Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

oglaševanje

Vse o spletišču Gasilci.org ter pomoč pri uporabi foruma, predlagajte nove forume, povejte vaše mnenje, ...

Moderator: Peter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

oglaševanje

Objava Milan Dubravac » 24. avgust 2002, 21:35

Ker vidim, da se tu in tam kdo na tem forumu oglašuje in da so na to tudi pripombe me zanima kakšen komentar na to temo. Ne bi rad poslušal konkurenčne trgovce o tem da koga favoriziram, ker ga ne. Ta stran ni mišljena kot tržna in to nikoli ne bo. Res je z vsem povezan določen finančni strošek in v bodoče bo mogoče res treba razmišljati o kakšni reklamici za pokritje le-teh. Kako je s tem s pravnega vidika sicer ne vem, se bom pa pozanimal. Edino kar je je to, da lahko določene objave pač izločim! S tem se izognem raznim konfliktom, katerih ne želim, ker pač nisem konfliktna oseba. Vse skupaj bi samo rad spravil v okvire poštenega odnosa do uporabnikov teh strani in tega foruma.
Ni ne bližnjice ne široke ceste do znanja (evklid)
Uporabnikova podoba
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org

Objave: 1887
Registriran: 10. julij 2002, 11:54

Objava mezan » 25. avgust 2002, 14:00

Milan!

Matej je v forum spraševal za cene določenih izdelkov in sem mu jih tudi podal. Mislim pa, da nisem navajal nobenega prodajalca izdelkov in sem želel ostati glede tega nepristranski in nočem reklamirati izdelkov preko debat v forumu. Bom pa sodeloval v forumu kot član gasilskega društva.

Za morebitne nevšečnosti, ki sem jih mogoče povzročil določenim osebam se opravičujem!

mezan
Uporabnikova podoba
mezan

Objave: 178
Registriran: 9. avgust 2002, 12:00

Objava Milan Dubravac » 29. avgust 2002, 0:05

Ja saj ni tak hud problem. Jaz s forumi pač nimam izkušenj in ne vem kakšna so neformalna pravila sodelovanja v takih izmenjavah mnenj.
Uporabnikova podoba
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org

Objava matjaž » 29. avgust 2002, 8:01

Sem proti oglaševanju! :evil:

Moje mnenje je, da naj forum služi za izmenjavo izkušenj, za postavljanje vprašanj in podobno!

Matjaž

P.S.: Zanima me kako si je moderator zamislil ta forum, z ali brez oglasov?!
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Uporabnikova podoba
matjaž

Objave: 1074
Registriran: 19. julij 2002, 11:49
GE: Kostanjevica na Krki

OGLAŠEVANJE

Objava metodg » 29. avgust 2002, 18:19

Jaz se moram opravičiti, če je odgovor za GSM obveščanje zgledal kot oglas. Samo, če nekdo v forumu sprašuje kako sistem deluje in kakšna je cena mu odpišeš.
Obljubim, da se bova s Tomažem, če bo odgovor oglaševalski, poslužila privatne pošte.

Še enkrat se opravičujem in obljubim, da se bova poboljšala!

Metod G. :oops:
Uporabnikova podoba
metodg

Objave: 893
Registriran: 12. julij 2002, 14:03
GE: PGD Brezje na Gor.

Oglaševanje

Objava Andrej » 30. avgust 2002, 19:37

:idea: Gasilci stalno obnavljamo in posodabljamo svojo opremo. Zato je velikokrat treba staro odprodati ali pa podariti nekomu ki jo potrebuje. Glede na možnost oglaševanja ki jo imamo (Gasilski vestnik) predlagm rubriko v forumu "OGLASI" kjer bi lako oglaševala samo gasilska društva.

Andrej!
Andrej

Objave: 499
Registriran: 27. avgust 2002, 16:44

Objava Milan Dubravac » 1. september 2002, 23:05

No glede malih oglasov za rabljeno tehnično opremo mislim, da bi bilo izvedljivo, se bova pogovorila s Petrom.
Mene osebno ne moti, če kdo razpravlja o opremi, cenah ...
Tega v bistvu ne morem in ne želim preprečevati. To spletišče se pač povezuje z mojim imenom in želim fer odnose med vsemi uporabniki. Razmišljam pa res mogoče o reklamnem prostoru mogoče na prvi strani ali kaj podobnega.
Uporabnikova podoba
Milan Dubravac
Gasilci.org
Gasilci.org

Oglasi za rabljeno opremo

Objava Jaka » 10. september 2002, 8:46

Absolutno podpiram idejo, da bi bila v tem forumu tudi borza rabljene (ne dotrajane) opreme. Paziti se bomo morali (vsi udeleženci), da bo to le v okviru ene teme, ne pa da se bodo oglasi za novo in rabljeno opremo pojavljali pri vseh temah. :evil:
Uporabnikova podoba
Jaka

Objave: 830
Registriran: 13. julij 2002, 23:14

Objava matjaž » 10. september 2002, 9:16

Tako koz je stvar organizirana sedaj (kupim - prodam), je OK! :D

LP!

Matjaž
"Isti način mišljenja s katerim smo reševali stvari v preteklosti, ne učinkuje za reševanje problemov v prihodnosti!"

Albert E.
Uporabnikova podoba
matjaž

Objave: 1074
Registriran: 19. julij 2002, 11:49
GE: Kostanjevica na Krki

Objava Marjan » 19. september 2002, 16:40

Milan
Razmišljanje o oglasenm prostoru za sofinanciranje je pametna ideja. Saj če želiš oziroma želimo,da stran napreduje in se še izboljša potem so potrebna neka finačna sredstva. Morali bi pa biti predpisani pogoji za oglaševanje kateri bi veljali za vse oglaševalce enako. Mislim da se tako lahko izogneš raznim vojnam med prodajalci (mislim, da ti je znano stanje na raznih razpisih) pa veliko uspeha naprej.

Lp
Marjan

Objave: 50
Registriran: 12. julij 2002, 15:19

Nazaj na O forumu in spletišču Gasilci.org

Kdo je prisoten

Trenutno aktivni uporabniki: Ni registriranih uporabnikov in 1 gost