Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

SPODBUDA ZA AKTIVNE ČLANE FORUMA

Vse o spletišču Gasilci.org ter pomoč pri uporabi foruma, predlagajte nove forume, povejte vaše mnenje, ...

Moderator: Peter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Objava Milan Dubravac » 12. september 2002, 16:27

Glede piknika super ideja. Glede spodbude pa takole.[size=18]Vsak registrirani član foruma dobi po dvajsetih objavah v forumu majico z logotipom gasilci.org forum in logotipom sponzorja mezan&co.d.n.o. Majica je sive barve, logotipa pa sta v manjši velikosti spredaj. Ob stoti objavi pa dobi član foruma tudi posebno nagrado, ki naj bo za zdaj še skrivnost. Enkrat letno pa bomo med člani foruma izžrebali še glavno nagrado. To se še dogovarjamo. Objave se štejejo od danes!![/size]
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabnikova podoba
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org

Objave: 1887
Registriran: 10. julij 2002, 11:54

Objava matjaž » 13. september 2002, 8:59

Vaaaaaaaaaau! :D :D :D
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Uporabnikova podoba
matjaž

Objave: 1074
Registriran: 19. julij 2002, 11:49
GE: Kostanjevica na Krki

Objava Matej B. » 13. september 2002, 15:40

Enkratno glede piknika. Nedelja 13. oktober 2002 ob 9.00 uri se torej piknik uradno začenja. Torej zdaj se še prijavim in se pripeljem tja v okolico Ljutomera ter se srečam z vami dragi forumovci!

Glede nagrad pa je kar dobro. Zanima me le a vsakdo ki se prijavi dobi tudi majico (torej moraš poslati e-mail prošnjo za majico), kaj pa ko dosežeš 20 objav (a to nagrado tudi dobi vsak ali le prvi ki to doseže. Pa 100 objav (a le prvi dobi predpisano nagrado ali vsi ki jih toliko dosežejo)??
Uporabnikova podoba
Matej B.

Objave: 1133
Registriran: 30. julij 2002, 23:39
GE: Tržec

Objava Fireman » 13. september 2002, 16:09

Matej
Včasih pa pretiravaš! 8)
Uporabnikova podoba
Fireman

Objave: 210
Registriran: 24. julij 2002, 16:16

Objava Matej B. » 13. september 2002, 16:12

OK res je, včasih postavljam res malce neumna vprašanja!
se opravičujem!!
Uporabnikova podoba
Matej B.

Objava mezan » 13. september 2002, 17:32

Matej

Mislim, da je Milan mislil, za objave ko kaj poveš in ne za take, ko sprašuješ za uro ali vse lepo pozdraviš

V tem primeru, ima lahko vsak v 10 min. 100 objav
Uporabnikova podoba
mezan

Objave: 178
Registriran: 9. avgust 2002, 12:00

Objava Matej B. » 13. september 2002, 18:39

mezan: Na forumu objavljam izključno iz osebnega zadovoljstva do gasilstvu. Ne tekmujem za nagrade, če tako misliš. Z veseljem ti jih bom prepustil če meniš da sem koga oškodoval!!
Želim le biti informiran o stvareh ki me zanimajo. Drugih virov nimam, zato mi je forum edino pravo mesto kjer pridem do informacij. Sploh pa: forum služi za izmenjavo informacij, mnenj, vprašanj... A misliš da mogoče pretiravam. Če je tako res, naj se večina in ti izjasni in vljudno se bom odjavil iz foruma!
Uporabnikova podoba
Matej B.

