatelji

Slika
Uporabnikova podoba
erno

Objave: 252
Registriran: 12. julij 2005, 14:22

Objava bobnar » 5. januar 2008, 17:15

Ja jaz sem predvčerajšnim tudi dobil koledar in moram rečt da sem izjemno negativno presenečen. Poštar me je obral kar za 17 evrov. 17 evrov??? Si mislim madona pa saj sem naroču samo enega.......ko pa odprem paket so bili notri trije.....okej ni panike so pač trije, sem jih že prodal naprej ampak vseeno 17 evrov????? No natančno je blo 16.70 evra....

Če pogledam moj preprosti matematični izračun. Na pošti sem vprašal koliko so mi računali poštnine in rekla je da 5.70 evra (tudi na listku, ki je gor prpopan tako piše). No trije koledarji so 8.10 evra (3*2,70), kar skupaj znaša 13.80 evra. Potem pa se vprašaš kam so tisti trije evri šli, verjetno da komu v žep........ampak okej, ste imeli veliko dela z razpošiljanjem in si tudi zaslužte kak pir pa si ga na moj račun privoščite.

To sem napisal sam tko za opozorilo, da naj se drugič malo bolj natančno pogleda koliko koledarjev je človek sploh naroču in koliko denarja mora za to odšteti. Z tem postom nikakor ne napadam ljudi ki so razpošiljali koledarje, ampak pišem v vednost da se drugič kaj takega ne bi pripetilo, ker jst sem bil kar presenečen ko sem moral odšteti toliko denarja. Drugače pa je koledar super in že visi nad mojo posteljo. :D

Lep pozdrav
Skupaj rešujemo življenja!!
bobnar

Objave: 50
Registriran: 12. december 2005, 0:11

Objava Rafter » 5. januar 2008, 18:55

Pozabil si prišteti stroške plačila po povzetju.
Rafter
moderator
moderator

Objave: 3021
Registriran: 10. junij 2003, 0:06

Objava bobnar » 5. januar 2008, 19:19

Aja točno...stroški plačila po povzetju so bili...( samo da pogledam na listič)....natanko 0,9 evra. Torej še vedno 2 evra preveč ampak predvsem mene je zmotilo to dejstvo da sem namesto enega dobil tri koledarje......
Skupaj rešujemo življenja!!
bobnar

Objave: 50
Registriran: 12. december 2005, 0:11

Objava Vrsho » 5. januar 2008, 22:12

bobnar je napisal:Ja jaz sem predvčerajšnim tudi dobil koledar in moram rečt da sem izjemno negativno presenečen. Poštar me je obral kar za 17 evrov. 17 evrov??? Si mislim madona pa saj sem naroču samo enega.......ko pa odprem paket so bili notri trije.....okej ni panike so pač trije, sem jih že prodal naprej ampak vseeno 17 evrov????? No natančno je blo 16.70 evra....

Če pogledam moj preprosti matematični izračun. Na pošti sem vprašal koliko so mi računali poštnine in rekla je da 5.70 evra (tudi na listku, ki je gor prpopan tako piše). No trije koledarji so 8.10 evra (3*2,70), kar skupaj znaša 13.80 evra. Potem pa se vprašaš kam so tisti trije evri šli, verjetno da komu v žep........ampak okej, ste imeli veliko dela z razpošiljanjem in si tudi zaslužte kak pir pa si ga na moj račun privoščite.

To sem napisal sam tko za opozorilo, da naj se drugič malo bolj natančno pogleda koliko koledarjev je človek sploh naroču in koliko denarja mora za to odšteti. Z tem postom nikakor ne napadam ljudi ki so razpošiljali koledarje, ampak pišem v vednost da se drugič kaj takega ne bi pripetilo, ker jst sem bil kar presenečen ko sem moral odšteti toliko denarja. Drugače pa je koledar super in že visi nad mojo posteljo. :D

Lep pozdrav

Nisem imel nič zraven pri koledarjih, vendar bi ti rad povedal, da je že na seznamu, ki ga je objavil Peter po zaključku sprejemanja naročil za koledarje, označeno, da si naročil 3 koledarje. Tako, da očitno nisi bil pozoren, ko si oddal naročilo.

Kako je glede plačila pa so bili koledarji po 2,80 EUR, koliko je bila poštnina ne bi vedel, saj nevem ali je bila pošiljka poslana kot pismo ali paket, vplačnina za poštno nakaznico pa je 0,96 EUR. Četudi je bilo kaj razlike v ceni, to odobravam, saj pakiranje in opremljanje pošiljk za pošiljanje ni zastonj. In ja, tom-tom in še nekateri so vložili veliko časa za te koledarje. Sem bil priča, ko je bil na pošti zagotovo več kot eno uro, da je vse odposlal.

Za drugič pa priporočam osebni dvig koledarjev. :)
Vrsho
moderator
moderator

Objave: 1755
Registriran: 11. junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid

Objava Peter » 5. januar 2008, 22:17

Sem preveril naročilo in res je naročil samo en koledar, ima pa hišno številko 3, tako da je očitno prišlo do pomote.
Uporabnikova podoba
Peter
Upravnik
Upravnik

Objave: 4860
Registriran: 5. julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica

Objava Vrsho » 5. januar 2008, 23:13

No kakorkoli že, če je slučajno še kakšen koledar odveč, ga jaz odkupim. :D
Vrsho
moderator