Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

zakaj?

Vse o spletišču Gasilci.org ter pomoč pri uporabi foruma, predlagajte nove forume, povejte vaše mnenje, ...

Moderator: Peter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

zakaj?

Objava cxfan » 5. september 2006, 8:07

sprašujem uredništvo teh strani zakaj sta zbrisana moja oglasa pod rubriko kupim?
lp
cxfan
cxfan

Objave: 9
Registriran: 4. september 2006, 17:59

Objava Rafter » 5. september 2006, 9:00

Ker pretiravaš. :wink:
Rafter
moderator
moderator

Objave: 3021
Registriran: 10. junij 2003, 0:06

pretiravam?

Objava cxfan » 5. september 2006, 10:05

Pretiravam s tem ko napišem da želim kupiti c25 d 4x4 oz cx a?

Kot gasilec ti sporočam g. velemojster da mi ni jasno kje je tu pretiravanje in da sem celo rubriko zadel - KUPIM.

V svojem gasilskem okolju sem navajen malo večje demokracije kot je izbris oglasa kupim!

ŽEIM VAM PRIJETNO VODENJE FORUMA ŠE NAPREJ!

brez mene seveda in upam, da se kdaj spoznava, da ti v faco povem kaj si mislim o tebi.
lp
cxfan
cxfan

Re: pretiravam?

Objava pes » 5. september 2006, 13:50

cxfan je napisal:Pretiravam s tem ko napišem da želim kupiti c25 d 4x4 oz cx a?

Kot gasilec ti sporočam g. velemojster da mi ni jasno kje je tu pretiravanje in da sem celo rubriko zadel - KUPIM.

V svojem gasilskem okolju sem navajen malo večje demokracije kot je izbris oglasa kupim!

ŽEIM VAM PRIJETNO VODENJE FORUMA ŠE NAPREJ!

brez mene seveda in upam, da se kdaj spoznava, da ti v faco povem kaj si mislim o tebi.
lp
cxfan

Prejšnji odgovor ti je podal član foruma, jaz pa ti ga bom podal kot moderator Malih oglasov.

Na tale tvoj post
cxfan je napisal:CITROEN 25C D KUPIM!

NAJRAJE Z SEDEŽI - ČE PA OBSTOJA KJE KAKŠEN 4X4 PA ME ŠE BOLJ ZANIMA.
LP
CXFAN

Naj ti povem, da v malih oglasih oglašujemo gasilsko opremo in gasilska vozila, za vozila katera pa navajaš ti pa imaš na voljo http://www.avto.net, oziroma če že ne drugači podforum Splošno na tem Forumu.

Pa tudi tole temo bom prestavil v drugi podforum ker ni primerna za tu kjer je sedaj.
Uporabnikova podoba
pes
moderator
moderator

Objave: 2137
Registriran: 6. marec 2003, 10:44

Re: pretiravam?

Objava Rafter » 5. september 2006, 15:26

cxfan je napisal:Pretiravam s tem ko napišem da želim kupiti c25 d 4x4 oz cx a?

Napiši enkrat, ne pa da v eni temi napišeš, da bi mel CXa, v drugi temi napišeš, da iščeš C 25 in tako naprej...

cxfan je napisal:Kot gasilec ti sporočam g. velemojster da mi ni jasno kje je tu pretiravanje in da sem celo rubriko zadel - KUPIM.

Nisem velemojster. Kaj ima to veze s tem, da si gasilec? Za zadetek prave teme pa aplavz. =D> =D> =D>

cxfan je napisal:ŽEIM VAM PRIJETNO VODENJE FORUMA ŠE NAPREJ!

Lepo, hvala za voščila. Sicer ga jaz tak al tak NE vodim, samo sodelujem.

cxfan je napisal:brez mene seveda in upam, da se kdaj spoznava, da ti v faco povem kaj si mislim o tebi.

