Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Nenavadni uporabniki

Vse o spletišču Gasilci.org ter pomoč pri uporabi foruma, predlagajte nove forume, povejte vaše mnenje, ...

Moderator: Peter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava Franci » 1. september 2006, 8:48

Rafter je napisal:Bogati gasilec? :twisted: :twisted: :twisted:

Bil je .... a ni več. :roll:
Stati inu obstati. /Trubar/
Uporabnikova podoba
Franci

Objave: 1657
Registriran: 27. junij 2005, 10:45

Objava Ih4n3c » 4. oktober 2006, 14:28

martin je napisal:Ker smoravno pri št. članov imam predlog.

Ko sem malo brskal po seznamu članov, sem videl, da je okoli 600 članov samo prijavljenih in brez ene same objave.

Predlagam, da malo podebatiramo o tem in naredimo kriterij, koliko časa traja članstvo na forumu "brez objav"!

Lp ,martin

Jst sm na tem forumu prijavljen že kar nekaj časa. Napisal sem bore malo objav, vendar forum berem skoraj vsak dan ker me marsikaj zanima , s tem pa se tut dost naučim. Nevem če je to ravno pametna stvar - to je le moje mišlenje. :roll: :wink:
LP Dejan

http://users.volja.net/pgdihan

Objave: 21
Registriran: 13. februar 2005, 10:53

Objava Rafter » 4. oktober 2006, 14:39

Ih4n3c je napisal:Napisal sem bore malo objav, vendar forum berem skoraj vsak dan ker me marsikaj zanima, s tem pa se tut dost naučim.

Take uporabnike kot si ti imam dosti raje kot pa tiste, ki smetijo po Forumu ali pa celo tekmujejo, kdo bo imel več objav. A ne, Ptujčani in Polanci? :wink:

Ena izmed možnosti črtanja uporabnikov je taka, da se pošlje masovna pošta in se briše vse, katerih e-naslov je neveljaven. A jaz osebno ne vidim razloga, da bi jih brisali. Nič ne jejo, nič ne pijejo in nič dela in stroškov nimamo z njimi.

LP, R. :wink:
Rafter
moderator
moderator

Objave: 3021
Registriran: 10. junij 2003, 0:06

Objava Tomkat » 4. oktober 2006, 16:48

Rafter je napisal: ... A jaz osebno ne vidim razloga, da bi jih brisali. Nič ne jejo, nič ne pijejo in nič dela in stroškov nimamo z njimi ...

Razen, če bi hoteli priti samo na Dan F. :wink:
LP iz Celja :wink: Tomaž K.
Pot do znanja je dolga, življenje pa kratko. (Hipokrat)
Slika
Uporabnikova podoba
Tomkat

Objave: 1876
Registriran: 4. marec 2005, 10:43
GE: PGD Škofja vas

Objava saxtenor3 » 4. oktober 2006, 17:00

[quote="Rafter A ne, Ptujčani in Polanci? :wink:

LP, R. :wink:[/quote]

Uffff, še dobro da sem ravno na meji s Polanci...... :wink: :oops: Se pa strinjam z vami, tiste ki si samo nabijajo objave in nič pametnega ne napišejo bi bilo potrebo opozorit ker dejansko res smetijo forum in ga delajo nepreglednega!!

P.S. tak kot zdaj tale moja objave!!!!! :D :shock: :twisted:
Ni lepšega občutka kot da nekomu rešiš življenje......
Uporabnikova podoba
saxtenor3

Objave: 567
Registriran: 13. september 2005, 15:28

Objava PIPIKA13 » 4. oktober 2006, 18:50

Rafter! Forum je internetna stran na kateri gasilci debatirami in izražamo svoje mnenje. Če se ti počutiš bolj gasilec od nas Ptujčanov pa okej Rafter naj bo naj gasilec. Če smatrate, da smetimo to spletišče povejte pa se bomo odstranli. Sem prebral kar nekaj tvojih objav in se čisto nič ne razlikujejo od naših Ptujskih.

Glede gesla pa je tako, da si ga izbira vsak sam in tukaj še nisem zasledil, da bi bili dani pogoji kakšno pa to naj bo.

Pa, da nebom več smetil foruma in šel Rafterju na živce lep pozdrav!
Uporabnikova podoba
PIPIKA13

Objave: 92
Registriran: 25. avgust 2006, 18:49

Objava Rafter » 4. oktober 2006, 22:18

PIPIKA13 je napisal:Rafter! Forum je internetna stran na kateri gasilci debatirami in izražamo svoje mnenje. Če se ti počutiš bolj gasilec od nas Ptujčanov pa okej Rafter naj bo naj gasilec. Če smatrate, da smetimo to spletišče povejte pa se bomo odstranli. Sem prebral kar nekaj tvojih objav in se čisto nič ne razlikujejo od naših Ptujskih.

Glede gesla pa je tako, da si ga izbira vsak sam in tukaj še nisem zasledil, da bi bili dani pogoji kakšno pa to naj bo.

Pa, da nebom več smetil foruma in šel Rafterju na živce lep pozdrav!

Ko stopiš mački na rep, zacvili. In: ne, nisem mislil tebe. Če pa si se identificiral v mojem opisu, pa je to tvoja težava.

Če praviš, da bereš moje objave, jih beri bolj podrobno, pa boš videl, da NISEM gasilec in da nikoli nisem bil. Vse, kar vem o gasilstvu samem, sem se naučil tukaj, na Forumu, in v živo od kolegov forumovcev.

Glede gesla: ne vem, o čem govoriš. In ne skrbi, ne greš mi na živce, sem še dosti dosti hujšega vajen, pa ne popi*dim. :wink:
Rafter
moderator
moderator

Objava PIPIKA13 » 5. oktober 2006, 17:04

Rafter, daj si še enkrat preberi kaj si napisal. Izpostavil si konkretno Ptujčane in Polance. Ker sem Ptujčan se vidim v tem košu. Zraven tega ti moram povedati, da so objave, ki jih daje MVr zelo dobre in, da je tudi on Ptujčan ti pa nas vse mečeš v en koš.

Lep pozdrav!
Uporabnikova podoba
PIPIKA13

Objave: 92
Registriran: 25. avgust 2006, 18:49

Objava Oskar » 5. oktober 2006, 18:37

Fantje , umirite konje. O nabiranju števila objav smo moderatorji že nekajkrat razpravljali pa nismo našli druge rešitve kot to , da se moderator odloči in pobriše tam pa tam kakšno objavo v stilu: se strinjam :D
to je dobra ideja
čestitam !
itddd...
V teh primerih se bo marsikdo našel, ampak vse res ni moč metati v en koš, tako da je Rfter res uporabil nerodni izraz.
Tudi mene dvignejo tri ali dve zaporedni objavi v vsaki pa po en stavek. Torej poskušajmo se temu izognit in tvorno sodelujmo na našem skupnem forumu. Tako kot nekateri Ptujčani počnejo tudi iz drugih koncev. verjamem pa da ni to početje slabonamerno.
Kar se pa tiče Martina, pa kapo dol , njegove objave so res tehtne in rad jih prebiram.
Še predlog, če vam ni za pisat dolge razprave pojdite na ABC in odgovarjajte ! :D :D
Pirotehniki so zelo iskani, še posebej ko kaj narobe naredijo !
Uporabnikova podoba
Oskar
Naj forumovec 2004
Naj forumovec 2004

Objave: 8401
Registriran: 8. november 2002, 20:59

Objava Rafter » 5. oktober 2006, 19:40

Oskar je napisal:...ampak vse res ni moč metati v en koš, tako da je Rafter res uporabil nerodni izraz.

... Kar se pa tiče Martina, pa kapo dol , njegove objave so res tehtne in rad jih prebiram.

No, Oskar je zadel žebelj na glavo, tako sem mislil. :wink:
Rafter
moderator
moderator

Objava Franci » 22. marec 2007, 8:47

Res mi je čudno kako tile nenavadni uporbniki s svojo vsebino letijo direktno v Izobraževanje ... :lol:
Uporabnikova podoba
Franci

Objava gobi » 31. marec 2007, 22:10

Franci je napisal:Res mi je čudno kako tile nenavadni uporbniki s svojo vsebino letijo direktno v Izobraževanje ... :lol:

So željni izobraževanja :lol:

Danes kar dežujejo... :evil: :twisted:
LP, Robert Kopatin
Ko gredo drugi ven ,gremo mi noter!
Slika
Uporabnikova podoba
gobi

Objave: 2235
Registriran: 14. november 2004, 19:04

Objava Franci » 12. junij 2007, 7:04

Zanimivo mi je bilo tole danes zjutraj:
V forumu je online 27 uporabnikov :: 1 registriran, 1 skritih in 25 gostov [ Upravnik ] [ Moderator ]
Uporabnikova podoba
Franci

Objava Peter » 12. junij 2007, 8:33

Verjetno je šlo za iskalne robote, ki brskajo po celotni vsebini našega spletišča in jo potem vnašajo v njihove baze. Rezultat tega si lahko pogledaš, če v Googlovo iskalno polje napišeš besedo gasilci.
Uporabnikova podoba
Peter
Upravnik
Upravnik

Objave: 4860
Registriran: 5. julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica

Nazaj

Nazaj na O forumu in spletišču Gasilci.org

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Bing [Bot] in 1 gost