Prijave za "FORUM - PIKNIK" 13. oktobra 2002

Vse o spletišču Gasilci.org ter pomoč pri uporabi foruma, predlagajte nove forume, povejte vaše mnenje, ...

Moderator: Peter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj
Andrej
Kraj: Duplje

Odgovor Napisal/-a Andrej »

Drago, nisi še sporočil v kakšni opravi pridemo na piknik.

Andrej
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Kraj: Lukavci
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Drago »

Andrej:

V tej kot jo imaš na sebi v forumu nikar ne hodi :lol: (policajof je ko smetja) drugače pa zna_bt hladno in se bo treba kar dobro oblečt, se pravi, da tui kopalke odpadejo :D
Uporabniški avatar
Jaka
Kraj: Podhom

Odgovor Napisal/-a Jaka »

Ja Drago. Ali to pomeni, da moramo biti v tadolgih gatah (po Gorenjsko so spodaj zavezane, da vse domov prineseš). Kot dober gospodar.
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Kontakt:

Jaka:

Verjetno ti je poznana reakcija kostanja v kombinaciji z moštom :lol: :lol: jaz resno dvomim, da vas bi sploh na AC spustili :lol:
Uporabniški avatar
Matej B.
GE: Tržec
Kraj: Tržec - Ptuj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Matej B. »

Torej so aktivnosti v zaključni fazi. Medijsko je piknik podprt in bo medijem tudi na koncu predstavljen (predlagam članek s fotkami v Gasilcu ter na portalih http://www.gasilci.org , http://www.pomurje.net in še kje), tako da se bo dober glas o forumu širil naprej v daljave. Mislim pa da bi na samem pikniku smiselno imeti kakšno arhivsko knjigo, v katero bi se vsi sodelujoči vpisali, da bi (če bo piknik naprej vsako leto - upam da bo) naslednje leto lahko primerjali itd.. za statistiko ali še kaj drugega. Upam da bo kdo prinesel digitalca zraven, da bodo fotke kasneje na netu dobro vidne.
Ne vem kako je kaj s prevozi, jaz vas lahko počakam na Ptuju (pokličite pop. na 041/985-946) in se nato skupaj peljemo z avtomobili do Ljutomera. Ne vem koliko časa je potrebno po magistralki na relaciji Ptuj-Ljutomer (domnevam da nekje 1 uro), zato bi jaz iz Ptuja "izvozil" nekje okrog 8.ure. Vsekakor bom ob 9.uri v Ljutomeru.
Uporabniški avatar
mezan
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mezan »

Fantje, da nau klobasana, nasledji piknik je na Bledu. Da naute preveč debatiral.

Čeprou smo vohrn bomo to spelal!!!
Uporabniški avatar
metodg
GE: PGD Brezje na Gor.
Kraj: Brezje na Gorenjskem
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a metodg »

Jaz prnesem vso fotoopremo, kar jo imam. Tud digitalca....

Metod G. :D :D
Uporabniški avatar
Jaka

Jaz sem pa že povedal, da pripeljem brata :oops: . No, če že ne brata, pa Mezana :lol: . Vsaj do Radovljice. Ene vrste prispevek pa je :idea: . Ali ne :?:
Andrej
Kraj: Duplje

Odgovor Napisal/-a Andrej »

Drago, ali imš kakšen plan "B" glede organizacije. Na Gorenjskem močno dežuje, ne vem pa kako je pri vas. Da nisi pozabil naročiti lepega vremena, ker bomo drugače dvakrat mokri.

Andrej
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Kontakt:

Andrej:

Pravzaprav sem bolj delal na planu "B" kot na planu "A", saj veš kako je z "jesenskim vremenom" :D ali z drugimi besedami, povsod kjer se bomo zadrževali je dovolj strehe in "toplote" :lol: Samo ni mi pa jasno, kaj bo vam Gorenjcem dež, ko bi ga pa mi bolj potrebovali :o :lol:
Uporabniški avatar
Jaka

Drago: Brez skrbi. Bomo mi dež iz Gorenjske pripeljali s seboj. To pa zato, da bo zbil tistih 0,5 v zraku vsaj na 0,49. :lol: Če bo možno. :roll:
Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

Dober dan vsem....

imel bi samo eno pripombo!!!!! glede piknika jutri...

za vse ki bojo prisostvovali na tem pikniku, SAMO ZA INFORMACIJO...

V PRIMERU DA SE IZGUBITE, DOSEGLJIVI SMO NA UKW ZVEZI, IN SICER

" KANAL 04" !!!
POZIVNI ZNAK JE "LJUTOMER 10"
ALI PO TELEFONU NA ŠTEVILKO "031 765 645.... DUŠAN

Pričakali vas bomo pred gasilskim domom v Ljutomeru s "kačji slino"..., tako, da vas zeblo ne bo..

hvala

dusanH iz gasilske enote LJUTOMER
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Kontakt:

Eto ?! ste videli :!: logistika že deluje :D Hvala Dušan :!:

No, eto_ti_ga_na :shock: in zdaj sem zaradi piknika veteran ratal :!: (če je še sploh kje pravica ? vas vprašam :lol: )

LP
gost

Odgovor Napisal/-a gost »

Drago, gasilci z letališča ti čestitamo za 200 objav. Le tako naprej :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002
Kontakt:

Ej "aviatičari" :!: se zavedate, da so vsi dvakratni veterani "pod rušo" :?: :!: :lol: :lol: Ja hvala, nooo :oops:
Odgovori