Za to, kaj si ti misliš o meni, pa se mi na kratko :humping: :humping: :humping: .

cxfan je napisal:lp
cxfan

Lep pozdrav tudi tebi.
Rafter
moderator
moderator

Objava Oskar » 5. september 2006, 15:32

Pa smo zgubili še enega člana , ki se je prijavil samo zato ker kaj kupuje ali prodaja !
strašna izguba ! :D :D :D
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

ZAKAJ!

Objava cxfan » 5. september 2006, 19:52

POUČENI VEDO POVEDATI, DA JE BILO MED GASILCI ZELO VELIKO C24.

ZAKAJ IMATE RUBRIKO KUPIM ČE PA NE SMEŠ KUPOVATI ?

LEPO SE MEJTE IN MORDA NI NAPAK REK

ŽIVI IN PUSTI ŽIVETI

PA ŠE KAKŠNA KNJIGA O DEMOKRACIJI BI BILA LAHKO OBVEZNO ČTIVO ZA PRISOTNE
LP
CXFAN
cxfan

Objava Rafter » 5. september 2006, 19:53

Naj samo omenim, da smo g. cevosana al kako mu je že ime, tako razjezili in razžalili, da se je odločil me poklicati in to celo s skrite številke. :lol: :lol: :lol:

Kaže da mora biti res hudo, ker mi je to sploh prvič v vsaj petletni zgodovini obiskovanja raznih forumov, da se je nekdo odločil za "verbalno" reševanje nesporazumov. :roll:
Rafter
moderator
moderator

Re: ZAKAJ!

Objava Rafter » 5. september 2006, 19:57

O. živjo!
cxfan je napisal:PA ŠE KAKŠNA KNJIGA O DEMOKRACIJI BI BILA LAHKO OBVEZNO ČTIVO ZA PRISOTNE

Tebi, kolega, pa Pravila Foruma na Gasilci.org
8. Emocijske ikone in ostalo poudarjanje: Pretirana uporaba emocijskih ikon (glede na količino besedila) ni dovoljena. Enako velja za pisanje samo z velikimi črkami (več kot 10 naenkrat), ponavljanje istih znakov, istih ali različnih emocijskih ikon in ostala pretirana uporaba oblikovnih možnosti zaradi česar bi bila mogoče objava težko berljiva.
Rafter
moderator
moderator

Objava uros11 » 5. september 2006, 21:36

cxfan je napisal:POUČENI VEDO POVEDATI, DA JE BILO MED GASILCI ZELO VELIKO C24.

ZAKAJ IMATE RUBRIKO KUPIM ČE PA NE SMEŠ KUPOVATI ?

LEPO SE MEJTE IN MORDA NI NAPAK REK

ŽIVI IN PUSTI ŽIVETI

PA ŠE KAKŠNA KNJIGA O DEMOKRACIJI BI BILA LAHKO OBVEZNO ČTIVO ZA PRISOTNE
LP
CXFAN

na zalost ce mislis da se morajo člani foruma prilagoditi tebi, potem mislim da tukaj ni pravo mesto za tebe!!!
vsak se mora prilagoditi druzbi v katero vstopa!!!!
tako je v demokraciji ki jo ti tako propagiras!!!!
drugace je pa moje mnenje da bi moral administrator preveriti vsaj prvih deset izjav ki jih kot clan foruma dajes!!!
to pa zaradi tega ker se v zadnjem casu pojavljajo osebe na forumu ki samo blatijo gasilstvo!
me nebi cudilo da bi se na forumu pojavil piroman ki bi pisal o tem kje bo naslednji pozar!!!
zato predlagam administratorju da preprosto izkljuci motece uporabnike iz foruma!!!
Za pamet pravijo, da je edina stvar, ki je pravično razdeljena na svetu! Vsak zase pravi, da jo imama največ na svetu!

Lep pozdrav Uros
Uporabnikova podoba
uros11

Objave: 409
Registriran: 17. junij 2006, 10:03

ZAKAJ!