Objava Drago » 13. september 2002, 19:05

ej Matej: Mezan zihr ni imel v mislih nič takega kot si ti misliš :) , če ne bi vedel, da si moški, bi zdaj rekel, da si zihr kaka užaljena najstnica (brez zamere) :D :D res pa je tud (moje mnenje), da znaš zadeve tako zelo zavozlat (kar je prav simpatično, vsaj zame), da mora še bog poštudirat, kaj naj ti odgovori :D :D (prava "faca" si, ne pokvari si imidža, vsaj do piknika ne :D :D )

LP
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objave: 5141
Registriran: 28. avgust 2002, 20:06

Objava Matej B. » 13. september 2002, 22:20

OK Drago to drži da včasih določena vprašanja zavozlam, ampak poglej ti si funkcionar na GZS, natančneje član predsedstva, jaz pa sem "nihče", samo neki nepomemben gasilec z malo izkušnjami itd. Avtorji tega foruma in aktivni člani so vsi bistveno starejši od mene. Milan -on je inštruktor na Igu, metodg je poveljnik GZo Radovljica, mežan je izkušen podjetnik in še bi lahko našteval. Torej vi vsi ste "stari mački" v teh zadevah, jaz pa sem nepomemben član, ki stalno sprašuje in sprašuje in nikoli nima zadosti. Takšen pač sem, pač včasih malce zakompliciram zadevo, a vendar jo popeljem do konca.
Uporabnikova podoba
Matej B.

Objava Drago » 13. september 2002, 22:31

Matej: :D :D :D spet ti moram oporekat ! "na mladih svet stoji !" in če kje to res velja, potem je to pri gasilcih. Pusti ti "stare mačke", ko dobiš značko veterana (jaz je še sicer nimam) pa si itak lahko še samo zapoješ ono "kad ti grobar preko riti zadnjo grudu zemlje hiti" ...(slovenskega prevoda žal ne vem) :D ebiga...(life is shit)

LP
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objava Matej B. » 13. september 2002, 22:43

Drago

Upoštevati moraš razliko med mano in npr. mežanom. On je že več let v gasilstvu. Jaz sem v operativnem gasilstvu šele leto in pol, znanja še ni v izobilju, a preko foroma se kopiči!

To da "na mladih svet stoji" pa ne bi rekel da popolnoma drži. Včasih ne smeš nobenemu starcu oporoketi, saj je njihova odločitev "vsevedna", ali pa ti rečejo "veš kaj sem že jaz pretrpel, ko ti ne boš nikoli". Ampak, vsak si je svoje trpljenje izbral!

P.S.: Upam da bo piknik uspel!
Uporabnikova podoba
Matej B.

Objava Drago » 13. september 2002, 22:53

Matej: Zdaj ti pa ne bom več oporekal, ko se boš oženil boš tudi ti videl, da se ne izplača :) , kar se pa piknika tiče, take teorije ni, da zadeva ne bi uspela :!: ej, še zadnjič, ko so imeli eni piknik, pa so se prenažrli do te mere, da so zarad driske vsi dohtarja iskali...saj, so rekli: "glavno je, da smo ga srali!" :D :D :D stvar je uglavnem uspela :)
Uporabnikova podoba
Drago
Naj forumovec 2002
Naj forumovec 2002

Objava Milan Dubravac » 14. september 2002, 0:13

Nadzor nad številom in vsebino objav bom imel jaz osebno. Bom pošten, brez skrbi.
Matej ti kar brez skrbi piši in sprašuj. To je dobra lastnost. Če ti kakšne stvari ne odgovorimo takoj pa jo boš že še izvedel. Pri radovednosti si brez skrbi lahko malo ''zakompliciran''. Pri operativnem delu ti pa tega ne priporočam. :wink: :wink:
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabnikova podoba
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org

Objave: 1887
Registriran: 10. julij 2002, 11:54

Objava mezan » 14. september 2002, 1:38

Drago:

Hvala za moralno podporo, pa vendar čeprav Matej ne misli tako " svet na mladih stoji".

Matej mogoče boš pa še nekoč poveljnik GZS.
Uporabnikova podoba
mezan

Objave: 178
Registriran: 9. avgust 2002, 12:00

Objava Andrej » 14. september 2002, 2:23

Matej!
Vidim da si mlad in "ta prav gasilc". Takih manjka v naših vrstah. Karkoli boš želel izvedeti, ti bodo člani foruma z veseljem pojasnili.
Ko boš velik boš poveljnik! :D :D :D Ampak vedi da ni enostavno!
Andrej

Objave: 499
Registriran: 27. avgust 2002, 16:44

NazajNaprej

Nazaj na O forumu in spletišču Gasilci.org

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost