Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Prijave za "FORUM - PIKNIK" 13. oktobra 2002

Vse o spletišču Gasilci.org ter pomoč pri uporabi foruma, predlagajte nove forume, povejte vaše mnenje, ...

Moderator: Peter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava Jaka » 12. oktober 2002, 20:33

Drago: Zdaj bi pa že lahko zaupal starim borcem :oops: , koliko nas je prijavljenih za piknik :lol: . Saj vem: vprašam lahko, briga me pa nič :!: . Pa vseeno :?: :?: :?:
Uporabnikova podoba
Jaka

Objave: 830
Registriran: 13. julij 2002, 23:14

Objava Drago » 12. oktober 2002, 21:01

Jaka:

Prijave za "1. forum piknik" so presegle vsa moja pričakovanja :lol: najavljenih je namreč (dosti) več gostov kot "kvalificiranih" :x do zdaj je prijavljenih 12 forumovcev :oops: (ebiga) dva "gujdeka" bosta živela naprej, eden je pa le dočakal "gretje" v krušni peči :lol: :lol: edino to ne vem, kam s pijačo :!: :?: :lol: pridite čimprej, da bo manj ostalo :!:

LP
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objave: 5141
Registriran: 28. avgust 2002, 20:06

Objava Jaka » 12. oktober 2002, 21:07

Če bi kaj hasnilo, bi odšel od doma že nocoj. vem da kdor prej pride, prej melje :lol: . Pa sem odvisen od Milana. On ima na čez konje in kočijo (zato ga povsod samo hvalim :wink: ). Obljubim pa, da do Ljutomera ne bomo nič žlajfali. Da bomo prej tam :lol: .
Uporabnikova podoba
Jaka

Objava Jaka » 13. oktober 2002, 21:59

Dragotu in vsem gasilcem s totiga konca se zahvaljujem za prijetno preživet dan :D :D Posebna zahvala gre tudi gasilcem PGD Gresovščak (prijetni fantje) :D in PGD Tržec :D . Vidi se, da se fantje trudijo in da znajo združiti prijetno s koristnim.
Več o pikniku bodo verjetno povedale slike. :lol:
Uporabnikova podoba
Jaka

Dežurni

Objava JozeR » 13. oktober 2002, 23:55

Glede na prvi pisni vtis je piknik očitno dobro uspel. Tisti, ki smo ostali "dežurni na forumu", vneto pričakujemo poročilo in fotografije! Upam, da je Metod poslikal vsaj 128MB kartico in bodo slike že jutri na http://www.gasilci.org?!
Na pomoč,
Jože
Uporabnikova podoba
JozeR

Objave: 206
Registriran: 23. avgust 2002, 13:37

Objava Drago » 14. oktober 2002, 9:07

Jože:

Hvala za pozdravno brzojavko ! Ja saj tudi drugače biti ne more kot da uspe (smo že prej rekli tako) :lol: Piknik je bil dobro medijsko pokrit tako, da sem jaz svoj "aparatek" kar nekako sramežljivo skrival :oops: samo to pa ne vem kdaj so "ta najbolj oddaljeni" domov prišli (očitno pozno) :twisted:

LP
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objava Andrej » 14. oktober 2002, 9:19

Dragotu in gasilcem ljutomerskega konca gre vsa pohvala za dobro organizacijo piknika :D . Gorenjci smo srečno prispeli domov okrog 20.ure. Zahvala gre tudi Matjažu in gasilcem iz Tržca, ki so so nas prisrčno sprejeli v svojem gasilskem domu. Slike dogajanja na pikniku so dobro uspele. Samo da jih prenesem jih bom objavil.

Andrej
Andrej

Objave: 499
Registriran: 27. avgust 2002, 16:44

Objava metodg » 14. oktober 2002, 9:20

Drago, tudi jaz se moram zahvalit za uspel piknik. Vključeni so tudi Ljutomerški gasilci in gasilci iz Gresovščaka. Na poti domov smo se ustavili še v PGD Tržec (Matejevo društvo), kjer nas je impresioniral njihov UNIMOG še bolj pa ta prava klt, kjer smo zopet okušali dobro vino.
Nazajgrede smo se pol pogovarjal, glede na to da bo naslednji piknik na Gorenjskem, je padla odločitev, da vilce in nože bomo že pripravili, hrano pa prinese vsak sam... :lol: :lol: :lol: . Smo bli kr' soglasn', smo vsi roke dvignli... :P
Še nekej moram rečt' "PRLEKI ZNATE". :P

Metod G.
Uporabnikova podoba
metodg

Objave: 893
Registriran: 12. julij 2002, 14:03
GE: PGD Brezje na Gor.

Objava Drago » 14. oktober 2002, 11:09

Ja hvala za vsa priznanja in pohvale :oops: Saj ste tudi vi vsi super klapa, tk da ni problema :lol: jaz sem že zmontiral delni utrinek, poglejte ! http://www.pomurje.net/novica.asp?id=8457&pod=gas#
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objava mezan » 15. oktober 2002, 21:17

Metod

Pozabil si napisat, da bomo organiziral tudi :lol: brezplačen :P prevoz na otok, seveda za tiste, ki znajo plavat! :wink:
Uporabnikova podoba
mezan

Objave: 178
Registriran: 9. avgust 2002, 12:00

Objava Milan Dubravac » 15. oktober 2002, 21:46

DRAGO:
Pridružujem se zahvalam za dobro organiziran piknik. Kot smo ugotovili, je elektronika krasen medij, vendar nikdar ne bo šlo brez osebnega kontakta. Z resnim sodelovanjem na tem forumu postajamo pomemben vir informacij za vse gasilce, obenem pa si tudi sami širimo obzorje. Moja ideja tako postaja dejstvo.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabnikova podoba
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org

Objave: 1887
Registriran: 10. julij 2002, 11:54

Objava Matej B. » 19. oktober 2002, 0:49

1. piknik bo počasi šel v zgodovino te strani in moram povedat da je piknik v bistvu neformalno srečanje vseh aktivnih on-line članov (forumcev). Potekali so razni pogovori v pozitivnem vzdušju. Upam da se bo število AKTIVNIH forumcev povečalo, da bodo rubrike vsebinsko še bolj strokovne itd. Skratka, na nas je da poskrbimo za večjo razpoznavnost interneta in strani http://www.gasilci.org Mislim, da bomo uspeli in se tako ponovno srečali maja 2003 na Bledu (naš gostitelj bo verjetno mežan) na 2. forum-pikniku. Do tedaj pa pridno dopisujmo in poskrbimo za dvig strokovnosti in ažurnosti v gasilstvu.
Uporabnikova podoba
Matej B.

Objave: 1133
Registriran: 30. julij 2002, 23:39
GE: Tržec

Objava mezan » 19. oktober 2002, 1:36

Matej:

:lol: Ampak plavutke in :wink: hrano bo treba :shock: prinesti s sabo!
Uporabnikova podoba
mezan

Objave: 178
Registriran: 9. avgust 2002, 12:00

Objava Matej B. » 21. oktober 2002, 15:04

kdaj pa bodo fotke s 1.piknika objavljene?? Upam da še to leto! :lol: :lol: !!
Uporabnikova podoba
Matej B.

Objave: 1133
Registriran: 30. julij 2002, 23:39
GE: Tržec

Objava Milan Dubravac » 26. oktober 2002, 18:25

Slike s forum piknika si lahko ogledate v rubriki ostalo na straneh gasilci.org
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabnikova podoba
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org

Objave: 1887
Registriran: 10. julij 2002, 11:54

NazajNaprej

Nazaj na O forumu in spletišču Gasilci.org

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Google [Bot] in 2 gostov