Objava mito » 6. september 2006, 9:16

uros11 je napisal:drugace je pa moje mnenje da bi moral administrator preveriti vsaj prvih deset izjav ki jih kot clan foruma dajes!!!
to pa zaradi tega ker se v zadnjem casu pojavljajo osebe na forumu ki samo blatijo gasilstvo!.................
zato predlagam administratorju da preprosto izkljuci motece uporabnike iz foruma!!!

Se popolnoma strinjam (o tem smo, mislim da, že govorili), naslednja stvar je onemogočiti objave gostov (saj ne da vse dajem v en koš) pri registraciji pa navesti popolne podatke, uporabniško ime pa je lahko nekaj svojega, vendar naj bo vzdevek prepoznan vsaj v svoji bližnji okolici. Vsi, kateri pa nimate j... predstaviti se, pa dol iz foruma.

cxfan
Vem za društvo, ki ima C25 4x4, kupili pa so nov GVC. Ne vem pa ali ga bodo prodajali ali ne. Bom poizvedu, pa ti sporočim na ZS.
Drugač pa imajo veliko takih "Čigani", pa mal pri njih povprašaj, sam s papirji bo mal križ.
Piši, vendar ne piši neumnosti, v nasprotnrm primeru povej, da je to tvoje mnenje.
MITO.
Uporabnikova podoba
mito

Objave: 270
Registriran: 12. januar 2006, 11:38

Objava Rafter » 1. november 2006, 10:40

mito je napisal:Vem za društvo, ki ima C25 4x4, kupili pa so nov GVC. Ne vem pa ali ga bodo prodajali ali ne. Bom poizvedu, pa ti sporočim na ZS.

Oj mito. Mene bi tudi zanimala ta informacija.

LP, R. :wink:
Rafter
moderator
moderator

Objava Vrsho » 1. november 2006, 14:07

Čeprav je čisto izven teme... Za tiste, ki kupujete C25, se je ravno malo prej en pojavil na avto.net

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1118223
Vrsho
moderator
moderator

Objave: 1755
Registriran: 11. junij 2003, 2:08
GE: PGD Šentvid

Objava BAČO » 1. november 2006, 14:13

Vrsho je napisal:Čeprav je čisto izven teme... Za tiste, ki kupujete C25, se je ravno malo prej en pojavil na avto.net

Samo v vednost, tale C 25 4x4 je bil prej v lasti PGD Hrastnik - mesto, potem pa so ga prodali novemu lastniku v Trbovlje in se še danes veselo vozi na okrog.
Očitno pa se ne bo več dolgo :lol: .

LP BAČO :wink:
Urban ROMIH
PGD Dol pri Hrastniku
NA POMOČ !!!
Uporabnikova podoba
BAČO
moderator
moderator

Objave: 2115
Registriran: 5. maj 2005, 12:19

Objava Rafter » 1. november 2006, 15:29

Saj ti C25 so zelo v redu mašince, če je le lastnik pazil na njih. Bom z veseljem počakal, če bo Mito kaj izvedel. :wink:

Mi v klubu smo sicer kar nekaj časa iskali kak rabljeni GVM, da bi ga kupili za našo mularijo vozit. Eden izmed "nagledanih" je bil tudi GVM C25 od PGD Malečnik - čeprav je bil star dobrih 15 let (točno bo vedel Oskar), je bil zelo dobro ohranjen. No, potem je naneslo, da smo kupili novejšega Fiat Ducata in smo zaenkrat z njim zelo zadovoljni.

Pri C25 mi je bilo všeč, ker je edini iz tedanje generacije lahkih dostavnikov imel prestavno ročico na volanu - v tem primeru nisi rabil "šlatati" sovoznika po kolenu, ko si iskal "šalthebl". Pa še kajake smo lažje vozili v kombiju, ker smo ga lahko pod sedeže porinili.
Rafter
moderator
moderator

Nazaj na O forumu in spletišču Gasilci.org

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost