Domov Novice Povezave Mali oglasi Galerija

Mali oglasi

Vse o spletišču Gasilci.org ter pomoč pri uporabi foruma, predlagajte nove forume, povejte vaše mnenje, ...

Moderator: Peter

Pravila foruma
V tem forumu veljajo splošna pravila foruma, ki jih dobite tukaj

Mali oglasi

Objava tam5500 » 3. december 2013, 17:42

kot član enega od PGD sem objavil mali oglas, da društvo prodaja določeno opremo, takoj zatem pa zasledil očitno osebo, katera fizično prodajo nove izdelke in kar nekaj zapored, nič me ne moti če objavi reklamo in prodaja

samo mislim, da so mali oglasi namenjeni prodaji rabljene opreme PGD ali članov tega foruma, ne pa kot promocija za prodajo nove opreme

kaj mislite ostali
Uporabnikova podoba
tam5500

Objave: 126
Registriran: 22. januar 2010, 11:37

Odg: Mali oglasi

Objava gubina » 3. december 2013, 20:18

se strinjam s teboj a ta oseba je lahko tudi gasilec in lahko zatrjuje, da je oprema pač kot nova, samo preizkušena.vsi vemo zakaj gre a v teh časih je poseganje za poceni artikli množično in distributerji to s pridom izkoriščajo.obilo stvari sploh ni primernih za gasilerijo pa se oglašuje in verjetno tudi kdo kaj kupi, kot je najbolj popularno zadnje čase recimo, kitajske radio postajce.pa če moderatorji nič ne postorijo glede reda v oglasih se lahko samo pod nosom obrišeš.
di-du-di-du
Uporabnikova podoba
gubina

Objave: 695
Registriran: 29. oktober 2004, 12:55

Objava tam5500 » 4. december 2013, 11:29

gubina

imaš prav, če moderatorji ne bodo uredili zadeve pa obstaja še ena opcija

še jaz bom osebno začel oglaševati preko malih oglasov in mi verjemi, da na prvi strani bodo vedno samo moji oglasi - si bom vsak dan vzel čas, potem bodo pa moderatorji mogoče kaj ukrepali, če pa ne bom pa imem dobro reklamo in še to zastonj
Uporabnikova podoba
tam5500

Objave: 126
Registriran: 22. januar 2010, 11:37

Objava Peter » 5. december 2013, 14:56

Pri malih oglasih je dostikrat težko ugotoviti ali gre za komercialno ali osebno prodajo. Mali oglasi so namenjeni gasilcem in gasilskim organizacijam. Izjemoma lahko mali oglas za prodajo objavijo tudi druge pravne osebe, če gre za prodajo rabljenega izdelka. Zaradi zlorabe je bilo sicer pobrisanih že kar nekaj komercialnih oglasov in uporabnikov. Če menite, da gre pri oglasu za zlorabo, jo lahko prijavite.

Pri vsebini je podobno. Stvari naj bi bile sicer povezane z gasilstvom, kar pa ne pomeni, da recimo društvo ne more kupovati/prodajati gum za avto. Glede ustreznosti je recimo težko preprečiti prodajo rumenih svetilk Streamlight Survivor, čeprav večini gasilcev več kot zadostuje, nimajo pa ATEX-a, tako kot oranžne. Za debato o teh stvareh je pa na voljo forum, ki bo potencialnemu kupcu lahko dal več informacij, preden se bo odločil za nakup.

Moderatorja za male oglase nimamo, če pa kdo želi prevzeti to funkcijo, mi pa lahko sporoči.
Uporabnikova podoba
Peter
Upravnik
Upravnik

Objave: 4860
Registriran: 5. julij 2002, 23:40
GE: Zabreznica

Objava mali_tona » 7. december 2013, 17:34

nevem moj predlog lahko bi male oglase preselili na forum kot neko podtemo (prodam kupim menjam podarim)
Vijolčno sveti se nebo !
Uporabnikova podoba
mali_tona

Objave: 387
Registriran: 16. januar 2010, 12:54
GE: Malečnik

Objava pbb » 7. december 2013, 18:21

tam5500 je napisal:kot član enega od PGD sem objavil mali oglas, da društvo prodaja določeno opremo, takoj zatem pa zasledil očitno osebo, katera fizično prodajo nove izdelke in kar nekaj zapored, nič me ne moti če objavi reklamo in prodaja

samo mislim, da so mali oglasi namenjeni prodaji rabljene opreme PGD ali članov tega foruma, ne pa kot promocija za prodajo nove opreme

kaj mislite ostali

Na vseh forumih se prodajajo nove, stare, zanemarjene in pa še kaj bi se lahko našlo med ponujeno šaro. Vsi zadovoljni, ampak gasilci smo zopet nekaj novega pogruntali.

Če imate, kaj za prodat napišite oglas. Moj oglas je bil za določeno PGD dobra naložba, so mi ceno zbili za 50 %. :D
:huh:
če te je strah, delaj tisto česar te je strah !
Uporabnikova podoba
pbb

Objave: 682
Registriran: 6. februar 2005, 18:20

Objava gasilec.si » 24. april 2016, 18:03

Pozdravljeni! Jaz bi kupil torbico za pozivnik SWISSPHONE DE900 oz 915. Lp. :D
gasilec.si

Objave: 47
Registriran: 21. december 2015, 19:28

Nazaj na O forumu in spletišču Gasilci.org

Kdo je prisoten